תפריט
סגור

אטלנטידה - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  אטלנטידה ·    אורוגוואי ·    דרום אמריקה · 

הודעות בפורומים

היית בסוף במשחקים?

הי יניב, (זה אתה אותו ה"יניב" מההודעה המקורית?) היית בסוף במשחקים עצמם? ספר קצת חוויות איך היה? רפי

נגמר קופה אמריקה ואוגוואי זכתה שוב!!

יאללה איזה באסה על ארגנטינה :(

מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר

מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר המחיר הנמוך ביותר לדרום..

אטלנטידה

מזרחית למונטווידאו בירתה של אורוגוואי משתרעת הריביירה המרשימה של אורוגוואי. זוהי רצועת חוף מקסימה היושבת על המפגש בין האוקיינוס האטלנטי לבין שפך נהר הריו דה לה פלאטה. האזור המקסים הזה נמצא בתנופה אדירה בשנים האחרונות ועשירי האזור מתחילים יותר ויותר להתעניין בו ולהקים בו את בתי הקיץ שלהם. החלוצה בתחום הייתה פונטה דל אסטה שכיום הפכה כבר ל"בירת הריביירה" מלאה ביאכטות- יקרה ונוצצת אך לא הרחק ממנה מרחק של כשעה נסיעה נמצאת אטלנטידה שהיא חלופה לא פחות ראויה והרבה פחות יקרה לפונטה דל אסטה.

כל שרציתם וחיפשתם בעיירת נופש תוכלו למצוא באטלנטידה רק הרבה יותר בזול. המחירים כאן נמוכים הרבה יותר מאשר בפונטה דל אסטה שכנתה הנוצצת , אך איכותה לא נופלת ממנה במאום. יש כאן חופים מדהימים, אזורי בילוי נפלאים, טיילת מלאה במסעדות, פאבים, מועדונים ומקומות בילוי. לא נשלה אתכם ונאמר למען ההגינות שחיי הלילה תוססים פה מעט פחות אך ללא ספק יש חיים גם באטלנטידה- וחיים פה טוב!

רצועת החוף עמוסה במתרחצים (ובעיקר מתרחצות) יפים ויפות מכל רחבי היבשת- זהו הנוף היפה ביותר שתוכלו לראות כאן מלבד החופים עצמם שגם הם מרשימים, יפים ומזמינים לרביצה של שעות ארוכות.

בעונת השיא (הקיץ) מתקיימים כאן ירידי אומנים ואירועי חוצות. תוכלו לקנות כאן מזכרות ושאר שטויות רק במחירים זולים הרבה יותר מבערים הגדולות שבריביירה, עלות המחייה תהיה כאן זולה הרבה יותר והמלונות שתזכו להתארח כאן יהיו לא רעים בכלל יחסית למחיר הנמוך שתשלמו.

ואם חפצה נפשכם עדיין בזוהר ובנוצץ של פונטה דל אסטה תוכלו לקחת מאטלנטידה אוטובוס יומי לשכנה היוקרתית לבלות שם יום שלם לראות איך עשירי העולם נוסעים ביאכטות שלהם ולבסוף עם רדת הערב (או עלות השחר) תוכלו לחזור אל מעונכם הצנוע באטלנטידה.


התחבורה לאזור מתקיימת על בסיס תחבורה ציבורית סדירה היוצאת מהתחנה המרכזית של מונטווידאו הבירה. הנסיעה לא אורכת זמן רב והמרחק בין אטלנטידה לבירה הוא כ- 45 ק"מ.

אטלנטידה - נושאים קשורים

פונטה דל אסטה, אורוגוואי (Punta del Este) פונטה דל איסטה

אם הגעתם לפונטה דל אסטה יש שתי אפשרויות: הראשונה היא שאתם דוגמנים ודוגמניות שהגיעו לצלם קטלוג אופנה, מלכים, נסיכים או לפחות עשירים מופלגים והאפשרות השנייה שכמו קמצנים טובים באתם לראות איך חיים עשירי דרום אמריקה והאזור כי פונטה דל אסטה היא ללא ספק המקום היקר, הראוותני והאקסקלוסיבי ביותר בדרום אמריקה! העיר פונטה דל אסטה היא עיירת נופש היושבת סביב לשון ים הנוצרת בין השפך של נהר ריו דה לה פלאטה לבין האוקיינוס האטלנטי..

מונטווידאו, אורוגוואי (Montevideo) מונטווידאו

מונטווידאו היא בירת אורוגוואי השוכנת על גדותיו של נהר ריו דה לה פלאטה רחב הידיים ונהנית גם מרצועת חופים נהדרת. תאמינו או לא אבל במונטווידאו הבירה מרוכזים למעלה ממחצית מאוכלוסיית אורוגוואי כולה! העיר שמונה כמעט 2 מליון תושבים היא עיר מאוד מערבית, גדולה וסואנת המציעה למבקר בה לחוות את אורוגוואי בצורה ממצה ונהדרת! יש הטוענים שמונטווידאו היא "מיני בואנוס איירס" וזאת בגלל הזיקה התרבותית בין שתי המדינות. המטייל..

אורוגוואי אורוגוואי

חופי ים, שמש, בשר וכדורגל- מה עוד צריך הבנאדם בשביל לחיות? אומנם אורוגוואי לא מצטיינת בכל נושא הטבע, אין בה הרים נשאים והטראקים בה לאזורים שכוחי אל לא שכיחים במיוחד... אבל יש בה המון מקום לאתנחתא קלה מהטרקים המפרכים של ארגנטינה או ברזיל. אורוגוואי מציעה למבקר בה את החופים שיש שיאמרו שהם היפים, המטופחים והמרשימים שבדרום אמריקה. האטרקציות התיירותיות, המלונות והמפרצים לאורך חופה של אורוגוואי מזמינים את התייר לנפוש להירגע..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון