תפריט
סגור

קוסטה ברווה - תמונות

קטגוריות קשורות

  אירופה     ספרד  

נושאים

  קוסטה ברווה ·    ספרד ·    אטרקציות בספרד ·    תיירות בספרד ·    מידע על ספרד · 

הודעות בפורומים

גירונה, ספרד - הרובע היהודי

אשמח לקבל המלצות על מדריך מקומי מגירונה, סםרד שמכיר את ההיסטוריה היהודית בגירונה לא חייב להיות דובר עברית ..

טיול למרכז אמריקה של חודשיים וחצי

היי אני ושתי חברות רוצות לטוס למרכז אמריקה במאי לחודשיים וחצי בערך , אנחנו רוצות להספיק את מקסיקו ניקרגואה..

הרצאה מקיפה אודות קובה ומרכז אמריקה 15/8

קפיטן אבי הזאב מרצה על קובה וכל מרכז אמריקה לקראת תחילת עונת הטיולים לאזור. ההרצאה תתקיימנה בחמשת ימי החמישי..

הרצאה מקיפה אודות קובה ומרכז אמריקה 8/8

קפיטן אבי הזאב מרצה על קובה וכל מרכז אמריקה לקראת תחילת עונת הטיולים לאזור. ההרצאה תתקיימנה בחמשת ימי החמישי..

טיול לספרד

אני ואשתי עומדים להזמין טיול מאורגן בקיץ לספרד ל-7 ימים שכולל את מדריד , רונדה, קורדובה , גרנדה , סיביליה ,..

קוסטה ברווה

אירופה ספרד קוסטה ברווה
אזור קוסטה ברווה הוא מהיפים שבחופי ספרד. רצועת החוף הפראית מהווה מפגש מרתק שבין הרים סלעיים למים תכולים. על רקע המפגש הדרמטי נבנו לא מעט עיירות נופש וקיט עם בתי מלון המנצלות את תפארת החופים ותנאי מזג האוויר המשובחים, אך לצד תעשיית התיירות המשומנת היטב ניתן למצוא כאן גם לא מעט ערים עתיקות, מבצרים וכפרי דייגים המהווים פנינות תרבות פסטוראליות שהוצאו ממש מספר של אגדות.

קוסטה ברווה – מידע כללי

קוסטה בראווה היא רצועת חוף פראית לחופי הים התיכון המשתרעת לאורך של כ-150 ק"מ במדינת קטלוניה הממוקמת בדרום ספרד. האזור מרוחק כ-60 קילומטרים מברצלונה הבירה ונחשב לאחד מאתרי התיירות היפים והפופולאריים בספרד. על אף שיש שיאמרו ששנות התהילה של אזור קוסטה ברווה היו בשנות השישים ושבעים אז נודעו חופיה של קטלוניה כמקומות בילוי אופנתיים של העשירון העליון (תרמה לכך רבות העובדה שהאמן הספרדי הדגול סלבדור דאלי הקים באזור את בית הקיט שלו ונהג לנפוש בו בימי הקיץ החמימים) גם היום כמו בעבר נהנה המקום מפופולאריות רבה בקרב תיירות פנים בקרב הספרדים הנופשים בו בעונת הקיץ כמו גם תיירות מכל אזורי מערב אירופה וגם מישראל שהפכה את האזור ליעד תיירותי המומלץ על ידי סוכני התיירות. קוסטה בראווה בפירוש לעברית הוא "החוף הפראי" מביקור במקום והסתכלות על רצועת החוף המרהיבה הזו לא ניתן להתעלם מכך ששמה הולם אותה בצורה מושלמת. האזור מאופיין גיאוגרפית ברכסי הרים פראיים היורדים בתלילות אל חופי הים ויוצרים מעין מפרצים ומפרצונים פראיים של סלעים הצונחים אל תוך הים בתלילות מפתיעה. כל המפגש הזה שבין עוצמתיות ההרים לבין חוף הים הסלעי יוצר יצירות אומנות שרק בטבע בכבודו ובעצמו יכול לייצר. לאורך קו החוף פזורות ערים עתיקות ושרידים של מבצרים ישנים שהוקמו בימי קדם ולאורך כל תקופות ההיסטוריה באזור שהיה חשוב מבחינה אסטרטגית למתיישבים שאכלסו את קו החוף הספרדי. המצודות שנבנו לאורך החוף מהוות היום בעיקר אטרקציות תיירותיות והן פזורות בין החופים הנפלאים ומשוות עוד פן נוסף לדרמטיות הפראית המאפיינת את האזור.
עוד בנושא ספרד
חירונהחירונה

חירונה (Girona), המכונה גם ג'ירונה (או לעיתים היירונה) היא "עיר הגאונים" של הקהילה האוטונומית של קטלוניה. העיר שהקהילה היהודית בה הייתה לחשובות והגדולות ביותר בימי הביניים הייתה מקום משובו של הרמב"ן...

עוד על חירונה
סלבדור דאליסלבדור דאלי

מוזיאון התיאטרון של סלבדור דאלי הוא ללא ספק אחת האטרקציות המרתקות באזור ברצלונה ומוקדש כל כולו לאחד האומנים והיוצרים החשובים ביותר שספרד ספקה לעולם התרבות והיצירה המודרני. מוזיאון דאלי ממוקם בעיר..

עוד על סלבדור דאלי

קוסטה ברווה – מה לראות ומה לעשות?

חירונה - (Griona) בירת אזור קוסטה ברווה היא העיר "חירונה" (Girona). בעיר הבירה תוכלו למצוא מבנים עתיקים מאחר והיא החלה להיבנות עוד בתקופת הרומאים. ביקור בעיר מחזיר אותנו לתקופה הרומאית אז נהגו להקיף את הערים בחומות ביצורים ולבנות בה קתדראלות גותיות עצומות. החומה עודנה עומדת על תילה ואילו הקתדראלות הגותיות מפארות עד היום את רחובותיה של חירונה. סמטאותיה של חירונה צרות ופתלתלות והסיור בהם משיב את המהלך בהם אל ימי הביניים הגותיות שהיו תור הזהב של כל אזור קטלוניה בספרד.

כפרי הדייגים- לאורך החופים של אזור קוסטה ברווה הן חוויה נפלאה לאוהבים שלווה ופסטוראליות. כפרי הדייגים הללו מסורתיים מאוד והביקור בהם מהווה חוויה תרבותית נפלאה ושונה. כמובן שהאטרקציה המרכזית היא ארוחת צהריים (או ערב) דשנה על טהרת הדגים. יש בכפרי הדייגים מסעדות דגים מעולות בעלות אופי ביתי מסורתי כמו גם מסעדות יוקרתיות ותיירותיות יותר, שכל אחד יבחר את הטעים עבורו (שכן על טעם ועל ריח אין להתווכח).

עיירת הקיט בלאנס (Blanes)- זוהי עיירת חוף נפלאה לחופי קוסטה ברווה המפורסמת בעיקר בזכות בורסת הדגים ומכירות הדגים הפומביות המתנהלים באזור הנמל שלה. עם הגעתם עד לבלאנס עשו לעצמכם טובה ובקרו בנמל הדיג של העיר המהווה גם את מקום מושבה של "בורסת הדגים" המקומית. הביקור כאן הוא חוויתי מדובר על אזור גדול בו נערכות מידי יום ולאורך כל שעות היום מכירות פומביות של דגים ושאר מאכלי ים ויצורים שלא ידעתם שהים מכיל. כל החיות נמכרות טריות למרבה במחיר. גם אם לא תחליטו להציע הצעות ולחזור הביתה עם תמנון כזה או אחר הביקור יכול להוות חוויה תרבותית מעניינת ושיעור מאלף בזואולוגיה ימית.

בסאלו (Besalu)- אחת הערים המרתקות באזור קוסטה ברווה היא העיר העתיקה בסאלו. העיר שנראית כאילו הוצאה כרגע מתקופת ימי הביניים בנויה היום ממש כמו שהייתה לפני מאות שנים כעיר מבצר מוקפת חומה ובה מבנים עתיקים, ביצורים רחבים וכנסיות עתיקות. מסיור רגלי שניתן לערוך במקום (העיר קטנה וניתן לסייר בה ברגל- ואף מומלץ לעשות כן) ניתן לחוש את אווירת ימי הביניים האופפת את המקום. בעיר שנראה כאילו הזמן בה עצר מלכת ניתן לדמיין איך מכל פינה צץ אביר לבוש שריון ברזל כבד ורכוב על סוס בדרכו להציל איזו נסיכה הכלואה בראש מגדל. אין ספק שביקור בעיר ציורית שכזו הוא חוויה לכל מי שגדל על סיפורי האבירים בשנות ילדותו.

פיגארס (Figueres)- זוהי עיר הנמצאת צפונית לחירונה והיא נושאת בתואר המכובד של עיר הולדתו של הצייר נודע סלבאדור דאלי. הצייר הספרדי זכה לתהילת עולם בעיקר בזכות ציורי השעונים והאובייקטים ה"נוזלים" שלו. צורת הציור הייחודית שלו והסגנון הסוריאליסטי קנו לו שם בכל העולם כאחד מגדולי הדור ומהציירים האימפרסיוניסטיים של המאה ה-20. דאלי, יש אומרים שאב את ההשראה לציוריו הנוזלים מחופיה הפראיים של קוסטה בראווה שבהם ההרים ממש "נוזלים" אל תוך מימי הים התיכון. בין כך או כך העיר פיגראס מנצלת את הפריט הביוגראפי המרתק הזה ובמקום הוקם על ידי דאלי עצמו "מוזיאון דאלי". את המבנה לא תוכלו לפספס הוא צבוע בצבע וורוד זועק (כמיטב הסגנון האוונגרדי של דאלי) במקום מוצגות מיטב יצירותיו ואין ספק שהביקור בו הוא מההזויים והמוזרים שתחוו כמיטב המסורת של האומנות המודרנית והסוריאליסטית- חובה לחובבי אומנות.

אמפוריה ברוואה (Empuria Brava)- העיר אמפוריה בראבה היא אחת הערים היפות ביותר באזור קווסטה בראווה היא ממוקמת קצת מזרחית לעיר פיגראס ובנויה ממש על שפת הים. ייחודיותה של העיר הוא בתעלות המים הנפלאות שנחפרו לאורכה ולרוחבה באופן מלאכותי. הספרדים משווים אותה לעיר התעלות המפורסמת בעולם "ונציה" ייתכן שיש בכך דמיון, אך ללא ספק החיקוי אינו עולה על המקור. ניתן לבצע במקום שיט נחמד בין התעלות של העיר וליהנות מהאווירה הפסטוראלית השורה במקום.  

קוסטה ברווה - נושאים קשורים

חירונה (ג'ירונה), ספרד חירונה

חירונה (Girona), המכונה גם ג'ירונה (או לעיתים היירונה) היא "עיר הגאונים" של הקהילה האוטונומית של קטלוניה. העיר שהקהילה היהודית בה הייתה לחשובות והגדולות ביותר בימי הביניים הייתה מקום משובו של הרמב"ן. על אף שהקהילה היהודית חרבה בה עוד בגירוש ספרד וכיום אין כמעט יהודים בכלל בחירונה, העירייה המקומית שמה לעצמה בשנים האחרונות למטרה להעלות על נס את ימי זוהרה של הקהילה היהודית מה שמאפשר כיום, הודות למלאכת שחזור..

מוזיאון התיאטרון של סלבדור דאלי, אומנות - Teatro-Museu Dali סלבדור דאלי

מוזיאון התיאטרון של סלבדור דאלי הוא ללא ספק אחת האטרקציות המרתקות באזור ברצלונה ומוקדש כל כולו לאחד האומנים והיוצרים החשובים ביותר שספרד ספקה לעולם התרבות והיצירה המודרני. מוזיאון דאלי ממוקם בעיר פיגראס הנמצאת על הדר המסחרית שבין ספרד לצרפת, לא הרחק מברצלונה (שעתיים נסיעה ברכבת). המוזיאון ממוקדם בהיכל התיאטרון העירוני הישן של העיר פיגראס (אשר נשרף והוחרב במסגרת מלחמת האזרחים הספרדית בשנות ה-30 של המאה ה-20). את תכנון ובניית..

מוזיאון השעווה של ברצלונה מוזיאון השעווה בברצלונה

גם ברצלונה כמו יתר הערים התיירותיות ברחבי אירופה ובעולם מתהדרת לה במוזיאון שעווה נפלא המושך אליו תיירים רבים בעת ביקורם בעיר. מוזיאון השעווה של ברצלונה (Wax Museum Barcelona) ממוקם בשדרת הרמבלה המרכזית ממש במרכז העיר. על אף הדמיון למוזיאוני שעווה נוספים בעולם הוא אינו אחד מסניפיו של מוזיאוני מאדאם טוסו המפורסמים הממוקמים בבירות רבות באירופה. מוזיאון השעווה הוא חוויה נפלאה לכל המשפחה, הוא מציג מגוון דמויות שעווה..

ברצלונה - Barcelona ברצלונה

ברצלונה היא האטרקציה התיירותית החמה ביותר של השנים האחרונות. עיר הנמל הספרדית המרשימה לחופי הים התיכון מאגדת בתוכה ישן וחדש השלובים זה בזה בהרמוניה מושלמת. בעיר ששורשיה נעוצים עמוק במאה השלישית לפני הספירה ורובע גותי עתיק מפאר את רחובותיה ובליבו קתדראלה גותית מרשימה ועצומת מימדים יש גם מרכזי בילויים מהשוקקים והנפלאים שבספרד ובאירופה. ברצלונה מלאת תרבות של כיף פנאי ובילויים לכל המשפחה. אוהבי הקניות ימצאו בה אזורי קניות מלאים..

מוזיאון חואן מירו, ברצלונה מוזיאון חואן מירו

המוזיאון ע"ש חואן מירו (Joan Miro) הוא אחד המוזיאונים המפורסמים והחשובים בברצלונה. חואן מירו הוא אמן ספרדי בעל שם עולמי בתחום הציור הפיסול והעיצוב, הוא נחשב לאחד היוצרים הפורים והידועים בספרד של המאה ה-20. מירו נולד בסוף המאה ה-19 והחל ליצור כבר משחר ילדותו. הוא נודע בזכות ציוריו המיוחדים ובזכות השפעתו מזרמי אומנות שונים ובניהם הקופיזם, הפוביזם ואף האומנות הסוריאליסטית ממנה הושפע בעיקר והיא ניכרת ביצירותיו הידועות בהיותן..

מוזיאון הכדורגל של ברצלונה מוזיאון הכדורגל של ברצלונה

ביקור בברצלונה לא יהיה שלם בלי לבקר במוזיאון הכדורגל- שהרי ברצלונה היא אחת מבירות הכדורגל הגדולות והחשובות ביותר באירופה והיא מתהדרת באחת הקבוצות הטובות ביותר באירופה. מוזיאון הכדורגל מוקדש כולו לתפארת הספורט האהוב כל כך על הספרדים ועל תושבי ברצלונה בפרט. הוא ממוקם באצטדיון הכדורגל הביתי של קבוצת ברצלונה ה"קאמפ נואו" והוא מתפרש על פני שתי קומות שלמות שנועדו להלל את הכדורגל הספרדי. אם אתם מתכננים גם ככה להגיע..

מאיורקה, ספרד – (Mallorca (Majorca מאיורקה

מאיורקה הפכה בעשורים האחרונים למרכז בילויים ותיירות אדיר, אחד ממרכזי התיירות החשובים ביותר בספרד. האי שמשתייך לקבוצת האיים הבלאריים הפך לפסטיבל של כיף תיירות ובילויים לכל המשפחה. מאריוקה ממתינה לכם עם מגוון אטרקציות לכל המשפחה, בילויים וחוויות נהדרות, אטרקציות לילדים וחופים נפלאים. אי של נופש במלוא מובן המילה! מאיורקה – כרטיס ביקור שם: מאיורקה מחוז: מאיורקה בירת המחוז: פלמה דה..

לה פלמה, ספרד – La Palma לה פלמה

האי החמישי בגודלו בארכיפלג האיים הקנאריים שבאוקיינוס האטלנטי פותח את שעריו להמוני המטיילים וההרפתקנים הרוצים ליהנות מנופי בראשית, חופים וולקניים מסעירים וחוויות נפלאות המשלבות טיולים, תרבויות רחוקות, חופים נפלאים וגם לא מעט רומנטיקה של אזורים נידחים ובתוליים. לה פלמה- כרטיס ביקור שם: לה פלמה מדינה: ספרד מחוז/חבל ארץ: ארכיפלג האיים הקנאריים שטח: 706 קמ"ר אוכלוסייה: 86,000 נפש לה..

איביזה, ספרד- Ibiza איביזה

איביזה, אחד מאיי המסיבות החמים כיום בעולם כולו הוא ללא ספק גן עדן של מסיבות. המסיבות באיביזה לא מפסיקות ולו לרגע אחד. לאור כל שעות היממה מתקיימות על האי המטורף שלל מסיבות מטורפות מהטובות והאיכותיות בעולם. באווירה קסומה של ים, טבע, עצי קוקוס והמון מצב רוח טוב איביזה היא אטרקציית המסיבות המרעננת של הקיץ! לא סתם מיטב הדי ג'ייז, הסלבריטיז ושאר בלייני העולם נושאים פעמיהם על עבר האי המטורף מידי קיץ! בואו להצטרף..

סרגוסה, ספרד – Zaragoza סרגוסה

סרגוסה- כרטיס ביקור שם: סרגוסה מדינה: ספרד חבל ארץ: הקהילה האוטונומית של אראגון שטח: 1062 קמ"ר אוכלוסייה: 666,000 נפש שפה: ספרדית מטבע: אירו (מטבע האיחוד האירופי). סרגוסה – מידע כללי העיר סרגוסה הממוקמת בצפון מזרח ספרד בתחום הטריטוריה של הקהילה האוטונומית של אראגון נחשבת לאחד מריכוזי האוכלוסייה העירוניים הגדולים ביותר בספרד. היא למעשה עיר הבירה של אוטונומיית אראגון..

ולנסיה, ספרד – Valencia ולנסיה

ולנסיה, העיר השלישית בגודלה בספרד נהנית מיתרון של עיר נמל, בעלת חופים נפלאים לאורך חופו המערבי של הים התיכון. עם תנאי אקלים ים תיכוניים נפלאים ושילוב של אזורים עתיקים ופסטוראליים, עם מבנים המשקפים קדמה מודרניות עתידנות וחלל ועם פסטיבל אש מלהיב המתקיים בה בפעם בשנה ולנסיה היא ללא ספק אטרקציה תיירותית מעולה לכל המשפחה (וזה עוד בלי שהזכרנו את קבוצת הכדורגל האגדית המשחקת באצטדיון המקומי דרך קבע). ולנסיה- כרטיס..

מונסראט, ספרד - Montserrat מונסראט

למי שמיצה את ברצלונה (על אף שמדובר במשימה קשה ביותר) ולמי שרוצה לטעום מעט מהסביבה השונה והטבעית העוטפת את ברצלונה- אחת מפנינות התרבות התוססות של ספרד, אזור מונסראט הוא ללא ספק הצעה מצוינת. הר מונסראט המתנשא לגובה רב מעל עמק מוריק ונפלא הוא אטרקציה תיירותית נפלאה הממוקמת רק כשעה נסיעה מברצלונה. הודות לתחבורה נוחה מברצלונה ועד לפסגת ההר מספק האזור חוויה נפלאה המשלבת תרבות, דת וטבע ומהווה אטרקציה תיירותית שונה..

פמפלונה , ספרד – Pamplona פמפלונה

פמפלונה מוכרת בכל העולם בעיקר בזכות פסטיבל מרוץ הפרים השנתי. אם חפצם תמיד לרוץ ברחובותיה של עיר פסטוראלית כאשר עדר פרים דוהר ודולק אחריכם ברוגז ועוצמה אדירה פמפלונה היא המקום, אך גם אם לא, תמיד תוכלו לחזות באלפי ספרדים ותיירים מופרעים השמים נפשם בכפם או לכל הפחות בכפם של שישה שוורים נרגזים השועטים ברחובות העיר ומעוררים מהומה שלמה שכאן בפמפלונה קוראים לה- פסטביל! פמפלונה – כרטיס ביקור שם:..

החבל הבאסקי, ספרד - Basque Country החבל הבאסקי

החבל הבאסקי הוא אזור ייחודי שרובו בצפון ספרד וחלקו בצרפת. נתרכז בצד העיקרי, הספרדי. מזג האוויר בחבל הבאסקי אינו קיצוני, ואפילו באוגוסט נעים, הזדמנות מצוינת לברוח מהחום של הארץ. מדובר באזור הררי ביותר, שונה מאוד משאר חלקי ספרד מבחינה גיאוגרפית, אך השוני העיקרי הוא באוכלוסייה. כדי להבין את ייחודו וחשיבותו של החבל הבאסקי, חייבים לדעת קצת על העבר שלו. החבל הבאסקי – קצת היסטוריה במהלך ההיסטוריה הבאסקים..

בילבאו, ספרד – Bilbao בילבאו

בילבאו, עד לפני עשור עיר תעשייתית אפרורית ומנומנמת בצפון חבל הבאסקים בספרד, היא כיום בירת האומנות המודרנית והפוסט מודרנית של ספרד אם לא של אירופה כולה. מוזיאון גוגנהיים לאומנות פוסט מודרנית שנחנך בה בשנת 1997 שם אותה על מפת התיירות העולמית כמרכז אומנותי מהחשובים באירופה כולה. המוזיאון האקסטרווגנטי הייחודי בנוף בשל עיצובו והמוצגים הפזורים בחלליו העצומים לא מותירים אף אחד אדיש. העיר שזכתה לתאוצה תיירותית בעקבות המוזיאון..

אלהמברה, ספרד- Alhambra אלהמברה

אלהמברה הוא ללא ספק אחד מפלאי הארכיטקטורה של העולם המוסלמי העתיק. קומפלקס ארמונות וגנים ענק שנבנה בקפידה על פי המסורת והתרבות של ממלכת גרנדה המוסלמית שהייתה לממלכה המוסלמית המורית האחרונה בחצי האיברי מהווה אחת מפסגות הטיול באזור דרום ספרד. הארמונות המפוארים, הגנים המוריקים המצטיינים בדיוקם ובצורותיהם הגיאומטריות ומזרקות המים הנפלאות הם ללא ספק פלא עוצר נשימה המספק שעות רבות של הנראה לתיירים רבים מכל רחבי..

מדריד - Madrid מדריד

מדריד היא בירתה הלא כל כך נוצצת של ספרד. בשנים האחרונות "גנבה" לה ברצלונה את הבכורה והורידה את קרנה של מדריד כיעד התיירות הפופולארי ביותר של ספרד. אף על פי כן מדריד היא עיר נפלאה, בירה אירופאית מעניינת ומקום מושבו של המלך הספרדי חואן קרלוס. היא מרכז ארכיטקטוני מעניין הטומן בחובו שנים של כיבושים מוסלמיים ונוצריים כמו גם עידנים שחורים של מלחמות האזרחים שהשתוללו ברחבות הבירה של המאה העשרים. מדריד היא ללא ספק..

ספרד - Spain ספרד

ספרד היא מולדת הטנגו והפלמנקו, הגיטרה הספרדית והקסטנייטות. היא מקור ההשראה של סלבדור דאלי ושל שעוניו הנוזלים כמו גם של פאבלו פיקאסו, גדול ציירי האומנות המודרנית. ספרד היא בירת הפסטיבלים המוזרים בעולם בהם רצים שוורים ברחובות ודורסים את כל הנקרה בדרכם או מאות אזרחים המתפלשים במאות טונות של עגבניות. אך ספרד היא גם מולדתם של יהודי גירוש ספרד, ואלפי אנוסי ספרד שהמירו את דתם ושמרו על יהדותם בסתר בעת גירוש ספרד. מולדתם של..

טולדו, ספרד – Toledo טולדו

טולדו, עיר הבירה של ממלכת ספרד בין המאות ה-11 וה-15 יפה ממש כמו בעבר. עם מבנים מרשימים, מצודות עתיקות ושני בתי כנסת שהפכו האחד למוזיאון לחורבנה של יהדות טולדו והאחר לכנסיית "מריה הלבנה" מספרת טולדו את סיפורה של ממלכת ספרד: על תור הזהב שלה, על תקופת הכיבוש המוסלמית המורית שהביאה אותה לפסגת העולם התרבותית ועד לחורבנה של יהדות ספרד המפוארת שבאה אל קיצה בגירוש ספרד. סיפורים של דו קיום וחיים שלווים של יהודים נוצרים ומוסלמים..

קוסטה דל סול, ספרד - Costa-Del Sol קוסטה דל סול

קוסטה דל סול היא ללא ספק אחת מרצועות החוף היפות ביותר המקיפות את אגן הים התיכון. רצועת החוף שלא בכדי קרויה "חופי השמש" מאופיינת במפרצונים קסומים לאורך חופה המערבי של ספרד. הספרדים זיהו כבר מזמן את הפוטנציאל של האזור והפכו אותו לריביירה של ממש עמוסה בבילויים, מלונות וכפרי נופש. קוסטה דל סול – מידע כללי אזור קוסטה דל סול (או בתרגום לעברית- חוף השמש) הוא רצועת חוף בחלקה המזרחי של ספרד (לאורח חופי הים..

©2019 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון