תפריט
סגור

לוס אנג'לס - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  ארצות הברית ·    לוס אנגלס ·    לוס אנג'לס ·    הוליווד ·    דיסני ·    דיסנילנד · 

הודעות בפורומים

אם אתם צריכים עזרה בלתכנן את הטיול כדאי שתקראו את הפוסט שכתבתי

היי אחרי שטיילתי לא מעט זמן בתאילנד, רשמתי מאמר ארוך בו אני מסביר ומפרט על כל החוויות שהיו לנו בטיול. תוכלו..

איך לתכנן טיול.

כדאי מאוד להתחיל בצפון ולהמשיך לדרום תהיי 3 ימים בכל מקום אם הטיול שלך קצר אם הוא ארוך יותר אז אפשר יותר יותר...

תכנון מסלול טיול

היי אסתי, בהנחה שעדיין לא טסת אז הינה לך בערך תכנון מסלול אבל ראשת ולא ציינת לכמה זמן את יוצאת. נוחתת בבנקוק,..

נסיעה מסן פרנסיסקו ללאס וגאס

שלום לכולם, רציתי לדעת אם יש אפשרות ליסוע מסן פרנסיסקו ללאס וגאס דרך כביש 1 עד סן סמיון ומשם לחתוך ללאס וגאס..

עזרה בתכנון טיול ווגס ליוסמיטי

נוחתת בלוס אנג'לס מעוניינת להגיע לווגס וגם ליוסמיטי . מבקשת עזרה בתיכנון הטיול . נוחתת ב14/10 וחוזרת 24/10

לוס אנג'לס

לוס אנג'לס, "עיר של מלאכים" בספרדית היא העיר השנייה בגודלה בארה"ב. כ"בירת החוף המערבי" הבלתי רשמית מאגדת תחתיה לוס אנג'לס את תעשיית הסרטים המרשימה של הוליווד ופארקי שעשועים מהגדולים והמרהיבים של אמריקה, ביניהם "דיסנילנד" המקורי של קליפורניה ויוניברסל סטודיוז'.

עשירי כוכבי הוליווד חיים באחוזות ענק בברלי-הילס ומספקים עבור התיירים שעות של ציפייה וחיפוש אחר הכוכבים שלרוב ספונים באחוזות המפוארות וחופי רחצה שאלפי שעות צילום הפכו אותם לנודעים, היפים והמצולמים בעולם.

לוס אנג'לס- לא תשאיר אתכם אדישים אליה, היא תסחוף אתכם בסערה למגוון של אטרקציות לא מהעולם הזה... כנסו לעולם של קולנוע ופנטזיה והרשו לעצמכם להפליג עם הדימיון.

לוס אנג'לס- כרטיס ביקור
שם מלא- לוס אנג'לס (ידועה גם בשמה המקוצר: L.A )
מדינה- קליפורניה
מחוז- מחוז לוס אנג'לס
מיקום- העיר הגדולה ביותר בחוף המערבי של ארה"ב (השנייה בגודלה בארה"ב)
אוכלוסייה- 3,849,000 נפש בעיר עצמה (במטרופולין 17,881,000 נפש)
שעון- השעון המקומי בלוס אנג'לס מאחר את שעון ישראל ב- 9 שעות.
אקלים- מזג האוויר בלוס אנג'לס זהה בעונות השנה לאקלים הישראלי. החודשים החמים והיבשים ביותר הם יולי-אוגוסט והחודשים הגשומים והקרים ביותר הם דצמבר-ינואר. העונות המועדפות לביקור בעיר מכאן הן עונות המעבר והקיץ אז חופי הים במיטבם.

עוד בנושא ארצות הברית
לגולנדלגולנד

פארק לגולנד (Legoland) הממוקם ליד העיר Carlsbad בדרך שבין לוס אנג'לס לסן דייגו (מרחק של כ-30 דקות נסיעה מסן דייגו). הפארק הוא למעשה שילוב שבין שני פארקים שרובם ככולם מושתתים על טהרת המשחק המופלא של..

עוד על לגולנד
הוליוודהוליווד

לוס אנג'לס היא עיר ענקית, המכילה שכונות רבות והמון אזורים ואתרים לטיול וביקור. רבים נמשכים ללוס אנג'לס כחלק מהרצון לטעום ולו במקצת ממנעמי החיים הטובים של כוכבי הוליווד. רבים נוטים לבלבל ולהחליף בין..

עוד על הוליווד
לוס אנג'לס- קצת היסטוריה
תחילת ההתיישבות בלוס אנג'לס כמו ברוב שטחי ארצות הברית של היום היו בידי האינדיאנים, שנים רבות לפני הגעתם האירופאים למחוזות רחוקים אלה. האינדיאנים חיו באזור לוס אנג'לס והחוף המערבי אלפי שנים בשקט ובשלווה הקימו את חברותיהם השבטיות והילידיות.

שלווה זו הופרה עם הגעת האדם הלבן לאזורים אלה. לאירופאים לקח הרבה זמן "לגלות" את איזור החוף המערבי של ארה"ב והמגלים הראשונים הגיעו אליו אומנם בסוף המאה ה-16 אך המתיישבים הראשונים התיישבו בו בצורה מאסיבית רק בסוף המאה ה-18. המתיישבים הראשונים היו קבוצת נוצרים מיסיונרים שחיפשו היכן הם יכולים להקים מיסיון נוצרי דרכו יוכלו לסחוף אל הנצרות את כל האינדיאנים השבטיים שחיו באזורים אלה ובחרו להשתקע באזור לוס אנג'לס של היום. קבוצת מיסיונרים אף הקימה את המיסיון הקטן ליד המיסיון הראשי ולו קראו בשם הקצר והקליט- El Pueblo de Nuestra Senora Reina de los Angeles de la Porciuncula בתרגום חופשי מספרדית- "העיר של גברתנו מלכת המלאכים של נהר פורסיונקולה" על שם קדושה נוצרייה שיום הקמת העיר חל ביום המיוחס לה. בהמשך כמובן השם קוצר ונותר רק לוס-אנג'לס.

ההגירה הגדולה של תושבים ללוס-אנג'לס החלה עם קבלת העצמאות של מקסיקו אז המוני מהגרים היגרו ללוס-אנג'לס שם חלמו להתחיל את חייהם מחדש. בנוסף גלי הגירה משמעותי נוסף חל במאה ה-19 לאחר שהתגלו מכרות זהב במדינת קליפורניה מה שהביא אלפי כורים לנסות את מזלם ולהגר אחר החלום להתעשרות קלה ומיידית.

עם גילוי ה"זהב השחור"- הנפט, באזור לוס אנג'לס הגיע אליה גל הגירה נוסף שהמשיך ככל שתנאי המחייה בעיר שופרו ומצבה הסוציו-אקונומי עלה. הממשל האמריקאי שיפר בה רבות את התשתית ומכאן הדרך לצמיחה של האוכלוסייה בקצב מואץ הייתה סלולה.

תעשיית הסרטים והקולנוע של הוליווד, סיפקה אף היא ללוס-אנג'לס דחיפה משמעותית בהתפתחותה כעיר. מהיום בו הוקמו האולפנים הראשונים של תעשיית הסרטים בעיר לא חדלה לוס אנג'לס במרדף אחר התהילה, מנסה להדביק את הקצב המהיר של תעשיית הסרטים והקולנוע המתפתחת במהירות. הוקמו בה אולפנים רבים בזה אחר זה, כוכבים הגיעו אליה ותעשיית הסרטים הסיטה אליה את אורות הזרקורים מערים אחרות בארצות הברית- ובכך הפכה לוס אנג'לס לאחת מבירות התרבות הגדולות והחשובות בעולם, נושאת בפיה את הבשורה על "הדבר החם הבא" בתחום הקולנוע והכוכבים של הוליווד.

לוס אנג'לס- התמצאות
לא פשוט להתמצא בלוס אנג'לס, היא עיר גדולה וסבוכה אשר הלכה והתפתחה במרוצת השנים ולכן היא לא מאורגנת ומתוכננת כמו ניו-יורק לדוגמא המקבילה לה בגודלה בחוף המזרחי. על מנת לעשות סדר בבלגן יש להבחין בין המושגים: "לוס אנג'לס- העיר" המכילה בתוכה את שכונות "בברלי-הילס" והוליווד- מרכז תעשיית הסרטים לבין "מחוז לוס אנג'לס" המכיל ערים מוניציפאליות רבות לאורך המחוז ביניהן גם "לוס אנג'לס" העיר.

ההתמצאות בלוס אנג'לס (העיר) מורכבת מאוד, היא למעשה אסופה של כבישים סבוכים זה בזה אשר התחבורה הציבורית מתקשה לכסות את כולה ביעילות. אם אין לך אוטו ומפה מדויקת של הכבישים (עדיף GPS) יהיה מאוד קשה להסתדר בפלונטר הרחובות העמוס וההגעה להוליווד ולבברלי הילס תחשב למינימום מבצע צבאי.

לוס אנג'לס- לינה
הלינה בלוס אנג'לס לא זולה. ככל שמתקרבים לאזורים ה"זוהרים" יותר של העיר בדגש על בברלי-הילס והוליווד תהיה הלינה יקרה יותר ויותר. עדיף אם כן ללון במלונות המרוחקים יותר מאזור התהילה ולנסוע לביקור באזור "אבק הכוכבים" של הוליווד בתחבורה ציבורית או ברכב השכור דבר שעשוי להיות יעיל וחסכוני הרבה יותר.

לוס אנג'לס- מה לראות ומה לעשות? לוס אנג'לס היא ללא ספק אחת הערים הנוצצות ביותר בארצות הברית ואולי בעולם והאמת שזה לא במקרה. בלוס-אנג'לס פורחת תעשיית הסרטים מהגדולות והמפוארות בעולם. צולמו בלוס אנג'לס יותר סרטים ותוכניות טלוויזיה מבכל מקום אחר בעולם ולכן אין זה פלא שמיטב כוכבי הוליווד מתגוררים בה באחוזות ענק בבברלי-הילס והעיר כולה טבולה באבק של כוכבים. הכוכבים אף טורחים להטביע את חותמם ולא רק במובן המטפורי של המילה אלא פשוטו כמשמעו בשדרת הכוכבים של הוליווד בה מטביעים הכוכבים את דוגמת ידיים בבטון טרי המשובץ בכוכב הקרוי על שמם.

תעשיית הסרטים הפורחת מספקת מאות אתרים נוצצים, פסטיבלי קולנוע מהנוצצים והחשובים בעולם, פארקי שעשועים של דיסנילנד ו"יוניברסל סטודיוז" אולפני קולנוע הפותחים שעריהם ועוד מגוון אטרקציות שיהפכו להיות פסטיבל וחגיגה לילדים צעירים ולצעירים בנפשם.

רצועת החוף המרהיבה של לוס-אנג'לס אף היא מספקת לא מעט רגעי נחת עבור כל מעריצי התוכנית "משמר המפרץ". אל תחיו באשליות שתראו את פמלה אנדרסון מקפצת לה בבגד הים האדום ושומרת עליכם מקרוב, אך בהחלט תוכלו לצפות בעשרות בחורות יפות לבושות חוטיני.

לוס אנג'לס עמוסה בפסטיבלים ואירועים לאורך כל השנה ולכן מומלץ לברר אילו פסטיבלים מתרחשים בתקופת ביקרוכם בעיר (ואל תדאגו.. בטוח שיש אחד כזה לפחות!) שלל אירועי ספורט, ליגות בייסבול ופוטבול מהטובות בארה"ב וכמובן משחקי כדורסל של הקבוצות הטובות ב-NBA יכולים להיות אטרקציה מועדפת עבור חובבי הספורט.

אז מה כדאי לראות?
הוליווד- אזור הכוכבים הנוצץ של הוליווד הוא מרכז תעשיית הסרטים הבלתי מעורר של החוף המערבי בפרט ושל אמריקה בכלל. אומנם היום כבר רוב תעשיית הסרטים אינה ממוקמת באופן פיזי באזור זה אבל נשימה עמוקה לתוך הריאות תוכל להכניס לכם ריח של "אבק כוכבים". האזורים המומלצים לטיול בהוליווד הם כמובן שדרת הכוכבים בה הטביעו טובי כוכבי עולם הקולנוע והבידור את כפות ידיהם או רגליהם ואף חתמו בחתימת ידם בסמוך לכוכב הברונזה המכובד הנושא את שמם. מבנים ארכיטקטוניים של תיאטראות ומבני תרבות המקימים לחיים את עידן תור הזהב של הקולנוע האמריקאי של שנות ה-30 פזורים ברחבי העיר ומשאירים בו ניחוחות קסומים של הקולנוע הקלאסי של פעם.

לצערכם, כוכבי הוליווד לרוב לא מסתובבים ברחובות, הם ספונים בבתיהם או באירועי השקה גדולים ופרמיירות אליהם תתקשו להגיע, אבל תוכלו לראות אותם או לפחות את בובות השעווה שלהם במוזיאון השעווה המצוין של לוס אנג'לס.

אל תחמיצו כמובן את השלט הענק – Hollywood הכתוב באותיות קידוש לבנה כדי שאף אחד לא יפספס על צלע ההר המשקיף אל עיר המפורסמים הנציחו את עצמכם בתמונה היסטורית וטוסו לספר לחבר'ה...

בברלי הילס השכונה של העשירים והמפורסמים בעולם התרבות המוסיקה והקולנוע. בברלי הילס מכילה בתוכה עשרות אחוזות של הגדולים שבכוכבי הקולנוע. תוכלו ללכת ברחובות ולקוות שאולי בטעות תתקלו בגדולי שחקי הקולנוע שבעולם (דבר שלא סביר שיקרה- אבל תמיד אפשר לקוות לטוב...) בכל מקרה תוכלו לעשות "טיול אחוזות" ולראות איך ואיפה גרים כוכבי הקולנוע אותם אתם אוהבים (תוכלו להיעזר במפת בתי הכוכבים שישמחו למכור לכם בכל חנות מזכרות וכך תוכלו לדעת מי גר היכן...)

לאחר "סיור האחוזות" תוכלו לעשות שופינג של חלונות ראווה בבוטיקים וברשתות האופנה המהודרות ברחובות הראשיים של העיר. וכמובן, גם שדירת הדקלים המפורסמת של בברלי-הילס שמצולמת וידועה בזכות הסרט של אדי מרפי "השוטר מבברלי הילס" קיימת.. – נא לא לשכוח לצלם.

דיסנילנד ארץ החלומות המקורית של וולט דיסני הוקמה בלוס-אנג'לס. אחר כך קמו לה פארקים מקבילים בחוף המזרחי ובמגוון אתרים בעולם אך על מנת ליהנות מהפארק המקורי שאין ספק שהוא פאר היצירה המשלב בתוכו פנטזיה, זוהר, חלום כיף והמון דמיון תצטרכו להרחיק עד אנהיים, חצי שעה נסיעה מדאון-טאון לוס אנג'לס. הפארק המאגד תחתיו את כל סיפורי האגדות של דיסני הפך לשם דבר בתעשיית הבידור לילדים. עשרות מתקנים המבוססים על סיפורי האגדות וסרטי דיסני היפים ביותר יקדמו את פניכם, מופעים מרהיבים, טירתה של היפיפייה הנרדמת, דמויות דיסני ברחובות, תהלוכות, זיקוקים ובעיקר במון כיף לכל המשפחה.

"יוניברסל סטודיו'ז" יוניברסל סטודיוז' הם ללא ספק האולפנים הגדולים והמרשימים ביותר בעולם. מוסרטים בהם כבר שנים מיטב הסרטים ושוברי הקופות של המאה ואולי זה המקום הטוב יותר לקוות ולצפות באחד מכוכבי הקולנוע הגדולים מגיעים לעוד יום צילום מפרך של שובר הקופות הבא. אבל גם אם לא תזכו לצפות באחד כזה (ואל תפתחו ציפיות...) פארק יוניברסל הצמוד יספק לכם שעות רבות של כיף אדיר. הפארק שהוא "עיר סרטים" מרהיבה מכיל עשרות מתקנים המבוססים על סרטי האולפנים המפורסמים המהווים אטרקציה מרשימה, מופעי פעלולים קולנועיים, הסברים על איך מצלמים סרטים, מופעי כפילים ותצוגת מיטב התפאורות ואשליות הקולנוע של הסרטים הגדולים בעולם.

דאון-טאון לוס אנג'לס בואו לראות איפה החל כל החלום. האזור של דאון-טאון לוס אנג'לס מכיל מספר מוזיאונים ואף שרידים של ההתיישבות המקומית במקום. הכנסיות הראשונות של המיסיונרים הראשונים שבסה"כ רצו להביא אל הנצרות את האינדיאנים הפרועים והמבנים העתיקים של לפני כמה מאות שנים עדיין עומדים על תילם.  באזור הדאון-טאון תוכלו לבקר גם בשכונות המהגרים של לוס-אנג'לס כמו "ליטל-טוקיו" (טוקיו הקטנה) בה תוכלו גם להרוויח "ביקור" ביפן על הדרך...

חופי הרחצה של לוס-אנג'לס אחרי שתועדו בעשרות סרטים, זכו לעשרות מיתוסים כחופים היפים בעולם עם עשרות שחקנים שרצו עליהם, בילו עליהם, גילו את אהבתם מחדש וגם הצילו טובעים ב"משמר המפרץ" חופי לוס אנג'לס הם ללא ספק מיתוס. החופים המפורסמים בעיר באזור "מאליבו", "סנטה מוניקה" ו"וניס ביץ'" לא תמיד מצליחים לעמוד בציפיות וברושם העצום שהותירו עלינו תעתועי הקולנוע אך ללא ספק יוכלו לספק לכם רצועת חוף יפה נעימה לרחצה של חופים מסודרים וגם מסודרים פחות בהם בעונת הרחצה תוכלו לחזות בגולשים שריריים ובנערות יפות בחוטיני.

לוס אנג'לס - נושאים קשורים

פארק לגולנד, קליפורניה לגולנד

פארק לגולנד (Legoland) הממוקם ליד העיר Carlsbad בדרך שבין לוס אנג'לס לסן דייגו (מרחק של כ-30 דקות נסיעה מסן דייגו). הפארק הוא למעשה שילוב שבין שני פארקים שרובם ככולם מושתתים על טהרת המשחק המופלא של אבני הלגו אותו אין ילד בעולם שלא מכיר ולא אוהב לשחק ולבנות. לגולנד הוא למעשה שילוב שבין פארק שעשועים לבין פארק מים (הפתוח בעיקר בעונת הקיץ). פארק השעשועים של לגולנד מכיל למעלה מ-60 מתקנים ומופעים שונים המתאימים..

הוליווד, לוס אנג'לס הוליווד

לוס אנג'לס היא עיר ענקית, המכילה שכונות רבות והמון אזורים ואתרים לטיול וביקור. רבים נמשכים ללוס אנג'לס כחלק מהרצון לטעום ולו במקצת ממנעמי החיים הטובים של כוכבי הוליווד. רבים נוטים לבלבל ולהחליף בין "הוליווד" לבין "לוס אנג'לס" ובין החלום הרטוב של להיות "כוכב הוליוודי" לבין החיים הרגילים בלוס אנג'לס. בדיוק לצורך כך נועד מאמר זה, אנחנו ננסה לעשות קצת סדר בבלגן, למקד ולנסות להכווין את כל..

פארק אולפני יוניברסל, ארצות הברית אולפני יוניברסל

ביקור בפארק השעשועים של אולפני יוניברסל (Universal Studios Theme Park) הוא אחת מהחוויות המועדפות והמומלצות לביקור הן בחוף המערבי והן בחוף המזרחי של ארצות הברית. שני הפארקים (המקורי המצוי בסמוך לאולפני יוניברסל בלוס אנג'לס קליפורניה, והחדיש יותר המצוי במתחם הפארקים בחוף המזרחי באורלנדו) מספיק חוויה נפלאה, מהנה ומרתקת של הצצה אל מאחורי הקלעים של תעשיית הסרטים המשגשגת של הוליווד בכלל ושל אולפני יוניברסל..

עולם הים - אורלנדו, סאן דייגו, סאן אנטוניו, ארצות הברית עולם הים

עולם הים (Sea World) הם סדרת פארקי מים הפרושים בשלוש ערים מרכזיות בארצות הברית אורלנדו שבמדינת פלורידה (בחוף המזרחי), סאן דייגו שבמדינת קליפורניה (בחוף המערבי) וסאן אנטוניו שבמדינת טקסס (דרום ארצות הברית). הפארקים משלבים מגוון אטרקציות של גן חיות ימי, תצוגות של בעלי חיים ימיים באקווריומים מרהיבים כמו דולפינים, אריות ים, כלבי ים, כרישים ואפילו לווייתנים לצד מופעי ראווה של בעלי החיים הללו שקופצים, שוחים ומשפריצים מים לכל עבר לקול..

פארק השעשועים "חוות נוטס ברי", קליפורניה נוטס ברי

פארק חוות נוטס ברי – מידע כללי קצת מדהים לחשוב אבל עד לפני מספר עשורים היה השטח העצום שעליו נמצא היום הפארק המצליח היה שדה ענק שהיה מקור ההכנסה המרכזי של משפחת נוטס וגודלו בו פירות יער לשיווק ולתצרוכת עצמית. לימים הוסב שדרה פירות היער לגן שעשועים ועיר רפאים בסגנון המערב הפרוע עד שמצאה את עצמה חוות פירות היער של משפחת נוטס במצבה הנוכחי- פארק שעשועים מרהיב ומגניב הממוקם לא הרחק מלוס אנג'לס ומהווה פארק בסגנון המערב..

עמק המוות - Death Valley עמק המוות

המקום הכי נמוך בחצי הכדור המערבי האמריקאים אוהבים לדרג כל דבר, בין אם זהו הגשר הכי ארוך, הבניין הכי גבוה או הסכר הכי גדול. כנראה שזו תכונה אנושית. אחרת לא היה בוודאי ל'ספר השיאים של גינס' זכות חיים, ובוודאי שלא היה הופך לפופלרי כל כך בארה"ב. במיוחד אוהבים האמריקאים לדרג את אוצרות הטבע להם זכו. בכל טיול ובכל מרכז מבקרים אפשר לשמוע על ההר הכי מושלג, הנהר הכי סוער ואפילו על הקקטוס הכי קוצני. אבל בעוד שאפילו..

קליפורניה, ארצות הברית - California קליפורניה

קליפורניה היא ללא ספק אחת המדינות המלהיבות ביותר בארצות הברית. אין פלא שהיא מדורגת במקום הראשון מבחינת אוכלוסייתה, כולם רוצים לקחת חלק בפסטיבל הקרוי קליפורניה. עם ערים אדירות כמו לוס אנג'לס וסן פרנסיסקו שנחשבים ללא ספק כדובדבנים שבקצפת האמריקאית המתוקה קליפורניה היא ללא ספק אחת משיאי הביקור בחוף המערבי. הקדישו לפחות מספר ימים לסיורים בעריה הגדולות, להתענג על חופי הים הנהדרים הנפרשים לאורך קו החוף וכמובן אל תשכחו ליהנות..

הפארק הלאומי יוסמיטי יוסמיטי

הפארק הלאומי יוסמיטי (Yosemite National Park) הוא אחד הפארקים הלאומיים המפורסמים והוותיקים בארצות הברית. הפארק רחב הידיים ממוקדם בחלקה המזרחי של מדינת קליפורניה (כ-4-5 שעות נסיעה ברכב מאזור סן פרנסיסקו) והוא מתפרש על שטח עצום של 3,081 קמ"ר. הפארק הוכרז כפארק לאומי בשנת 1890 ומאז מבקרים בו מעל 3.5 מליון מבקרים בשנה! הנופים הרבים והמגוונים בפארק הופכים אותו לאטרקציה תיירותית טעית ראשונה במעלה עבור התיירים הרבים המבקרים בארצות..

נבדה (נוואדה), ארצות הברית – Nevada נבדה

נבדה מוכרת לעולם ולכולם בעיר בזכותה היהלום שבכתר שלה- לאס ווגאס. עיר ההימורים ששמה יצא למרחוק בתור "עיר החטאים" של ארצות הברית ממוקמת בשטחה ומטילה צל על יתר האתרים והאטרקציות התיירותית הממוקמות בשטחה. אז רגע לפני שאתם טובעים בהררי השטרות ונסחפים אחר קסמה של לאס ווגאס המשלהבת ראו מה עוד ניתן לעשות באזור כך שבין ז'יטון לז'יטון תוכלו גם לחוות נופים יפים, פארקים נפלאים ומסלולי טיול עוצרי נשימה. נבדה -..

מלון לוקסור, לאס ווגאס מלון לוקסור

מלון לוקסור –מידע כללי מלון לוקסור הוא מלון ובית קזינו יוקרתיים בהשראת העיר המצרית לוקסור הממוקמים בלב רצועת המלונות של לאס ווגאס (הסטריפ). המלון נבנה בשנת 1991 ועוצב בסגנון אדריכלי ייחודי כך שצורתו נראית למרחוק כצורת פירמידה שחורה וגדולה שהיא דמוית הפירמידות העתיקות של מצריים. הקונספט של המלון הוא ללא ספק מהייחודיים שבמלונות לאס ווגאס והוא משחזר את העיר לוקסור, היא העיר תבי העתיקה המוזכרת לא אחת כמרכז היסטורי עתיק..

מלון אקסקאליבור, לאס וואגס מלון אקסקאליבור

מלון אקסאליבור – מידע כללי מלון אקסקאליבור הוא ללא ספק אחד ממלונות הקונספט המרהיבים ביותר הממוקם בלבד רצועת המלונות (הסטריפ) המפוארת של לאס ווגאס במדינת נבאדה. אין ספק שמי שראה את המלון היפיפייה הזה לא יכול היה להישאר אגיש לעיצובו הייחודי והמרתק כטירה גותית עתיקה שהוצאה ממש הרגע מן האגדות. ובאמת הקונספט של מלון אקסקאליבור משחזר את ימי תור הזהב של עידן האבירים הבריטיים בימיו של המלך ארתור. לכן, הרי זה טבעי לראות כאן..

מלון בלאג'יו, לאס ווגאס – Bellagio Hotel, Las Vegas מלון בלאג'יו

מלון בלאג'יו – מידע כללי מלון בלאג'יו הוא מלון 5 כוכבים יוקרתי ואקסקלוסיבי הממוקם ברצועת המלונות של לאס ווגאס באזור "פאראדיז" אשר נחשב ללא ספק לאחר המלונות היוקרתיים, המרהיבים והמפורסמים ביותר בלאס ווגאס כולה. הבלאג'יו הוא למעשה שילוב מנצח שבין מלון, קאזינו מהודר ואטרקציית מזרקות הבלאג'יו שהקנו למלון את שמו ופרסומו בכל העולם. מופע המזרקות של הבלאג'יו הפך ברבות השנים לאחד מסמליה המפורסמים..

מלון ניו יורק ניו יורק, לאס ווגאס מלון ניו יורק ניו יורק

מלון ניו יורק ניו יורק – מידע כללי מלון ניו יורק ניו יורק הוא מלון יוקרתי הממוקם באזור ה"סטריפ"- רצועת המלונות המפוארת של לאס ווגאס במדינת נבאדה ארצות הברית. למי שביקר מימיו בניו יורק הנופים בתוך מתחם המלון לא יהיו זרים במיוחד. המלון שמעוצב בדיוק בצורת קו רקיע של ניו יורק (אם כי קצת יותר בקטן מן הסתם) מתאר באופן מרשים את גורדי השחקים האופייניים כל כך לעיר הגדולה של החוף המזרחי ומשחזר בצורה נאמנת למקור את..

מלון MGM Grand Las Vegas, לאס ווגאס מלון MGM Grand Las Vegas, לאס ווגאס

מלון MGM Grand Las Vegas- מידע כללי מלון MGM Grand Las Vegas הוא המלון השני בגודלו בעולם, אשר ממוקם ב"סטריפ"- רצועת המלונות המפוארת והידועה של לאס ווגאס ברובע פאראדיז. כשאר נפתח המלון בשנת 1993 היה למלון הגדול ביותר בעולם, ואילו היום ירד למקום השני, כאשר את הבכורה תפס מלון ונציה (Venetian Hotel) אף הוא בלאס ווגאס. המלון העצום הוא קומפלקס ענק של 30 קומות של חדרי אירוח מפוארים, אודיטוריום ענק למופעים, קזינו יוקרתי..

מלון פאריס, לאס ווגאס מלון פאריס

מלון פאריס – מידע כללי אם פסעתם להנאתכם לאורכה של רצועת המלונות המפוארת של לאס ווגאס (הסטריפ) ונתקלתם פתאום במגדל אייפל ענק הניצב ממש בלב רובע המלונות זה לא חלום, אין צורך לשפשף את העיניים או לבחון בשנית האם אתם באמריקה או באירופה- זהו פשוט מלון פאריס. מלון פאריס הוא אחד מהמלונות הגדולים והבולטים ביותר בלאס ווגאס וזאת כנראה הודות למגדל האייפל הענק המפאר את חזיתו. אומנם מגדל אייפל נוסח לאס ווגאס אינו זהה..

מופעים בלאס ווגאס מופעים בלאס ווגאס

לאס ווגאס (Las Vegas) ידועה ברחבי תבל בתור בירת ההימורים הבלתי מעוררת בארצות הברית ואחת מערי ההימורים המפורסמות ביותר בעולם. המבקר בלאס ווגאס טבעי שיחוש סחרחורת ממגוון האפשרויות, המלונות המפוארים, בתי הקזינו המרהיבים והאורות המנצנצים מכל עבר ומכל פינת רחוב. לצד כל אלו, לאס ווגאס הייתה ועודנה מרכז תרבותי מרהיב המציע מגוון רחב של הופעות מסוגים שונים ההופכים את הבילוי בעיר לחגיגה תרבותית לצד חגיגת ההימורים והנופש. כיום..

מלון ארמון הקיסר, לאס ווגאס – Caesars Palace Hotel and Casino, Las Vegas מלון ארמון הקיסר

מלון קיסר – מידע כללי מלון קיסר הוא מלון יוקרתי ומפואר הממוקם בחלקה המערבי של רצועת המלונות המפורסמת ("הסטריפ") של עיר ההימורים לאס ווגאס שבמדינת נבאדה, ארצות הברית. מלון קיסר שהוקם בשנת 1966 על ידי קבוצת מלונות קיסר העולמית הוא מלון הדגל של החברה, הגדול והמפואר מבין כל מלונות קיסר ברחבי העולם (אל תנסו לחפש דמיון למלון "קיסר" אילת...). מאז שנת 1966 עבר כמובן המלון סדרה נרחבת של שיפוצים הרחבות..

מלון מונטה קארלו, לאס ווגאס מלון מונטה קארלו

מלון מונטה קארלו – מידע כללי מלון מונטה קארלו הוא אחד ממלונות היוקרה של לאס ווגאס הממוקם ברובע פאראדיז, רובע המלונות של לאס ווגאס (המכונה גם "הסרטיפ"). המלון אשר נפתח לקהל בשנת 1996 מעוצב בסגנון מונטה קארלו, הנסיכות המפוארת השוכנת דרומית לצרפת לחופי הים התיכון. המלון כמו גם הנסיכות עצמה מעוצב בסגנון לוקסוס מפואר הסובב סביב הילת ההימורים ובתי הקזינו המפוארים שנפרשים לחופי הים הקסומים של מונטה קארלו (הנסיכות)..

מלון וונציה, לאס ווגאס – Venetian Hotel, Las Vegas מלון וונציה

מלון ונציה – מידע כללי מלון ונציה הוא מלון יוקרה ובית קזינו מפואר הממוקמים בלב ה"סטריפ" של לאס ווגאס (רצועת המלונות המפורסמת של לאס ווגאס- עיר ההימורים הידועה של מדינת נבאדה). המלון אוחז בתואר המכובד "המלון הגדול ביותר בעולם" וזאת בזכות מעל 8000 חדרים וסוויטות המרכיבות אותו וזאת בנוסף לשטחי הקזינו העצומים והחללים המרהיבים המהווים את השטחים הציבוריים של המלון המעוצבים בקפידה ובהתאם לקונספט של המלון-..

מלון מיראז', לאס ווגאס מלון מיראז'

מלון מיראז'- מידע כללי מלון מיראז' הוא מלון יוקרתי הממוקם בלב ה"סטריפ", רצועת המלונות המפוארת של עיר ההימורים והחטאים לאס ווגאס. המלון הכולל 3,044 חדרים וקזינו מפואר ומהודר מהווים את אחת מהמלונות היוקרתיים והוותיקים ברצועת המלונות של לאס ווגאס. המלון שנבנה בשנת 1989 בהשקעה חסרת תקדים ונחשב באותם ימים למלון היקר ביותר בארצות הברית ובעולם כולו, כבר מזמן איבד את הכתר, אך לא את יוקרתו הרבה. העיצוב של המלון..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון