תפריט
סגור

סיאם ריפ - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  סיאם ריפ ·    קמבודיה ·    אטרקציות בקמבודיה ·    טיול לקמבודיה · 

הודעות בפורומים

למי שצריך עזרה בתכנון הטיול שלו למזרח..

ממליצה בחום על יועצת טיולים שממש עזרה לי לתכנן את הטיול שלי למזרח- לאוס קמבודיה וויאטנם והפיליפינים. היה לי..

ויזה לתאילנד בסינגפור

שלום שמי ליאור, ואני כרגע בקו פנגן, תאילנד. הויזה שלי הולכת להגמר בעוד פחות מחודש (אחרי הארכה של חודש בקו..

אוטובוס חוצה מדינה

הכי טוב זה לקחת את האוטובוס מדרום לצפון או להפך. מתחילים בסייגון עוברים 5 תחנות ב5 ערים שונות לפי לוחות הזמנים..

טיול מאורגן ויטנאם קמבודיה

מתכנןקמבודיה תכנן ביולי טיול מאורגן בווייטנאם קמבודיה עם נתור או אגד תיור מי נסע ויש לו המלצות

טיול למזרח..

היי, אנחנו 2 בנות (21) שמתכננות טיול למזרח ולא בטוחות לאן הכי מומלץ לסוע. אנחנו מתחילות בתאילנד ומתכננות לעשות..

סיאם ריפ

סיאם ריפ, היא אותן סיפורי הצלחה של עיירות קטנות אשר חבות את כל הצלחתן הכלכלית, שגשוגן וצמיחתן המואצת בעשורים האחרונים לאתר תיירות אטרקטיבי המצוי למזלן בקרבתן. כזו היא סיאם ריפ, אשר נחשבת לאזור היישוב הקרוב ביותר (מרחק של 10 ק"מ) למתחם מקדשי האנגקור המרשימים הנחשבים לאחד המקומות המתוירים ביותר בקמבודיה ולאחד משיאי הארכיטקטורה של העולם העתיק.

בעבר הייתה סיאם ריפ (אשר פירוש שמה בעברית "ניצחון עם סיאם") לא יותר מעיירה מנומנמת וענייה. עם חשיפתם של מקדשי האנגקור ולאחר שהשקט שב לקמבודיה ותיירים יכלו להתחיל להגיע בהמוניהם לפקוד את האזור הנפלא הזה החלה גם סיאם ריפ לגדול בהתאם וליהנות מכספים רבים שנשפכו בהשקעות חסרות תקדים בבניה, הקמת שירותים תיירותיים ובתי מלון שנועדו לאכלס את ההמונים הפוקדים את המקום מידי יום.

בעבר היו בסיאם ריפ לא יותר מ- 3 או 4 גסטהאוסים מנומנמים ואולי כמה מסעדות מקומיות. היום ניתן למנות קרוב ל-80 מקומות לינה, בתי מלון מפוארים, מסעדות, מרכזי בילוי ומקומות שהייה ברמות פאר ואיכות שונות עבור כל התיירים הפוקדים את מקדשי האנגקור.

אין מה לחפש בסיאם ריפ חוץ מאת סוכנות המטיילים הטובה ביותר שתוכל להוציא אתכם למחרת עם אור ראשון לסיור מודרך בקומפלקס המקדשים של אנגקור שלרוב נפתח בצפייה בזריחה ממרומו של האנגקור וואט הגדול והיפה במקדשים הללו.


הגעה- אל סיאם ריפ ניתן להגיע באוטובוסים ממגוון יעדים ברחבי קמבודיה. היעדים המרכזיים מהם מגיעים אוטובוסים לסיאם ריפ היא העיר פנום פן (עלות נסיעה של כ- 6 דולרים) ואפילו אוטובוסים ישירים מבנגקוק בירת תאילנד השכנה.

עם הגיעכם לסיאם ריפ יקפצו עליכם המקומיים אשר רוב פרנסתם היא מפסטיבל מקדשי האנגקור, לכן אל דאגה תוכלו למצוא מלון ונהג שישמחו להלין אתכם ולהוציא אתכם למחרת היום לסיור במקדשים. ניתן אפילו למצוא נהג שיוביל אתכם בחינם לחיפוש מלון תמורת קביעה שלמחרת בבוקר יבוא ויאסוף אתכם לסיור במקדשים.

רוב ההצעות של סוכנויות המטיילים הן דומות, הסיורים במקדשים הם פחות או יותר באותה מתכונת ועל כן פשוט וודאו שאתם בוחרים בסוכנות שנראית לכם רצינית (ולא שרלטן ברחוב שספק אם יגיע למחרת היום במועד בו קבעתם).


אם נותר לכם עוד קצת זמן -

וכבר מציתם לחלוטין את כל מקדשי אנגקור נסו ליהנות גם מהוואי סיאם ריפ. יש כאן שוק ססגוני נחמד, עיר שוקקת ומלאת חיים שהתעוררה כאמור לפני זמן לא רב לשחר של יום חדש, להשקעות אדירות מטעם גורמים אסיאתים ומשקיעים מערביים פרטיים אשר מפתחים את המחקר ההיסטורי ואת התיירות במקום. יש כאן לא מעט אתרי בילוי, מסעדות טובות ומעדונים בעיקר באזור המתחם של בתי המלון.

סיאם ריפ - נושאים קשורים

סיהנוקוויל, קמבודיה – Sihanoukville סיהנוקוויל

סיהנוקוויל היא התשובה הקמבודית לרצועת החופים המפוארת של תאילנד, ואמת יש לומר שמדובר בתשובה ראויה ושווה ביותר. בשנים האחרונות יותר ויותר תיירים מעדיפים להרחיק מעט אל קמבודיה וליהנות מרצועת החופים הקלאסית של עיירת הנופש הנפלאה סיהנוקוויל שמתפתחת בקצב מואץ אך עדיין נהנית מחוסר ההמוניות שמאפיינת את חופיה הדרומיים של תאילנד. סיהנוקוויל היא עיר הנמל הבולטת בקמבודיה ובנויה על מעין לשון יבשה היוצרת ארבעה חופים עיקריים להנאת..

פנום פן, קמבודיה- Phnom Penh פנום פן

פנום פן היא בירתה של קמבודיה, עד לתקופת הטרור השחורה של מחתרת הח'מר-רוז' האכזרית ידעה פנום פן שגשוג ועושר והייתה לאחת הערים היפות ביותר באסיה תחת השלטון הצרפתי. עם עלייתה של המחתרת האכזרית החל עידן שחור בתולדותיה של פנום פן ושל קמבודיה כולה. מחתרת הח'מר-רוז הכריזה מלחמת חורמה באורבאניות ובמודרניזציה והטיפה לחיים פשוטים וכפריים כפי שהיו בימי הזוהר של האימפריה הח'מרית מאות שנים לאחור. במסגרת שלטון הטרור שנקטה בו..

קמבודיה קמבודיה

קמבודיה, מדינה חדשה יחסית על מפת התיירות של התיירים באזורי דרום מזרח אסיה הייתה עד לפני מספר שנים מזוהה בעיקר עם מעשי הטבח הקשים שאירעו בה, מלחות פנימיות וסכסוכים עקובים מידם שהעיבו על היופי התרבותי, הנוף המגוון ושלל האתרים המרהיבים שיש למדינה הזו להציע. לאחר מאמצים רבים בשנים האחרונות ניכר כי מאמצי השלום החלו לשאת פרי והשקט מושב למדינה באופן הדרגתי. האזורים נרחבים מהמדינה כבר אפשר לטייל באופן..

אנגקור, קמבודיה- Angkor אנגקור

אנגקור, הוא אחד מאתרי העתיקות המרשימים ביותר בקמבודיה ויש האומרים בעולם כולו. אזור אנגקור הוא האזור בו שכנו לאורך ההיסטוריה מספר ערי בירה מפוארות של האימפריה הח'מרית הקמבודית. האזור כולו מתפרש על שטח נרחב ובו ניתן לבקר בערי הבירה המפוארות, חלקן בצורתן המקורית וחלקן משוחזרות באופן מלא או באופן חלקי. אזור אנגקור הוכרז ע"י ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמית הראוי לשימור מה שהציבו על המפה הבינלאומית כאתר תיירות המושך אליו..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון