תפריט
סגור

קרנבל בברזיל - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  קרנבל ·    ריו דה ז'נרו ·    קרנבל בברזיל ·    ברזיל ·    טיול לברזיל · 

הודעות בפורומים

פארק דה אמהוף באוגוסט - התחרטנו ומעוניינים למכור

היי, הזמנתי בקתה לסופש של ה – 18.8 ואחרי חשיבה נוספת החלטנו לוותר מאחר והבנות שלנו קטנות (ארבע ושנתיים)..

טיול לברזיל ארגנטינה וצ'ילה

אני ובעלי החלטנו לצאת לראות את דרום אמריקה בטיול מאורגן לברזיל, ארגנטינה וצ'ילה. החברה שכנראה נצא איתה מציעה..

מקומות מומלצים לטיול בארגנטינה

כל מי שמעוניין בטיול לארגנטינה, אני ממליץ על האיזורים הבאים: מפלי איגוואסו 275 המפלים שגובהם מגיע עד ל-82 מטר..

עזרה בתכנון טיול

שלום לכולם, אשמח לעזרה בתכנון הטיול שלי לדרום אמריקה. אני מתכוון לטוס בתחילת דצמבר לתקופה של 4 חודשים. בבקשה..

איך לקנות כרטיסים

הי, אני לא מסכים עם דנה שצריך לסגור דילים על כרטיסים להופעות בווגאס מהארץ, זה סתם יקר! עדיף לגשת באותו היום..

קרנבל בברזיל

דרום אמריקה ברזיל קרנבל בברזיל
הקרנבל המסורתי של ריו דה ז'נרו העיר הגדולה ביותר בברזיל הוא ללא ספק אחד האירועים המרשימים, הקצביים, הסוחפים והראוותניים ביבשת דרום אמריקה ואולי בעולם כולו, המשמש מוקד משיכה למיליוני תיירים מכל העולם שנוהרים מידי שנה לחזות בעיר הנפלאה שלובשת חג למשך חמישה ימים.

הקרנבל הברזילאי נערך מידי שנה ביום ו' האחרון לפני תחילת צום הלנט (צום של 40 יום לפני חג הפסחא), מתחיל בחצות הליל ונמשך ברציפות למשך חמישה ימים של שכרון חושים ללא הפסקה! על פי לוח השנה הקלנדרי ובגלל העיתוי המסורתי מתקיים הקרנבל בתאריך משתנה בין סוף פברואר לתחילת מרץ ולכן מומלץ להתעדכן בתאריכים המדויקים מידי שנה על מנת שלא לפספסו.

במהלך הקרנבל לובשת העיר ריו- דה ז'נרו חג. הרחובות הראשיים מקושטים והופכים לזירת מופעים אחת גדולה כאשר טריבונות ענקיות נבנות לאורך צידי הדרכים, מוכנות לקלוט את המוני התיירים שנושאים פעמיהם אל עבר האירוע הססגוני.

בימי הקרנבל נערך מצעד ענק ומתמשך של בתי הספר לסמבה של
ריו דה ז'נרו וברזיל כולה. אלפי רקדנים ורקדניות רוקדים ללא הפסקה על משאיות מקושטות הנוסעות בזו אחר זו ברחובות. הרקדנים לבושים בלבשו מינימאלי והרקדניות רובן חשופות חזה, רוקדים שעות רבות בתלבושות ססגוניות ומרהיבות לקצב הסמבה הסוחף שלא מותיר אף אחד מהצופים בקרנבל אדיש.

המצעד המרכזי בקרנבל הוא מצעד בתי הספר לסמבה שנערך בערב הראשון עם פתיחת הקרנבל והוא למעשה האירוע המרכזי המושך את מלוא תשומת הלב ונמשך 10 שעות ברציפות. המצעד הוא למעשה תחרות יוקרתית בין כל בתי הספר לסמבה שנשפטים על ידי חבר שופטים מוסמך. לקראת המצעד עובדים בתי הספר במשך שנה שלמה על ההכנות לקראת הפסטיבל והמצעד שמורכבות מהכנת תלבושות, כוריאוגרפיה, בחירת נושא מאגד לבית הספר ועוד. לאחר הכרזת הזוכה בתום חמשת ימי הקרנבל, על פי המסורת, שורפים המשתתפים את כל התלבושות שלהם, עליהם עמלו זמן כה רב ושומרים את אפרם בצנצנת עד לשנה הבאה.

בקרנבל ניתן לחזות לאורך הרחובות המרכזיים של ריו דה ז'נרו אם כי עדיף לקנות כרטיסים במחירים משתנים לישיבה בטריבונות. (מחירי הכרטיסים תלויים באיכות המושבים וזווית הצפייה, אל תתפתו לקנות כרטיסים זולים מדי שכן הם מעידים על כך שזווית בצפייה שלכם תהיה גרועה ביותר!)

יש האומרים שהקרנבל האמיתי בריו מתרחש ברחובות הצדיים שלה בה האנשים הפשוטים עוטים אף הם את מיטב תלבושותיהם ויוצאים אל מרכזי הערים והרחובות לחגוג בצורה קצת פחות ממוסחרת ותיירותית מאשר הקרנבל הגדול והמצעד הראשי של בתי הספר לסמבה. בין כך או כך מומלץ ליהנות משתי החוויות ולזכות ב"חוויה השלמה".

רבים טוענים שעל מנת לבקר וליהנות מכל מה שיש לריו דה ז'נרו להציע מומלץ להתרחק ממנה בתקופת הקרנבל ויש במידה מסוימת צדק עימם. במהלך תקופת הקרנבל ריו דה ז'נרו יוצאת מדעתה ומשתגעת במובנים חיוביים וגם קצת פחות חיוביים- המחירים מכפילים ואף משלשים את עצמם, רמת הפשיעה עולה, נוכחות הכייסים והגנבים באזור הקרנבל גבוהה מאוד ומעיבה על השמחה. על כן תחליטו אתם עד כמה חשוב לכם להיות בקרנבל ובהתאם לכך הקפידו לנהוג במשנה זהירות.

קרנבל בברזיל - נושאים קשורים

סלבדור, ברזיל סלבדור

סלבדור (Salvador) או בשמה המלא: סאו סלבדור דה באיה די טודוס אוס סנטוס (ובתרגום עברית: הקדוש המושיע של מפרץ כל הקדושים) היא העיר החמישית בגודלה בברזיל, בירת מחוז באהיה הממוקמת בצפון מזרח ברזיל על מפרץ כל הקדושים הנושק לאוקיאנוס האטלנטי. סלבדור ידועה בשל שכונות העוני הגדולות שלה (המהוות כ-70% משטחה כולו) עם זאת סלבדור פופולארית מאוד בקרב התיירים וזאת בשל הקרנבל השנתי הנערך בה בדרך כלל בחודש פברואר (בתאריכים משתנים). העיר מתחילה להתמלא בתיירים בעיקר..

סאו פאולו, ברזיל סאו פאולו

סאו פאולו (Sao Paulo) היא העיר הגדולה ביותר בברזיל עם למעלה מ-10 מליון תושבים, והיא גם אוחזת בתואר העיר הגדולה ביותר ביבשת אמריקה! מדובר ללא ספק בעיר עצומה שהיא בירת מדינת סאו פאולו בברזיל המהווה מרכז פיננסי חשוב ובסיס כלכלי לכל תושבי האזור. העיר עמוסה מאוד, סואנת מאוד ויש בה המון כבישים מפותלים וגדולים עם גשרים בעלי שתיים ושלוש קומות של מחלפים, גורדי שחקים עצומים, מרכזי קניות בלתי נגמרים וחיי לילה סוערים כיאה לעיר הגדולה ביותר בברזיל. יש בה ערב..

ברזיליה, ברזיל ברזיליה

ברזיליה היא עיר הבירה הרשמית והחדשה של ברזיל, בניגוד להתפתחות של ערי בירה רבות בעולם ברזיליה לא הייתה מאז ומתמיד הבירה של ברזיל אלא היא נושאת בתפקיד מאז הקמתה בשנת 1960. ברזיליה היא "בירה מוזמנת". עד שנת 1960 הבירה הייתה עיר החוף המפורסמת ריו דה ז'נירו אך בעקבות החלטה של הנשיא בשנות ה-50 הוחלט לתכנן עיר בירה מקורית וייחודית שתעוצב ותתוכנן כבירה מבעוד מועד. הבנייה של העיר נמשכה 4 שנים בין 1956-1960 והושם בעיצוב דגש רב מאוד על מבנים..

ריו דה ז'נרו, ברזיל – Rio de Janeiro ריו דה ז'נרו

"ק-ר-נ-ב-ל!" זו הקונוטציה הראשונה העולה במוחו של כל אדם בכל מקום בעולם כאשר תאמר לו "ריו דה-ז'נרו". אך ריו דה ז'נרו היא לא רק קרנבל, יש בה לא מעט אטרקציות אחרות בכל שאר ימות השנה (שהרי הקרנבל הוא רק 5 ימים ומותיר עוד 360 ימים פנויים). זוהי אחת הערים היפות בעולם, אשר מתגה עצמה בשנים האחרונות כאחת הערים היפות בדרום אמריקה- עמוסת חופים מרהיבים, שמש, אווירת קרנבל לאורך כל השנה, צבעוניות והכל בקצב..

מפלי האיגואסו - Cataratas del Iguazu איגואסו

מפלי האיגואסו הם ללא ספק אחת מהאטרקציות התיירותיות המרהיבות והמפורסמות ביותר בדרום אמריקה שמסעכם ביבשת לא יוכל להיות שלם מבלי לבקר באחד משיאי הטיול שלכם! מפלי האיגואסו הנמצאים על הגבול שבין ברזיל, פרגוואי וארגנטינה נמצאים בפארק "נסיונאל איגואסו" (Parque Nacional Iguazu) הנמצא בצד הארגנטינאי. במפלים ניתן לחזות הן מהצד הברזילאי והן מהצד הארגנטינאי, אך עדיף לעשות זאת מהצד הארגנטינאי וזאת כי הגישה אל המפלים מצד..

ברזיל ברזיל

ברזיל היא ללא ספק אחת המדינות השמחות והתוססות ביותר שקיימות בדרום אמריקה. עם תרבות של קצב הסמבה, שמחת חיים, קרנבלים וחגיגות, עם המון ברזילאים ובעיקר ברזילאיות שמנענעות את גופן לקצב הסמבה כשהן לבושות בלבוש מינימאלי ביותר, מספקת ברזיל אטרקציה תיירותית וססגונית בכל ימות השנה שללא ספק מגיעה לשיאה סביב הקרנבל בריו דה- ז'נרו. אך ברזיל היא לא רק ארץ הקרנבל, בשאר ימות השנה היא מציעה לתייר שמבקר בה עושר תרבותי מרהיב,..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון