תפריט
סגור

רחוב ערב - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  רחוב ערב ·    סינגפור ·    אטרקציות בסינגפור · 

הודעות בפורומים

מפת פרו

היי חברה, ערב טוב. רציתי לשתף עם הנוסעים לפרו או המתכננים נסיעה לפרו המדהימה, את מפת פרו. לצפייה במפת פרו לחץ..

מסלול טיול לניו זילנד הערות והארות

להלן מסגרת כלית למסלול טיול ללא טראקים וללא פעילות אקסטרים עקב גילנו. כאשר מטרת הטיול הינה בעיקר נופים וטבע...

איפה אני רואה את התאריכים לקוקו בונגו?

היי!:) אגיע לקנקון ב15 לאוגוסט מאוחר בלילה.. האם ב16 לאוגוסט אתם יודעים שמתקיים הקוקו בונגו?? (שמעתי שזה כל..

לעוף מפה קצת

הי לאור כל מה שקורה בארץ לאחרונה אני ובעלי מחפשים לעוף מפה קצת. האמת שגם זה מציל אותנו מההתחשבנות של המשפחה..

אזהרה!!! חופשה בבורגס, נופש בבורגס סכנת חיים 2014

בורגס הוא מקום פחד אלוהים!!! נשדדתי עם חבר במדרחוב המרכזי ליד מועדון אוקסיג'ן! סגרו אותנו במועדון, הכו אותנו..

רחוב ערב

רחוב ערב הוא האזור המוסלמי של סינגפור שם מרוכזים רוב תושביה המוסלמיים של המדינה. היא מתרכזת במספר רחובות מזרחית לרוב אורצ'רד.

בהגיעכם אל אזור ערב מיד תבחינו בהבדל, האווירה תהיה כאילו הגעתם למחוזות עלילותיו של עלי באבא או לסצנה מתוך אלאדין. התרבות המוסלמית ניכרת ברחובות האווירה מזרחית, הסוחרים עוסקים בעיקר בסחר בטקסטיל, ובתעשיית הבגדים והבדים המובאים לכאן בעיקר מאזור אינדונזיה.

ברחובות העיר תוכלו למצוא גם סממנים אסלאמיים אחרים כמו מחרוזות התפילה האסלאמיות המורכבות מ-99 חרוזים (מספר השמות והכינויים של אללה) או תמציות פרחים כיפות חאג' (העלייה לרגל המסורתית למכה) ועוד.

באזור ערב יש לא מעט מסגדים יפים אשר מייחדים את האזור מבחינה ארכיטקטונית. הגדול בהם הוא מסגד הסולטאן (Sultan Mosque) לא קשה לזהותו הודות לכיפות המוזהבות המעטרות על חלקו העליון. המבנה יפה בעיקר מבחוץ, מבפנים הוא מרשים הרבה פחות ועל כן מומלץ להצטלם ולהמשיך הלאה. מסגד מאלאבאר מוסלים ג'אמה-את' (Malabar Muslim Jama-Ath Mosque) המצוי אף הוא באזור הוא קטן הרבה יותר אך יפה ומיוחד.

התקופה הטובה ביותר להגיע לאזור הרובע הערבי היא בחודש הרמאדאן (עקב האיסור לעבר שנה במסורת האסלאמית מועד חודש הרמאדאן משתנה משנה לשנה). במהלך החודש נערכות סעודות שבירת צום כמנהג המסורת מידי ערב. שעות בין הערביים במהלך חודש הרמאדאן הן מהשעות היפות ביותר. אווירת חג יורדת על הרובע מידי ערב וניחוחות הבישול עולים מן הסירים של הבתים והמסעדות המקומיות.

המסעדות המקומיות באזור רחוב עב מצטיינות בבישול הודי מוסלמי, ואף באוכל אינדונזי (עקב המהגרים הרבים והסוחרים המגיעים מאינדונזיה בעקבות מסחר הטקסטיל הענף). מעולים בעיקר הם דוכני האוכל שנמצאים ברחוב בבוסורה (Bussorah St.) אין ספק שדוכנים אלו לא יותירו אף אחד מכם רעב!

רחוב ערב - נושאים קשורים

הודו הקטנה, סינגפור - Little India הודו הקטנה

הודו הקטנה או כפי שהיא מכונה בפי התיירים "ליטל אינדיאה" היא מיקרוקוסמוס של הודו האמיתית. זהו האזור בו מתרכזת רוב הקהילה ההודית שחיה כיום בסינגפור. על אף שכיום הגבולות היטשטשו והחלוקה המסורתית בין ההודים הסינים והמוסלמים היא חלק מן העבר אזור "הודו הקטנה" הוא עדיין מעוזם של ההודים והסיור בו מהווה טעימה קטנה מן הדבר האמיתי- הודו. מטיול ברחובות "הודו הקטנה" עולה ההרגשה כאילו נמצאים בסרט..

צ'יינה טאון, סינגפור - Singapore's Chinatown צ'יינה טאון בסינגפור

צ'יינה טאון היא אולי האזור המרתק ביותר מבחינה מסורתית לביקור בסינגפור כולה. האזור כולו מלא במבנים, מקדשים, רחבות מעוצבות וחנויות בסגנון סיני מסורתי. למרות שכיום רוב התושבים של סינגפור הם סינים וניתן לראות סינים בכל מקום עדיין אזור צ'יינה טאון היה ונשאר מעוזם המסורתי החשוב ביותר וכאן נשמרו אורחות החיים המסורתיות של העם הסיני. אל צ'יינה טאון מאוד פשוט להגיע, ניתן פשוט לעלות על הרכבת התחתית ולרדת בתחנת..

סינגפור- Singapore סינגפור

סינגפור היא עיר מדינה או מדינה שהיא עיר. סיפורה המרתק של פיסת הארץ הקטנה הזו שנועדה לכישלון כלכלי חרוץ (מה ניתן לצפות מאסופה של מיעוטים אתניים ומהגרים מהמדינות השכנות שנכפתה עליהם עצמאות ללא רצונם), ללא כל משאבים טבעיים או ענפי כלכלה בולטים ולמרות הכל הצליחה להפוך עצמה לסיפור הצלחה משגשג. אין ספק כי זו אחת הדוגמאות הבולטות של סיפורי סינדרלה כלכליות על פני הגלובוס. סינגפור כיום היא מעצמה כלכלית וטכנולוגית, אחת המדינות העשירות..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון