תפריט
סגור

מקסיקו - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  מקסיקו ·    מרכז אמריקה ·    מדינות מרכז אמריקה · 

הודעות בפורומים

ביקור בגוואטמלה ומקסיקו

האם באוגוסט ניתן לטייל ולהינות במדינות מקסיקו וגוואטמלה ?

טיול למרכז אמריקה של חודשיים וחצי

היי אני ושתי חברות רוצות לטוס למרכז אמריקה במאי לחודשיים וחצי בערך , אנחנו רוצות להספיק את מקסיקו ניקרגואה..

ליל הסדר ב- ס. קריסטובל, מקסיקו !!!

ב"ה ליל הסדר ב-ס. קריסטובל, מקסיקו יתקיים בע"ה ביום שישי י"ד בניסן - 03.04 בשעה 19:00 אוכל מעולה ! אווירה..

פלאיה דל כרמן, מקסיקו

דף מידע חדש על פלאיה דל כרמן - טיפים..

ליל הסדר 2014 ב-ס. קריסטובל, מקסיקו !!!!

ב"ה ליל הסדר ב-ס. קריסטובל, מקסיקו יתקיים בע"ה ביום שני י"ד בניסן - 14.4 בשעה 19:00 אוכל מעולה ! אווירה..

מקסיקו

מקסיקו היא ללא ספק אחד מיעדי התיירות הכי חמים במרכז אמריקה.  היא שילוב נדיר לאזור מרכז אמריקה של קדמה עם כפריות, של אתרי  בילוי וכפרי נופש מן הנוצצים היפים והיוקרתיים בעולם לצד אותנטיות של  בני מאיה כפריים, אנשי ההרים אשר שומרים באדיקות על מסורת החיים  כפי שהתקיימה לפני מאות שנים.
 
מקסיקו היא גן עדן קריבי למטיילים בה שיכולים לטעום מכל מה שיש לאמריקה הלטינית  להציע במדינה אחת: המון מוסיקה טובה, אוכל מצוין, פירמידות מאיה עתיקות, ג'ונגלים  סבוכים עם צמחייה טרופית עבותה ובעיקר המון שמש חופים קריביים קסומים של ים טורקיז  עוצר נשימה.
 
מקסיקו היא מפגש תרבותי מיוחד של מדינה מתועשת ומתקדמת מחד עם תרבות כפרית ומסורתית מאידך. אז למה אתם מחכים? חבשו את הסומבררו, שימו עליכם פונצ'ו צמר (אם קר לכם) או כוס טקילה מקסיקנית מרעננת (אם חם) וצאו לגלות את הארץ הקסומה – ארץ הסומבררו- מקסיקו!
 

מקסיקו- כרטיס ביקור

השם המלא: המדינות המקסיקניות המאוחדות (אסטודוס אונידוס מקסיקאנוס).
הבירה: מקסיקו סיטי.
משטר: רפובליקה פדראלית
אוכלוסיה: 109,955,400 נפש.
שפה: ספרדית. (בחלקים התיירותיים יותר של קנקון גם אנגלית)
מטבע: פזו מקסיקני.
דת: רוב מוחלט של נוצרים (ואחוזים מעטים של מיעוטים שונים).

עוד בנושא מקסיקו
אקפולקואקפולקו

אקפולקו היא עיר הנופש הפופולארית ביותר בחוף המערבי של מקסיקו. אם קנקון היא בירת החוף המזרחי, אין ספק כי אקפולקו לא יורדת ממנה ומפארת בכבוד רק את החוף המערבי. אקפולקו היא עיר נפלאה היושבת על מפרץ נפלא..

עוד על אקפולקו
טסקוטסקו

טסקו היא אחת הערים הקטנות והיפות בחוף מהערבי של מקסיקו. היא נחשבת לעיירת הכסף (המתכת) של מקסיקו. העיר כולה בנויה על צלע הר ולידה ממוקמים מכרות כסף רבים שכיום כבר כמעט מרוקנים לחלוטין ממחצבים עקב תהליך..

עוד על טסקו
מזג אוויר: מקסיקו מגוונת מאוד באקלימה אך ניתן לומר שהעונה החמה והגשומה בה היא בין מאי-לאוקטובר. האקלים במקסיקו הוא אקלים טרופי המושפע מהוריקנים וסופות שמשתוללות באוקיינוס שלא אחת אף הכו בחופים וגרמו בהם להרס רב.
 

מקסיקו – קצת היסטוריה

המתיישבים הראשונים באזור מקסיקו הגיעו עליה לפני למעלה מ-20,000 שנה.  היו אלה ילידים שצאצאיהם היו בני תרבויות המאיה והאצטקים שהקימו על אדמת מקסיקו  שנים אחר כך תרבויות משגשגות שקמו ונפלו והיום נותרו מהם רק שרידים מעטים פזורים במעבה היערות כמו גם שרידים של צאצאיהם בין בני מקסיקו. תרבות המאיה אשר שגשגה  מאוד במאות הקדומות לספירה הייתה תרבות מתקדמת מאוד לזמנה אשר  האמינה באלים אך הייתה בעלת ידע מתקדם מאוד בתחום האסטרונומיה ופירוש  מפת כוכבי השמיים. 

בני "המאיה" הקימו מקדשים בכי חבל ארץ "יוקטן" אשר את חלקם ניתן היום לראות במקדשים של צ'יצ'ניצה, טולום ועוד כמו גם במדינות אחרות במרכז אמריקה.
 
הטרגדיה של אותם בני תרבות היו בעיקר המפגש עם הכובש הספרדי אשר הגיע עם גל גילויי  היבשות וגילוי אמריקה. הספרדים הראשונים הגיעו למקסיקו במאה ה-16 והחלו להחריב את  תרבויות העמים שישבו שם קודם תוך שהם נוהגים בהם ביד קשה ומקימים חברת אצולה ספרדית.  הספרדים השחיתו את מקדשיהם ופרעו בהם.
 
דיכוי בני העמים על ידי הספרדים הסתיים רק עם קבלת העצמאות מידי ספרד בשנת 1821, אך גם העצמאות לא הביאה את השקט למקסיקו אלא להפך חוסר יציבות שלטונית סכסוך עם ארה"ב ומתחים חברתיים בין הספרדים לבין בני המאיה וצאצאי התרבויות העתיקות המשיכו לאורך שנים רבות.
 
כיום ובשנים האחרונות מקסיקו סובלת מגלי הגירה שלילית גדולים לכיוון ארה"ב (רובה לא חוקית) ועד היום קיימים מתחים בין הקבוצות האתניות השונות במדינה אם כי מאבקים אלה אלימים הרב ה פחות ועברו יותר לזירה הפוליטית.
 

מקסיקו- גיאוגרפיה החי והצומח

מקסיקו חולשת על שטח אדמה עצום ביבשת אמריקה המרכזית והצפונית. היא גובלת עם ארה"ב בצפון ובדרום עם גואטמאלה ובליז. במזרח ובמערב היא משתרעת מהחופים הקריביים של האוקיאנוס האטלנטי במערב באזור קנקון ועד לחופים הפאסיפיים במזרח באזור אקפולקו.
 
צורות הנוף משתנות מאוד לאורכה ולרוחבה של מקסיקו וניתן למצוא בה תאי שטח מגוונים מאוד החל ממדבריות וערבות צחיחות כמו בסרטי "המערב הפרוע" האמריקאים, דרך יערות גשם עבותים מלא י צמחייה טרופית מדהימה ועד חופים קרביים שטופי שמש עם ים קריבי רגוע וקסום בצבעי טורקיז.
 
במקסיקו ניתן לראות את השוני בהתיישבות בין המתיישבים בני ההרים המאופיינים בצורת חיים מסורתית יותר ודתית יותר אותם ניתן לראות באזורי העיר התיירותית והמקסימה סאן קריסטובל בחבל צ'יאפס ומצד שני את יושבי הים שלרוב דתיים ומסורתיים פחות בגלל המפגש התכוף לאורך השנים עם זרים שהגיעו לחופים באזורי חצי האי יוקטן בדרום.
 
בעלי החיים במקסיקו ספגו מכה אנושה עם כיבוש הספרדים את המדינה ובירוא היערות בצורה מהירה ושיטתית על ידי הספרדים שיצאו את העצים לאירופה. בעלי החיים נדחקו לאזורים מצומצמים מאוד ביחס לתאי השטח בהם חיו בעבר אך עדיין ניתן למצוא בעלי חיים רבים בג'ונגלים כמו קופי השאגן, פומה, נחשים וזוחלים טרופיים, עכבישי טרנוטלה, וזני ציפורים טרופיות שהבולטת בהן היא הטוקאן ציפור שחורה מרהיבה עם מקור צהוב שאף מהווה סמל עבור אחד המחוזות הבולטים במקסיקו.
 

מקסיקו – מה לראות ומה לעשות?

תיירים המגיעים לטייל במקסיקו לרוב אינם יכולים לחלוש על כל שטחה הענק של המדינה ועל כן מתמקדים באזורי טיול בולטים. עיר הבירה מקסיקו סיטי היא עיר בירה מתועשת ונחשבת לאחת הערים הגדולות והצפופות בעולם, אך גם בעלת אחוז זיהום האוויר בין הגדולים בעולם- גדול כל כך עד שיש הגבלה על כמות המכוניות שיכולות לנסוע בכל יום בשבוע וזאת על פי חלוקה שרירותית על פי מספרי לוחיות הזיהוי של הנהגים. מקסיקו סיטי היא עיר מתועשת ומתקדמת ככל הערים בעולם ומהווה מוקד תיירותי לחיי לילה תוססים ומרכז תרבות מקסיקני.
 
אזורי החוף המערבי של מקסיקו בולט בעיר הקסומה אקפולקו שידועה בתור יעד תיירותי מועדף לתיירים ולהמוני אמריקאים שבאם לנפוש באווירה שונה. חופים לבנים ומדהימים למרגלות האוקיאנוס השקט הקסום.
 
אזור החוף המזרחי בכלל ובפרט אזור חצי האי יוקטאן הוא אחד המקומות המתוירים ביותר במקסיקו. רוב המטיילים הישראלים המשלבים את מקסיקו כתחילת טיול במרכז אמריקה יעדיפו לבקר בתחילה באזור העיר סאן-קריסטובל בחבל צ'יאפס עיירה קולוניאלית קסומה בה ניתן לטעום קצת מהחיים המסורתיים של בני ההרים במקסיקו ומשם ימשיכו אל החופים של דרום מזרח המדינה. החופים הקריביים המדהימים של הערים טולום, פלאיה דל כרמן וכמובן הגדולה והמפורסמת מכולן- קנקון הם יעד תיירותי מועדף לישראלים ולעיתים תוכלו להרגיש בהם ממש כמו בחופי ישראל (אל דאגה הם הרבה יותר יפים וקסומים אבל השפה השולטת- עברית). בערי החוף בחבל יוקטן בתי מלון יוקרתיים, חנויות מזכרות, מועדוני ענק מרהיבים וכמובן עשרות תיירים מכל העולם שהפכו את האזור ובייחוד את קנקון לגן עדן לתייר שבא לבלות- לשתות טקילה מקסיקנית או לפחות קורונה, הבירה המקסיקנית הלאומית.
 
אל מול חופי קנקון תוכלו לבקר גם באיסלה מוחרס- "אי הנשים" הצופה אל חופי קנקון וניתן להגיע אליו דרך קנקון במעבורת. המחייה על האי זולה הרבה יותר מבקנקון עמוסת מלונות היוקרה ועל כן הפך האי למועדף עבור התייר הישראלי המצוי שנהנה לבלות בקנקון במועדוני הלילה המטורפים שלה והבולט בהם "הקוקו-בונגו" ברובע "זונא אולטרא"- רובע התיירות של קנקון- ולחזור עם עלות השחר במעבורת בחזרה למשכנו הצנוע אך הקסום ב"איסלה מוחרס".
 
במקסיקו אטרקציות רבות לתייר הישראלי ולתיירים בכלל אשר החמות ביניהן מתמקדות באזור חופיה הקריביים, מועדוני צלילה מהטובים בעולם, בתי ספר לספורט ימי וספורט אתגרי ימי כמו "קייט סרפינג", מצנחי רחיפה, אופנועי-ים ושאר הנאות פרוסים לאורך החופים עד בלי די!
 
לאוהבי הארכיאולוגיה והארכיטקטורה ניתן לבקר בחצי האי יוקטאן לא רחוק מהחופים ומבתי המלון של קנקון ופלאיה דל כרמן באתר העתיקות המרשים של בני המאיה בעיר צ'יצי'ניצה. בעיר ניתן לראות פירמידות ומקדשי מאיה מרהיבי עין ועוצרי נשימה במרחק נסיעה לא רב מהחופים.
 

מקסיקו- חשוב לדעת וכדאי לזכור!


ויזות: ישראלים לא זקוקים לוויזה על מנת לבקר במקסיקו אך זקוקים ל"אשרת תייר" אותה מקבלים עם מעבר הגבול היבשתי או האווירי אל המדינה. את אשרת התייר צריך לשמור עד תום השהות במדינה ולשלם עליה בעזיבת המדינה סכום של כ- 20 דולר אמריקאי.
מחלות וסכנות ביראות: מלריה (באזורי היערות), קדחת דנגי, כולרה, דלקת הכבד ושפעת החזירים שהתפרצה לראשונה במקסיקו. יש להיוועץ במרפאות המטיילים ברחבי הארץ על מנת ליטול תרופות מתאימות ולהתחסן בהתאם למסלול הטיול שלכם.
שעון: השעון המקסיקני המקומי מאחר את השעןו הישראלי בין 8-9 שעות (תלוי אם הנך בחוף המזרחי– 8 שעות או בחוף המערבי – 9 שעות).
חשמל: 100 וולט- יש להצטייד במתאמים.
מטבע: פזו מקסיקני.
עלות מחייה: באופן כללי המחיה במקסיקו זולה מאוד בייחוד באזורים הכפריים והפחות מתוירים. באזורי התיירות המרכזיים במדינה ובעיקר באזור חופי יוקטאן תוכלו למצוא מלונות פאר במחירים שלא יביישו את עשירי העולם (אך גם הם יחסית זולים בהשוואה לשאר העולם).
אזהרת מטיילים: רמת הפשיעה במקסיקו באזורים מסוימים גבוהה בייחוד בשנים האחרונות. מלחמות של קרטלי סמים ועולם תחתון הביאו לשיעור פשיעה מדאיג בעיקר בתחום החטיפות תמורת כופר, שוד מזוין, ניסיונות הברחות סמים ועוד ועל כן חשוב להיזהר מאוד באזורים המועדים על פי התראות משרד החוץ ומשטרות התיירים המקומיות, להקפיד להישאר ולטייל באזורים המתויירים יותר שם הנוכחות המשטרתית גבוה ורמת הפשיעה נמוכה יותר.

מקסיקו - נושאים קשורים

אקפולקו, מקסיקו – Acapulco אקפולקו

אקפולקו היא עיר הנופש הפופולארית ביותר בחוף המערבי של מקסיקו. אם קנקון היא בירת החוף המזרחי, אין ספק כי אקפולקו לא יורדת ממנה ומפארת בכבוד רק את החוף המערבי. אקפולקו היא עיר נפלאה היושבת על מפרץ נפלא עוד יותר בשם: "באיה דה אקפולקו" אשר מחולק למעשה לשניים: האזור התיירותי והאזור העירוני. מה יותר מגניב אתכם? זה רק אתם תחליטו. והאמת היא שהשילוב בין השניים יוצר בילוי מושלם במחירים לא גבוהים במיוחד- כמובן אם יודעים להתנהל..

טסקו, מקסיקו- Taxco טסקו

טסקו היא אחת הערים הקטנות והיפות בחוף מהערבי של מקסיקו. היא נחשבת לעיירת הכסף (המתכת) של מקסיקו. העיר כולה בנויה על צלע הר ולידה ממוקמים מכרות כסף רבים שכיום כבר כמעט מרוקנים לחלוטין ממחצבים עקב תהליך חציבה מואץ שהיה בהם בשנים האחרונות, אך עדיין טסקו נחשבת לאחד האזורים הטובים ביותר במקסיקו לקנות כלים ותכשיטים מכסף. כאן תוכלו לקנות כלי כסף ותכשיטי כסף במחירים זולים הרבה יותר מכל מקום אחר ברחבי מקסיקו. תיירות חוץ כמעט..

מקסיקו סיטי, מקסיקו – Mexico City מקסיקו סיטי

מקסיקו סיטי היא עיר הבירה של מקסיקו הגדולה שבארצות מרכז אמריקה. מקסיקו סיטי נחשבת לאחת הערים הגדולות בעולם וגרים בה לא פחות מ-20 מליון איש! נתון מדהים זה הופך אותה לאחת הערים הצפופות, הדחוסות, הסואנות והמזוהמות ביותר בעולם. הרבה סיפורי זוועה, התראות ואזהרות נקשרו בשמה של מקסיקו סיטי לאורך השנים האחרונות והן עושות איתה עוול גדול. אמרו עליה שהיא מלאה בפשיעה, שהיא מסוכנת לתיירים, שארגוני הפשיעה המקומיים מטילים מורא בכל..

פוארטו אסקונדידו, מקסיקו- Puerto Escondido פוארטו אסקונדידו

פוארטו אסקונדידו היא עיירת הגולשים המפורסמת והנפלאה של החופים המערביים של מקסיקו. לא הרחק מאקפולקו עיירת הנופש המפורסמת שוכנת לה פוארטו אסקונדידו שבנויה כולה על טהרת תיירות הגלישה ותחרויות הגלישה הגדולות בעולם. חופיה של פוארטו אסקונדידו ידועים בכל העולים כחופים הטובים ביותר בחוף המערבי של יבשת אמריקה לטובת גלישה. יש כאן גלים ענקיים הנשברים בצורה המיטיבה עם הגולשים ולכן המוני גולשים מרחבי היבשת ורחבי העולם עושים דרכם,..

סן קריסטובל דה לאס קסאס, מקסיקו - San Cristobal de las Casas סם קריסטובל דה לאס קסאס

סן קריסטובל היא עיירת שוק מרהיבה המושכת אליה תיירים רבים המבקרים במקסיקו על אף שאינה נמנית בין אתרי התיירות המובלים לחופי מקסיקו, במדינת יוקטן. סן קריסטובל היא דווקא עיירת הרים קולוניאליסטית ומסורתית מאוד המצויה בין יערות והרים המקיפים אותה במדינת צ'יפאס ולמעשה היא הייתה הבירה הראשונה של מדינה זו כבר לפני שנים רבות. סן קריסטובל כיום היא מוקד עליה לרגל לתיירים רבים הרוצים לחוות את מקסיקו "האמיתית"..

סאיל, מקסיקו – Sayil סאיל

אתר העתיקות של סאיל הוא למעשה אחת מאתרי עתיקות המאיה היפים והפחות משוחזרים במקסיקו מה שמאפשר למבקרים במקום לראות את השרידים כפי שהם כמעט כמו שנחשפו לראשונה לפני עשרות שנים. אז נכון- הארמונות פחות מושלמים ונראים פחות יפים מארמונות המאיה המשוחזרים באתרים השונים הפזורים ברחבי מקסיקו- אך אין ספק כי האוטנטיות של המקום מרהיבה והידיעה כי פיסות ההיסטוריה המונחות לנגד העיניים הם המבנים האותנטיים והמקוריים ללא כל תוספות של שימור או..

קאבה, מקסיקו (אתר עתיקות מאיה)- Kabah קאבה

קאבה הוא אתר העתיקות השני בגודלו בחי האי יוקטן (אחרי אתר העתיקות של אושומאל) קאבה ממוקמת דרומית לאושומאל והיא מכילה מבנים מרשימים שהם שרידי פירמידות וארמונות מאיה קדומים שהיו חלק מאתרי הפולחן המרכזיים של בני המאיה שחיו בכל חצי האי יוקטן וגואטמלה לפני מאות שנים ונמחקו מעל פני האדמה באורח מסתורי. אתר העתיקות של קאבה מכיל את "ארמון המסכות" המרכזי שהוא למעשה מרכז פולחן לאל הגשם של בני המאיה. הארמון מכונה..

החצר האחורית של קליפורניה - בחה קליפורניה בחה קליפורניה

יש לה, לבחה קליפורניה, דמיון מפליא לחצי האי סיני. ההרים שמתנשאים במרכזה חשופים מצמחיה, בין קניוניה מסתתרות נאות מדבר ירוקות, חופיה החוליים זהובים, ובים המקיף אותה מכל הכיוונים משגשג עולם חי עשיר. כל אלו, יחד עם המחירים הזולים, המוזיקה הלטינית, והאווירה האקזוטית המיוחדת שעוטפת את חצי האי המקסיקני, הופכות אותו ליעד תיירות פופלרי של תושבי קליפורניה - השכנים העשירים מצפון. חצי האי בחה קליפורניה, חלק ממדינת מקסיקו, שוכן..

צ'יצ'ן איצה, מקסיקו (אתר עתיקות מאיה) - Chichen Itza צ'יצ'ן איצה

צ'יצ'ן איצה הוא אחד מאתרי עתיקות המאיה המרשימים, הגדולים והמרהיבים במקסיקו. הוא אחד מאתרי התיירות העמוסים באזור חצי האי יוקטן ומאכלס מידי יום אלפי מבקרים הפוקדים אותו ובאים להתרשם מפלאי הארכיטקטורה של בני תרבות המאיה שחרבה לפני מאות שנים. אתר העתיקות צ'יצ'ן איצה הממוקם כשעתיים נסיעה מקנקון על הכביש המחבר את קנקון ומרידה הוגדר כאתר מורשת עולמי מטעם ארגון אונסק"ו של האו"ם והוא ללא ספק אחד..

טיחואנה, מקסיקו – Tijuana טיחואנה

טיחואנה היא עיירת הגבול הצפונית ביותר במקסיקו והגובלת בסן-דייגו של ארה"ב. היא כל כך קרובה אל הגבול עם ארה"ב שהאמריקאים נוהגים להתבדח כי אם תזרוק אבן מסן-דייגו ודאי היא תיפול בטיחואנה. והאמת כך הדבר- טיחואנה כל כך קרובה אל קו הגבול של פרבריה של סן-דייגו שממש ניתן לראות את הערים הללו כחטיבה אחת (אם לא היה חוצץ ביניהם הגבול הבינלאומי בין שתי המדינות). על אף הקרבה הפיזית שונה טיחואנה מרחק תרבותי רב מסן-דייגו..

טולום - Tulum טולום

טולום (Tulum) היא עיירת חוף קטנה הנמצאת בצד הקאריבי של מקסיקו וממוקמת כ- 130 ק"מ דרומית לעיר קנקון. החוף בטולום ידוע בחול הלבן, מי טורקיז צלולים ודקלים הפזורים בסביבתו ונחשב לאחד החופים היפים במקסיקו. בטולום נמצא אתר עתיקות מתקופת המאיה הממוקם על צוק בגובה של כ-15 מטר מעל פני הים ומשקיף על החוף הקאריבי. אתר העתיקות ידוע בשם ZAMA (עיר השחר) ומושך אליו מבקרים רבים שכן הוא נחשב לאטרקציה העיקרית בטולום, ממוקם במרחק..

פלאיה דל כרמן - Playa del Carmen פלאיה דל כרמן

פלאיה דל כרמן היא עיירת חוף קטנה הנמצאת בצד החוף הקאריבי של מקסיקו במרחק של כ- 50 ק"מ דרומית לקנקון ונחשבת לאחד המקומות המתויירים והפופולאריים ביותר בחופה הקאריבי של מקסיקו. פלאיה דל כרמן היא עיירה שלווה עם חופים יפים שהם למעשה האטרקציה העיקרית שם, בעבר היא הייתה עיירת דייגים שקטה אשר ממנה הפליגו סירות אל האי קוזומל וחזרה והובילו אליו בעיקר צוללנים, עם הזמן הפכה העיירה לפופולארית יותר ויותר בקרב תיירים אמריקאים..

קוזומל, מקסיקו – Cozumel קוזומל

האי קוזומל הוא האי הגדול ביותר במקסיקו הממוקם אל מול חופי פלאיה דל כרמן במדינת יוקטן בחוף הדרום מזרחי של מקסיקו ומהווה כבר עשרות שנים יעד תיירותי מועדף עבור חובבי הצלילה וגם סתם חובבי הבילויים והנהנתנות האמריקאים. האי קוזומל ידוע באתרי הצלילה ושוניות האלמוגים היפות הפזורות סביבו מה שהפכו אותו במרוצת השנים (כבר מאז שנות השישים) לאתר צלילה מועדף ויוקרתי עבור חובבי הצלילה. שטחים רבים מתוך האי נחשבים לשמורות טבע ולאתרי..

קנקון - Cancun קנקון

קנקון היא אחת הערים הגדולות המפורסמות והידועות ביותר במקסיקו בכלל ובחבל יוקטן בחצי האי הדרומי של המדינה בפרט. קנקון ידועה בעיקר בשל היותה אתר תיירות אטרקטיבי המושך אליו תיירים רבים מכל העולם אך בפרט מארה"ב שעבורה ועבור עשרות אלפי האמריקניים שבה קנקון מהווה יעד תיירותי מועדף, נוח וזול מחוץ לארה"ב בו הם נוהגים לבלות את חופשות החגים שלהם ולהתחמם בעיר הנופש המדהימה הזאת כאשר בארה"ב כבר מתחיל להיות קר. קנקון..

קוקו בונגו – קנקון / פלאיה דל כרמן - מקסיקו (Coco Bongo) קוקו בונגו

הקוקו בונגו (Coco Bongo) הוא ללא ספק חלומו הרטוב של כל בליין, חובב מסיבות, רקדן מתוסכל או בעצם כל מי שמטייל במרכז אמריקה ומתכנן להגיע לאזור קנקון. קוקו בונגו הוא מועדון שהוא חלום- חלום שמתגשם. מועדון הקוקו בונגו ממוקם באזור ה"זונה אולטרא" טיילת המלונות היוקרתית של קנקון, עיר הנופש לחופי מקסיקו, והוא ללא ספק אחד המועדונים הטובים ביותר שקיימים באזור זה והפך בשנים האחרון כ"אתר" חובה עבור כל ישראלי..

איסלה מוחרס - Isla Mujeres איסלה מוחרס

איסלה מוחרס או בעברית "אי הנשים" הוא אי מקסים המרוחק 11 ק"מ בלבד מחופי קנקון העיר הסואנת והתיירותית (ומכאן גם הקצת יותר יקרה) שלחופי מקסיקו. איסלה מוחרס הוא הפתרון האולטימטיבי עבור התייר הישראלי שרוצה ל"היות עם ולהרגיש בלי" או יותר נכון ליהנות מהעושר של מקסיקו- אבל לא לשלם. איסלה מוחרס קרויה "אי הנשים" בגלל פסלי הנשים- האלילות של בני המאיה שנמצאו בה אך היסטוריה הוא ממש לא עיקר המקום...

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון