תפריט
סגור

איי טובקו - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  איי טובקו ·    בליז ·    אטרקציות בבליז ·    איים ·    מרכז אמריקה · 

הודעות בפורומים

תכנית טיול הונג קונג ומקאו

לחברי הפורום שלום! להלן תכניות של מסלולי טיול בהונג קונג. הראשונה כפי שאני בניתי אותה והשניה מישהי שטיילה..

הרצאה מקיפה אודות קובה ומרכז אמריקה 15/8

קפיטן אבי הזאב מרצה על קובה וכל מרכז אמריקה לקראת תחילת עונת הטיולים לאזור. ההרצאה תתקיימנה בחמשת ימי החמישי..

הרצאה מקיפה אודות קובה ומרכז אמריקה 8/8

קפיטן אבי הזאב מרצה על קובה וכל מרכז אמריקה לקראת תחילת עונת הטיולים לאזור. ההרצאה תתקיימנה בחמשת ימי החמישי..

כמה דברים

טוב אני עונה קצת באיחור אבל כתבת שאתה טס באוגוסט אז אולי עוד תספיק לקרוא... אם זה עדיין לא מאוחר הייתי מוסיף..

איי טובקו

מרכז אמריקה בליז איי טובקו
איי טובאקו הוא ארכיפלג זעיר במזרח בליז אשר מורכב ממספר איים קטנים הסמוכים לעיר דנגריגה שהיא גם נקודת המוצא על מנת להגיע אל האיים הזעירים הללו.

אם חשקה נפשכם בחווית "אי בודד" ממש כמו שחווה רובינזון קרוזו, איי טובקו זה המקום בשבילכם. האי התיירותי הוא בגודל של 400 מ' על 200 מ' בלבד! להקיף את האי לוקח בסה"כ 5 דקות. יש כאן מעט בקתות הבנויות עם מרפסת על המים (ממש צימר לתפארת) וגרים על האי כ- 20 בליזים מקומיים שמתחזקים את הבקתות.

אין חשמל על האי וגנראטורים מספקים את החשמל לטובת התיירים 24 שעות ביממה.

אוכל מוגש לתיירים בחדר אוכל מרכזי 3 פעמים ביום אז יוצאת הטבחית ומצלצלת בפעמון על מנת שכל התיירים יוכלו להגיע לסעוד את מנת השף היומית.

אין הרבה תיירים על איי טובקו, תוכלו למצוא עצמכם מטיילים על האי לבדכם ובמקרה הכי קיצוני עם עוד 10 תיירים, מה שמאפשר להרגיש ממש על אי בודד ושקט.

הבקתות בנויות על המים, כך שניתן לקפוץ אל מימיי הים הקריבי ממרפסת הבקתה שלכם או מהמזח הזעיר (אך היפיפה) המצוי בקרבתה. בכל בקתה יש ערסל כמו גם מספר ערסלים הפזורים בין עצי הקוקוס הגדלים פרא על האי בהם תוכלו לתפוס שלווה.

החוויה לא זולה, והתיירים נדרשים לשלם בשיטת "הכל כלול" כלומר על לינה ו-3 ארוחות מלאות, כי פשוט אין מקום אחר ברחבי האי בו ניתן לקנות אוכל.


הגעה: אל איי טובאקו ניתן להגיע באמצעות סירת דייג היוצאת מדנגריגה כמעט מידי בוקר. לכו אל מזח הדייגים בדנגריגה שם תמצאו את בעל הסירה המשיט את התיירים אל האי (נשמע מוזר.. אבל זו המנטאליות הבליזית).

איי טובקו - נושאים קשורים

קי קולקר, בליז – Caye Caulker קי קולקר

קי קולקר הוא אחת האטרקציות החשובות והמרכזיות בבליז. כולם מכירים את קי קולקר שלמרות פרסומו הרב הוא בסה"כ אי קטן לא הרחק מחופיה של בליז. גודלו בסה"כ 5 ק"מ רבועים וחיים עליו לא הרבה אנשים. רוב התיירות על האי מתמקדת בצלילה. יש לא מעט אתרי צלילה הפזורים סביב האי לטובת צוללנים שמגדירים את שוניות האלמוגים של בליז כיפות בעולם. המוני צוללים נוהרים לאזור על מנת לצלול באתרי הצלילה היפים והנודעים של..

סן פדרו, בליז- San Pedro סן פדרו

סן פדרו היא העיר התיירותית ביותר בבליז. היא נמצאת באי בליבה של איי האמברגריס (Ambergris Cayes) הנמצאים מול חופיה של בליז סיטי. על אף שלא ידעתם כולכם מכירים את סן פדרו, בליז כי היא זכתה להיות מוזכרת בשירה המפורסם של מדונה. סן פדרו היא העיר המרכזת הכי הרבה כפרי נופש, אתרי בילויים, חופים נפלאים, מועדוני צלילה, מסעדות, פאבים וסצנת חיי לילה עשירה מכל האזורים האחרים בבליז. בזמן שרוב רובה של בליז מנומנמת ברוב הימים סן פדרו..

בליז בליז

בליז היא מדינה קטנה וצעירה מאוד עוד לא בת 30 שנה הנמצאת באמריקה המרכזית ושמחה להציע לכם ביקור משונה וקצת הזוי במדינה שנמצאת בימים אלה בחבלי לידתה, המנסה לייצב את התרבות שלה, להתמודד עם הרצון העז להיות כמו העולם המערבי מחד אך לשמור על ייחודיות מאידך, למלא את קופת המדינה המתדלדלת ע"י הגירה פנימית אך להימנע מהשתלטות המוני אסייתים שמהגרים אליהם מן הצד השני- זו בליז! אהה כן... ויש בה גם את אחד מאתרי הצלילה היפים..

סן איגנסיו, בליז – San Ignacio סן איגנסיו

סן איגנסיו היא אחת הערים הגדולות בבליז. העיר צמודה לעיר נוספת "סנטה הלנה" אשר מופרדת ממנה באמצעות נהר המפריד בין השתיים, אך הודות לגשר מרשים שהוקם מעל ואדי הנהר העמוק כיום שתי הערים הן כמעט כמו עיר אחת. סן איגנסיו היא נקודת המפגש הראשונה של כל התיירים המגיעים מכיוון פלורס (גואטמאלה) עם בליז. היא קרובה למעבר הגבול שבין בליז לגואטמאלה באזור הצפוני של המדינה ועל כן רבים בוחרים לחזות את הגבול בין שתי המדינות..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון