תפריט
סגור

צ'יינה טאון בסינגפור - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  צ'יינה טאון ·    מידע על צ'יינה טאון ·    סינגפור ·    אטרקציות בסינגפור · 

הודעות בפורומים

שנה טובה - ראש השנה הסיני חל היום (23.1.2012)

ברכות לכל המטיילים ולכל הסינים באשר הם! היום יום ראשון, ה-23.1.2012 הוא ראש השנה הסיני מליארד סינים (שבדרך כלל..

מקום מבודד

שלום אלון ! אני אישית נמצאתי בשני החופים המהממים של קרבי [תאילנד] התפנקתי כל יום וישנתי בקרבי טאון [3 חודשים]..

צ'יינה טאון בסינגפור

המזרח הרחוק ואסיה סינגפור צ'יינה טאון בסינגפור
צ'יינה טאון היא אולי האזור המרתק ביותר מבחינה מסורתית לביקור בסינגפור כולה. האזור כולו מלא במבנים, מקדשים, רחבות מעוצבות וחנויות בסגנון סיני מסורתי. למרות שכיום רוב התושבים של סינגפור הם סינים וניתן לראות סינים בכל מקום עדיין אזור צ'יינה טאון היה ונשאר מעוזם המסורתי החשוב ביותר וכאן נשמרו אורחות החיים המסורתיות של העם הסיני.

אל צ'יינה טאון מאוד פשוט להגיע, ניתן פשוט לעלות על הרכבת התחתית ולרדת בתחנת "צ'יינה טאון" (כמה מפתיע) ואם העלייה מרציפי הרכבת התחתית תרגישו בעולם אחר- מסורתי הרבה יותר, אסיאתי הרבה יותר ובעיקר- סיני הרבה יותר.

הרחובות מלאים בכיתובים סינים, המסורת הסינית ניכרת בכל פינה, החנויות מוכרות סחורה סינית, וכמובן המון מלוכסני עיניים המביטים אליכם מכל פינה.

הרחובות של צ'יינה טאון צבעוניים מאוד, ועמוסים במקדשים ופגודות מרהיבות. המקדש המרהיב ביותר בצ'יינה טאון ויש הסוברים שבסינגפור כולה הוא מקדש ת'יאן הוק קנג (Thian Hock Keng Temple) המקדש אומנם נבנה ראשונה בשנת 1821 אך שיפוצו הנרחב ושחזורו המלא הושלמו בשנת 2000. הוא מרהיב ביופיו מלא בצבעים והביקור בו מומלץ ביותר (כניסה חינם!)

התקופה הטובה ביותר לביקור בצ'יינה טאון היא ללא ספק בחודשים (ינואר-פברואר) בהן בדרך כלל חל ראש השנה הסיני. אז נצבעים הרחובות בצבעים ססגוניים והרובע כולו לובש חג. מצעדים נערכים ברחובות דרקוני ענק כמיטב המורשת הסינית המורכבים מעשרות אנשים מסתובבים ברחובות וזיקוקי הדינור מאירים את שמי הלילה.

בעבר הייתה צ'יינה טאון מסורתית הרבה יותר מכפי שהיא נראית כיום. עם התפתחותה המאסיבית של סינגפור החלו להרוס בתים סינים ישנים מסורתיים לטובת הקמת שכונות המגורים החדישות והמודרניות וגורדי השחקים. לאחר מחאות של תושבי הרובע הוחלט על ידי הממשלה להקצות אזורים מסוימים הראויים לשיקום ולשימור. מאז החלו אזורים אלו להיות משוחזרים ומשומרים גם ערכם התיירותי עלה ועל כן החלו להגיע לכאן סוחרים ואנשי תיירות שהחלו למסחר את האזור ולהפוך אותו לאטרקציה תיירותית מה שהפחית מהאוטנטיות והמסורתיות של האזור כולו, ולכן ההמלצה הטובה ביותר למטייל הסקרן וההרפתקן היא לרדת מן הרחובות הראשיים של צ'יינה טאון אל הסמטאות הצדדיות הקטנות- שם ניתן לראות את המורשת הסינית האמיתית וליהנות מאותם מראות אוטנטיים.

צ'יינה טאון בסינגפור - נושאים קשורים

הודו הקטנה, סינגפור - Little India הודו הקטנה

הודו הקטנה או כפי שהיא מכונה בפי התיירים "ליטל אינדיאה" היא מיקרוקוסמוס של הודו האמיתית. זהו האזור בו מתרכזת רוב הקהילה ההודית שחיה כיום בסינגפור. על אף שכיום הגבולות היטשטשו והחלוקה המסורתית בין ההודים הסינים והמוסלמים היא חלק מן העבר אזור "הודו הקטנה" הוא עדיין מעוזם של ההודים והסיור בו מהווה טעימה קטנה מן הדבר האמיתי- הודו. מטיול ברחובות "הודו הקטנה" עולה ההרגשה כאילו נמצאים בסרט..

רחוב ערב, סינגפור - Arab Street רחוב ערב

רחוב ערב הוא האזור המוסלמי של סינגפור שם מרוכזים רוב תושביה המוסלמיים של המדינה. היא מתרכזת במספר רחובות מזרחית לרוב אורצ'רד. בהגיעכם אל אזור ערב מיד תבחינו בהבדל, האווירה תהיה כאילו הגעתם למחוזות עלילותיו של עלי באבא או לסצנה מתוך אלאדין. התרבות המוסלמית ניכרת ברחובות האווירה מזרחית, הסוחרים עוסקים בעיקר בסחר בטקסטיל, ובתעשיית הבגדים והבדים המובאים לכאן בעיקר מאזור אינדונזיה. ברחובות העיר תוכלו למצוא..

סינגפור- Singapore סינגפור

סינגפור היא עיר מדינה או מדינה שהיא עיר. סיפורה המרתק של פיסת הארץ הקטנה הזו שנועדה לכישלון כלכלי חרוץ (מה ניתן לצפות מאסופה של מיעוטים אתניים ומהגרים מהמדינות השכנות שנכפתה עליהם עצמאות ללא רצונם), ללא כל משאבים טבעיים או ענפי כלכלה בולטים ולמרות הכל הצליחה להפוך עצמה לסיפור הצלחה משגשג. אין ספק כי זו אחת הדוגמאות הבולטות של סיפורי סינדרלה כלכליות על פני הגלובוס. סינגפור כיום היא מעצמה כלכלית וטכנולוגית, אחת המדינות העשירות..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון