תפריט
סגור

הודו הקטנה - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  הודו הקטנה ·    סינגפור ·    אטרקציות בסינגפור ·    המזרח הרחוק · 

הודעות בפורומים

טיול לבד לדרום הודו כחודש ימים

היי אני נוסע בחודש דצמבר להודו ומתכנן להיות בדרום הודו האם אין בעיה לנסוע לבד מבחינת ביטחון?

טיול למזרח הרחוק

אני וחברה מתכננות לעשות טיול מזרח מאוקטובר, המסלול הכללי בערך כזה-טיסה מישראל עצירה בבנגקוק,משם ישר לקמבודיה..

הודו

אני ממש ממליץ לך לטוס עם עוד מישהו איתך שכבר היה ומכיר את המקומות שעלהם דיברת. חבר שלי בדיוק בימים אלה נמצא..

המלצות לטויוטה עם נהג בצפון הודו

זוג לא צעיר נוסע לדלהי וצפונה לשלושה שבועות בתחילת יולי. מעוניינים להתחיל טיול ברישיקש ומשם לעלות צפונה למאנלי..

הודו הקטנה

הודו הקטנה או כפי שהיא מכונה בפי התיירים "ליטל אינדיאה" היא מיקרוקוסמוס של הודו האמיתית. זהו האזור בו מתרכזת רוב הקהילה ההודית שחיה כיום בסינגפור. על אף שכיום הגבולות היטשטשו והחלוקה המסורתית בין ההודים הסינים והמוסלמים היא חלק מן העבר אזור "הודו הקטנה" הוא עדיין מעוזם של ההודים והסיור בו מהווה טעימה קטנה מן הדבר האמיתי- הודו.

מטיול ברחובות "הודו הקטנה" עולה ההרגשה כאילו נמצאים בסרט בוליוודי הודי אמיתי, החנויות צבעוניות, המוני סוחרים מציעים את מרכולתם הססגונית והודים והודיות לבושות סארי מטיילים ברחובות.

אזור "הודו הקטנה" מוגדר סביב רחוב סראנגון (Serangoon Road) ומונה מספר רחובות לא גדול.

בלב הרובע מצוי מקדש סרי ויארמאקליאמן Sri Veeramakaliamman)) שהוא מקדש עמוס ע"י מתפללים הודיים בודהיסטיים לאורך כל ימות השבוע ובמיוחד בימי שלישי, שישי וראשון. המקדש נבנה לראשונה בשנת 1881 אם כי המבנה בצרותו הנוכחית השולם בשנת 1986. הכניסה למקום בחינם, מומלץ להגיע בשעות התפילה אז ניתן לחזות בפולחן ובהמוני המתפללים. מקדשים נוספים המצויים ברחבי האזור הם סרי סריניוואסה פרומאל, ומקדש 1000 האורות.

השוק המרכזי של "הודו הקטנה" מצוי ברחוב זהוג'יאו (Zhujiao center) שם תוכלו למצוא חנויות תבלינים, תמונות הודיות, סרי אמיתי ושלל מתנות ומזכרות בעלי אוריינטציה הודית ואיך לו המון מאכלים מסורתיים מתובלים בהמון קארי.

הודו הקטנה - נושאים קשורים

רחוב ערב, סינגפור - Arab Street רחוב ערב

רחוב ערב הוא האזור המוסלמי של סינגפור שם מרוכזים רוב תושביה המוסלמיים של המדינה. היא מתרכזת במספר רחובות מזרחית לרוב אורצ'רד. בהגיעכם אל אזור ערב מיד תבחינו בהבדל, האווירה תהיה כאילו הגעתם למחוזות עלילותיו של עלי באבא או לסצנה מתוך אלאדין. התרבות המוסלמית ניכרת ברחובות האווירה מזרחית, הסוחרים עוסקים בעיקר בסחר בטקסטיל, ובתעשיית הבגדים והבדים המובאים לכאן בעיקר מאזור אינדונזיה. ברחובות העיר תוכלו למצוא..

צ'יינה טאון, סינגפור - Singapore's Chinatown צ'יינה טאון בסינגפור

צ'יינה טאון היא אולי האזור המרתק ביותר מבחינה מסורתית לביקור בסינגפור כולה. האזור כולו מלא במבנים, מקדשים, רחבות מעוצבות וחנויות בסגנון סיני מסורתי. למרות שכיום רוב התושבים של סינגפור הם סינים וניתן לראות סינים בכל מקום עדיין אזור צ'יינה טאון היה ונשאר מעוזם המסורתי החשוב ביותר וכאן נשמרו אורחות החיים המסורתיות של העם הסיני. אל צ'יינה טאון מאוד פשוט להגיע, ניתן פשוט לעלות על הרכבת התחתית ולרדת בתחנת..

סינגפור- Singapore סינגפור

סינגפור היא עיר מדינה או מדינה שהיא עיר. סיפורה המרתק של פיסת הארץ הקטנה הזו שנועדה לכישלון כלכלי חרוץ (מה ניתן לצפות מאסופה של מיעוטים אתניים ומהגרים מהמדינות השכנות שנכפתה עליהם עצמאות ללא רצונם), ללא כל משאבים טבעיים או ענפי כלכלה בולטים ולמרות הכל הצליחה להפוך עצמה לסיפור הצלחה משגשג. אין ספק כי זו אחת הדוגמאות הבולטות של סיפורי סינדרלה כלכליות על פני הגלובוס. סינגפור כיום היא מעצמה כלכלית וטכנולוגית, אחת המדינות העשירות..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון