תפריט
סגור

מונטווידאו - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  מונטווידאו ·    אורוגוואי ·    דרום אמריקה · 

הודעות בפורומים

היית בסוף במשחקים?

הי יניב, (זה אתה אותו ה"יניב" מההודעה המקורית?) היית בסוף במשחקים עצמם? ספר קצת חוויות איך היה? רפי

נגמר קופה אמריקה ואוגוואי זכתה שוב!!

יאללה איזה באסה על ארגנטינה :(

מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר

מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר המחיר הנמוך ביותר לדרום..

מונטווידאו

מונטווידאו היא בירת אורוגוואי השוכנת על גדותיו של נהר ריו דה לה פלאטה רחב הידיים ונהנית גם מרצועת חופים נהדרת. תאמינו או לא אבל במונטווידאו הבירה מרוכזים למעלה ממחצית מאוכלוסיית אורוגוואי כולה! העיר שמונה כמעט 2 מליון תושבים היא עיר מאוד מערבית, גדולה וסואנת המציעה למבקר בה לחוות את אורוגוואי בצורה ממצה ונהדרת!

יש הטוענים שמונטווידאו היא "מיני בואנוס איירס" וזאת בגלל הזיקה התרבותית בין שתי המדינות. המטייל במונטווידאו יחשוב לעיתים כאילו הוא מסתובב ברחובותיה של בואנוס איירס. התרבות, המאכלים, המוסיקה הבוקעת מבתי הקפה והפאבים זהה לזו המנוגנת גם בעריה של ארגנטינה השכנה, אך בכל זאת יש כאן גם השפעות מקומיות, תרבות אורוגוואית שוקקת וסגנון חיים נפלא.

העיר היושבת על גדות הנהר היא עיר נמל חשובה בדרום אמריקה, אך גם בירה תיירותית המכילה את רובע העיר העתיקה שהוא המומלץ ביותר עבור תיירים ומכיל מבנים יפים וסגנון ארכיטקטוני מעניין. הביקור במונטווידאו בחודשי הקיץ שהיא העונה החמה במקום מאפשר ליהנות גם מתרבות חיי הלילה התוססת של העיר שמתעוררת לחיים בעיקר בחודשים אלה. במועדונים, מסיבות נערכות כמעט כל ערב והפאבים פתוחים עד שעות מאוחרות.

המסעדות האורוגוואיות המעולות מגישות את התפריט הבשרי העשיר בסטייקים ושאר מיני בשר דרום אמריקני וארגנטינאי לסועדים שמלקקים את האצבעות. מסעדות מעולות פזורות באזור טיילת החופים הנהדרת של העיר המתפרסת לאורך קו החוף.

מונטווידאו נמצאת בתנופת בנייה בשנים האחרונות והופכת להיות מסחרית וממוסחרת הרבה יותר. בשנים האחרונות נפתחו בה שלל מרכזי קניות וקניונים לצד שווקי העתיקות והשווקים המסורתיים הפזורים בה. הפיתוח המסחרי הזה הופך אותה למרכז תיירותי חשוב לתיירים מכל העולם אך בפרט ממדינות שכנות כמו ארגנטינה וברזיל מהן נוהרים תיירים רבים לביקור במונטווידאו.


תחבורה במונטווידאו ענפה מאוד. יש כאן שדה תעופה בינלאומי המרוחק מרחק נסיעה מהעיר וממוקם בפרבריה. בעיר יש תחנת אוטובוסים מרכזית וגדולה ממנה יוצאות ומגיעות נסיעות מכל רחבי היבשת. תוכלו לצאת ממרכז מונטווידאו לעבר נקודות עניין שונות באורוגוואי כמו גם למדינות השכנות: ארגנטינה, ברזיל ואפילו צ'ילה הרחוקה בנסיעות של חברות תחבורה אורוגוואיות ברמות תיירות שונות.

מונטווידאו - נושאים קשורים

פונטה דל אסטה, אורוגוואי (Punta del Este) פונטה דל איסטה

אם הגעתם לפונטה דל אסטה יש שתי אפשרויות: הראשונה היא שאתם דוגמנים ודוגמניות שהגיעו לצלם קטלוג אופנה, מלכים, נסיכים או לפחות עשירים מופלגים והאפשרות השנייה שכמו קמצנים טובים באתם לראות איך חיים עשירי דרום אמריקה והאזור כי פונטה דל אסטה היא ללא ספק המקום היקר, הראוותני והאקסקלוסיבי ביותר בדרום אמריקה! העיר פונטה דל אסטה היא עיירת נופש היושבת סביב לשון ים הנוצרת בין השפך של נהר ריו דה לה פלאטה לבין האוקיינוס האטלנטי..

אטלנטידה, אורוגוואי (Atlantida) אטלנטידה

מזרחית למונטווידאו בירתה של אורוגוואי משתרעת הריביירה המרשימה של אורוגוואי. זוהי רצועת חוף מקסימה היושבת על המפגש בין האוקיינוס האטלנטי לבין שפך נהר הריו דה לה פלאטה. האזור המקסים הזה נמצא בתנופה אדירה בשנים האחרונות ועשירי האזור מתחילים יותר ויותר להתעניין בו ולהקים בו את בתי הקיץ שלהם. החלוצה בתחום הייתה פונטה דל אסטה שכיום הפכה כבר ל"בירת הריביירה" מלאה ביאכטות- יקרה ונוצצת אך לא הרחק ממנה מרחק של כשעה נסיעה נמצאת..

אורוגוואי אורוגוואי

חופי ים, שמש, בשר וכדורגל- מה עוד צריך הבנאדם בשביל לחיות? אומנם אורוגוואי לא מצטיינת בכל נושא הטבע, אין בה הרים נשאים והטראקים בה לאזורים שכוחי אל לא שכיחים במיוחד... אבל יש בה המון מקום לאתנחתא קלה מהטרקים המפרכים של ארגנטינה או ברזיל. אורוגוואי מציעה למבקר בה את החופים שיש שיאמרו שהם היפים, המטופחים והמרשימים שבדרום אמריקה. האטרקציות התיירותיות, המלונות והמפרצים לאורך חופה של אורוגוואי מזמינים את התייר לנפוש להירגע..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון