תפריט
סגור

פילדלפיה - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  פילדלפיה ·    ארצות הברית ·    פנסילבניה ·    תיירות בפילדלפיה ·    מידע על פילדלפיה ·    אטרקציות בפילדלפיה · 

הודעות בפורומים

השכרת רכב בארצות הברית - טיול מחוך-לחוף

היי להשכרת רכב בארצות הברית בסופו של דבר יש חשיבות גדולה מאוד. מדובר במידנה ענקית ואין מנוס מלהתנייד ברכב..

אתר השוואת מחירי השכרת רכב בארץ ובחו"ל - בעברית

רכב-בחול.com אתר השוואת מחירי השכרת רכב בארץ ובחו"ל המתקדם והמשתלם ביותר, מקיף יותר מ-18 אלף יעדים ומשרת..

מתכננים את הטיול לארה"ב

אנחנו מתכננים טיול לארה"ב עם הילדים ויש לנו 2 אפשרויות: 1. לתכנן את הטיול בעצמנו או בעזרת יועץ תיירות שיתכנן..

פילדלפיה ביקור בכת האיימיש

איך אפשר להגיע לביקור בכת האיימיש האם יש טיולים מאורגנים אשמח לקבל פרטים

פילדלפיה

במרחק של שעה וחצי נסיעה יש קהילה גדולה של בני האיימיש. מעניין לעשות שם טיול לחוות את החיים שלהם ליום אחד

פילדלפיה

פילדלפיה היא בירתה הראשונה של ארצות הברית, אחת הערים החשובות ששמה נקשר בהכרזת העצמאות של הפדרציה החזקה בעולם לא שוכחת את מיקומה ותפקידה בהיסטוריה האמריקאית וטורחת להזכיר זאת לכל מי שכף רגלו דורכת בתחומה. העיר שמילות המפתח בה הן "עצמאות", "חוקה" ו"אמריקה" חיה את ימי הכרזת העצמאות של ארצות הברית במאה ה-18 כאילו היו ממש אתמול!

פילדלפיה – כרטיס ביקור
שם: פילדלפיה
מדינה: פנסילבניה
פדרציה: ארצות הברית
שטח: 4660 קמ"ר
אוכלוסיה: 1,449,000 נפש
מטבע: דולר אמריקאי
שפה: אנגלית

פילדלפיה – מידע כללי
פילדלפיה היא העיר הגדולה ביותר במדינת פנסילבניה הנמצאת בסמוך לקו החוף המזרחי של ארצות הברית. היא אחת הערים הוותיקות ובעלות המורשת ההיסטורית החשובה ביותר בארצות הברית כולה. שמה של פילדלפיה קשור בקשר הדוק עם היווסדה של ארצות הברית שכן בעיר העתיקה של פילדלפיה הוכרזה עצמאותה של ארצות הברית בשנת 1776 על ידי ג'ורג' וושינגטון ב"היכל העצמאות" הניצב בה עד היום כמזכרת היסטורית מאחד האירועים המכוננים בהיסטוריה האמריקאית. מיקומה האסטרטגי של פילדלפיה בין שני מטרופולינים ענקיים האחד של ניו יורק והאחר של וושינגטון הבירה הפך אותה לאחת הערים החשובות באזור וכבירת המחוז בה היא ממוקמת. מרחק הנסיעה מכל אחת מהערים הללו הוא כשעתיים בלבד.

פילדלפיה – התמצאות
עוד בנושא ארצות הברית
צבעי קריולהצבעי קריולה

מי לא שמע ומי לא מכיר את צבעי קריולה, הצבעים הטובים והמפורסמים ביותר בעולם מזה עשרות שנים. אם הרחוק היו רק צבעים קלאסיים (כאלו שמציירים על נייר) כיום תאגיד הענק של צבעי קריולה מונה עשרות רבות של..

עוד על צבעי קריולה
פעמון החירותפעמון החירות

אחד מסמליה החשובים של האומה האמריקאית זכה לאחר יותר מ-200 שנה למשכן קבע מכובד בהיכל התואם את מידותיו בעיר פילדלפיה שם צלצל לראשונה ושם הכריז על כינוס ההמונים להכרזת עצמאותה של ארצות הברית. ברבות השנים..

עוד על פעמון החירות
פילדלפיה הממוקמת על גדותיו של נהר דלאוור במדינת דרום מערב פנסילבניה היא מעין עיר מקשרת בין שני מטרופולינים ענקיים של ניו יורק וושינגטון. בפילדלפיה עצמה קל ונוח מאוד להתמצא. העיר מחולקת לארבעה רבעים וכל רחובותיה בנויים בצורה נוכה בדרך של שתי וערב כך שניתן בקלות להצליב שני רחובות ולהגיע לכל נקודה שתחפצו על מפתה של העיר. בפילדלפיה שני רחובות מרכזיים החוצים אותה לאורכה ולרוחבה המקלים את ההתמצאות והניידות של התיירים והמקומיים בעיר: ה"מרקט סטריט" (The Market St.) חוצה את העיר ממזרח למערב בעוד ה"בראוד סטריט" (The Broad St.) חוצה את העיר מצפון לדרום. שני הרבעים המעניינים תיירים במיוחד הוא אזור העיר העתיקה/ העיר הישנה (The Old City) בה ממוקמים כל אתרי המורשת וההיסטוריה של העיר ואזור מרכז העיר (The Center City) המאגד את אזורי הבילוי, החנויות והקניות.

פילדלפיה – תחבורה
רשת התחבורה של פילדלפיה היא מהמורכבות, אך מהיעילות של ארצות הברית. בפילדלפיה פועלת רכבת תחתית המשולבת ברכבת חשמלית עילית וברשת אוטובוסים מסועפת ויעילה. ניתן להגיע לכל מקום בפילדלפיה באמצעות הרכבת התחתית או ברכישת כרטיס משולב של רכבת תחתית אוטובוס וחשמלית. מאחר ואמצעי התחבורה מגוונים ומכסים את רוב היעדים ברחבי העיר הגדולה יחדיו מומלץ להתעדכן בטרם תיסעו אל יעדכם באילו אמצעי תחבורה משולבים עליכם להשתלב ולרכוש כרטיס משולב לנסיעה לאוטובוס ולרכבת. בפילדלפיה שני נמלי תעופה בינלאומיים והיא מקושרת הן באוטוסטראדות והן במסילות ברזל לערים הגדולות שבסביבתה.

פילדלפיה - מה לראות ומה לעשות?
היכל העצמאות (Independence Hall)- אחד האתרים המשמעותיים והמרכזיים בפילדלפיה הוא היכל העצמאות. המקום שבו הוכרזה עצמאות ארה"ב בשנת 1776 הפך למוזיאון ברבות השנים וההיכל ששומר במצבו המקורי פתוח היום לקהל הרחב. זוהי למעשה האטרקציה ההיסטורית המרכזית של פילדלפיה הממוקמת בלב העיר הישנה (The Old City) של פילדלפיה. הכניסה מותנית בבידוק בטחוני והמתנה ארוכה בתור. מומלץ להגיע בשעות הבוקר ולקוות שלא יהיו סיורי בית הספר מאחר והמוני תלמידי מקומיים מבקרים במקום כחלק משיעורי החינוך וההיסטוריה של בתי הספר האמריקאיים. במהלך הסיור ניתן לבקר באולם שבו הוכרזה העצמאות, המקום שבו נוסחה החוקה של ארצות הברית ואף לחזות במסמכים המקוריים של חוקת ארצות הברית החתומה על ידי וושינגטון ואחרים. כמוכן ניתן לראות גם טיוטות קדומות יותר של החוקה עם הערות ותיקונים של הנשיא הראשון.

פעמון החירות (The Liberty Bell)- אחת מהאתרים החשובים ביותר באזור העיר העתיקה של פילדלפיה הוא פעמון החירות. הפעמון שקיום יצא מכלל שימוש ועל כן אין כל צורך להטות אוזנכם ולנסות לשמוע אותו מצלצל נבנה במקור במאה ה-18 על מנת לציין 50 שנים לחיקוק חוקת פנסילבניה. הפעמון יצוק מארד ומשקלו מעל 300 ק"ג הוא נתלה במגדל הפעמון של היכל העצמאות וצלצל בכל האירועים החשובים עד שנסדק באופן חמור במאה ה-19 לאחר שצלצל לכבוד יום הולדתו של ג'ורג' וושינגטון בשנת 1846. לאחר מכן הוא הוצא משימוש מאחר וכל ניסיונות התיקון שלו עלו בתוהו. כיום הוא מוצב לראווה במוזיאון מיוחד בלב פארק העצמאות של פילדלפיה והמוני מבקרים ומפורסמים באים לחזות בו ולהצטלם איתו. הפעמון הפך להיות סמל ואייקון של חירות וחופש עבור עמים מדוכאים בעולם.

מרכז העצמאות (The Independence Center)- מרכז העצמאות השוכן בלב פארק העצמאות הוא מרכז מבקרים ומוזיאון חדש שנבנה בפילדלפיה ומרכז תחתיו את כל שרציתם לדעת (ולא העזתם לשאול...) בנוגע לימיה הראשונים של האומה האמריקאית ולהכרזת העצמאות של ארצות הברית. מרכז המבקרים מיועד לתיירות פנים וחוץ כאחד. תוכלו לראות שמידי יום גודשים את המרכז המוני קבוצות של בתי ספר אשר עבורם זהו שיעור היסטוריה ומורשת חשוב. במקום נערכות תערוכות, מוצגים סרטים, מתקיימים דיונים, שחקנים הלבושים בבגדים של המאה ה-18 משחזרים את האווירה שקדמה להכרזת העצמאות וכמובן ניתן לקבל כאן אינפורמציה רבה ומקיפה על כל הפעילויות והאירועים שניתן להשתתף בהם בכל המתחם הגדול של פארק העצמאות.

העיר התיקה של פילדלפיה (The Old City)- אזור העיר העתיקה של פילדלפיה שרחובותיה מטופחים ומשומרים בקפידה היא כנראה אחד האזורים הקודמים ביותר של ארצות הברית. כמו הרבה דברים בפילדלפיה גם כאן כמעט כל בניין מהווה סמל או מקושר באופן כלשהו להכרזת עצמאותה של ארצות הברית או לכינון החוקה או הממשל הפדראלי. ברחבי העיר העתיקה תוכלו לבקר בביתה של התופרת בטסי רוס(Betsy Ross House) שעל פי הסיפורים (או האגדות תלוי את מי שואלים...) היא זו שתפרה את הדגל הראשון של ארצות הברית עבור הממשל הפדראלי בסמוך להכרזת העצמאות. במקום תוכלו לחזות במכונת התפירה שעל פי עדויות נתפר בה הדגל הראשון. כמובן שכל סאגת העצמאות המטורפת האופפת את פילדלפיה מרגשת יותר את האמריקאים מאשר אותנו הישראלים. בנוסף ניתן לראות את מרכז הקהילה היהודית של פילדלפיה. במקום התפתחה קהילת "מקווה ישראל" החל מראשית המאה ה-18 ועדיין ניתן לבקר בבית הכנסת של הקהילה כמו גם לבקר באנדרטה לזכרו של יוני נתניהו יקיר הקהילה שנפל בעת פיקוד על מבצע אנטבה לחילוץ המטוס החטוף באוגנדה בשנת 1976.

פארק פיירמונט- אחד הפארקים הגדולים בעולם אשר מגונן ומטופח דרך קבע הוא אטרקציה עבור חובבי הטיולים והטבע. הפארק הירוד רחב הידיים מכיל מעל 100 קילומטרים של שבילי ריצה, טיול ואופניים. מסלולי טיולים רבים מאפשרים למי ששבע ממנת ה"עצמאות" וההיסטוריה האמריקאית ורוצה קצת לנשום אוויר טבע צח. הפארק שמכיל כמה אגמים רחבי ידיים מאפשר גם הזדמנות לשיט סירות פדאלים וסירות קאנו. אין ספק שמדובר במקום אולטימטיבי ופסטוראלי לפסק זמן מסדר היום האורבאני של פילדפליה.  

פילדלפיה - נושאים קשורים

חנות המפעל של צבעי קריולה, איסטון ארצות הברית צבעי קריולה

מי לא שמע ומי לא מכיר את צבעי קריולה, הצבעים הטובים והמפורסמים ביותר בעולם מזה עשרות שנים. אם הרחוק היו רק צבעים קלאסיים (כאלו שמציירים על נייר) כיום תאגיד הענק של צבעי קריולה מונה עשרות רבות של מוצרים וצבעים מגוונים איתם ניתן לצייר על דפים, על חולצות, על שטחים ואפילו על הקירות. הייחודיות של צבעי קריולה הוא בהיותם בלתי רעילים ורחיצים- כך תוכלו לתת לילדכם לצייר בהנאה רבה ובסופו של יום תוכלו לרחוץ בקלות את כל כתמי הצבע מהבגדים,..

פעמון החירות, פילדלפיה (ארצות הברית) – The Liberty Bell, Philadelphia פעמון החירות

אחד מסמליה החשובים של האומה האמריקאית זכה לאחר יותר מ-200 שנה למשכן קבע מכובד בהיכל התואם את מידותיו בעיר פילדלפיה שם צלצל לראשונה ושם הכריז על כינוס ההמונים להכרזת עצמאותה של ארצות הברית. ברבות השנים נסדק הפעמון ואינו יכול לצלצל עוד, כיום הוא היה ונותר סמל לאומות העולם לחופש, שוויון הזדמנויות, תקווה לצדק חברתי ולחירות. פעמון החירות - מידע כללי פעמון החירות המכונה גם פעמון הדרור הוא אחד מסמליה החשובים ביותר של..

אטלנטיק סיטי, ניו ג'רזי (ארצות הברית)- Atlantic City אטלנטיק סיטי

עוד בראשיתה של המאה ה-19 יזמים מקומיים זיהו את הפוטנציאל של המקום. בעלי החזון ראו בו את לאס ווגאס של החוף המזרחי והחלו לעמול על הקמת רצועת חוף מרהיבה עמוסה בבתי מלון ובתי קזינו לתפארת. כיום אטלנטיק סיטי היא אחת הערים התיירותיות ביותר במדינת ניו ג'רזי ובחוף המזרחי. מלאה באטרקציות בידור לכל המשפחה. עיר בילויים והימורים יוקרתית שמהווה ה"אחות הקטנה" ונציגתה של לאס ווגאס המפוארת בחוף המזרחי. אטלנטיק סיטי..

ניו ג'רזי, ארצות הברית – New Jersey ניו ג'רזי

ניו ג'רזי – כרטיס ביקור שם: ניו ג'רזי עיר בירה: טרנטון העיר הגדולה ביותר: ניו ארק פדרציה: ארצות הברית שטח: 22,608 קמ"ר אוכלוסייה: 8,414,000 נפש מטבע: דולר אמריקאי שפה: אנגלית ניו ג'רזי – מידע כללי ניו ג'רזי היא המדינה השלישית שנכנסה לאיחוד הפדראלי של ארצות הברית, היא אחת המדינות הקטנות בשטחן אך הגדולות באוכלוסייתן בארצות הברית מה שעושה אותה..

ג'רזי גארדן - Jersey Gardens Outlet Mall ג'רזי גארדן

אם הגעתם לאזור ניו יורק ואחת מתוכניותיכם (או תוכניותיכן יש לומר...) היא קניות כנראה שקניון האווטלט הענק "ג'רזי גארדן" הוא בדיוק המענה לכל חלומותיכם הכמוסים. הקניון הענק המתפרש על פני שטח עצום ושני מפלסים הוא קניון פטור ממע"מ המצוי ברובע אליזבת' בניו ג'רזי אשר יתרונו המרכזי הוא בקרבתו הרבה לשדה התעופה ניו-ארק ולניו יורק סיטי ומרכז מנהטן. קניון האווטלט של ג'רזי גארדנס נחשב לגדול ביותר בניו ג'רזי..

מוזיאון מכבי האש, ניו יורק מוזיאון מכבי האש בניו יורק

מערך כיבוי האש של ניו יורק בפרט ושל אמריקה בכלל עלה לכותרות בעקבות אירועי ה-11 בספטמבר- פיגוע מגדלי התיאומים הרצחני במהלכו התנגשו שני מטוסי נוסעים במרכז הסחר העולמי בלב מנהטן והובילו לקריסתם של שני מגדלי הענק שהיו חלק בלתי נפרד מקו הרקיע של ניו יורק. אנשי כיבוש האש מתחנת מכבי האש של ניו יורק הפכו בין לילה לגיבורים באל כורחם. בעוז ליבם ורוחם חילצו המוני ניצולים מתוך ההריסות ואף חרפו את נפשם על מנת לנסות ולכות את האש...

ניו יורק ניו יורק

ניו יורק סיטי, או בקיצור "ניו-יורק" היא העיר הגדולה והצפופה ביותר בארה"ב. במרוצת השנים הפכה ניו יורק, "התפוח הגדול" כפי שמכונה בפי האמריקאים למרכז העצבים של אמריקה ואולי של העולם כולו. ניו-יורק מהווה מרכז עולמי המכתיב ונותן את הטון העולמי בתחומים שונים ביניהם הכלכלה, התיאטרון, האומנות המודרנית, הדיפלומטיה והפוליטיקה העולמית, הספרות, האופנה ועוד. ניו יורק היא ללא ספק אחת האטרקציות המרכזיות..

המוזיאון לטלוויזיה ולרדיו, ניו יורק המוזיאון לטלוויזיה ולרדיו בניו יורק

המוזיאון לטלוויזיה ולרדיו (The Paley Center for Media) זוכה למקום של כבוד ממש בלב מנהטן, בשדרה החמישית הידועה בהיותה המפוארת והאליטיסטית ביותר מבין כל שדרות העיר. לא בכדי זוכה המוזיאון למקום כה נכבד ויש הרואים בכך מעין אלגוריה למעמדם של הרדיו ולימים הטלוויזיה בלב ליבה של התרבות האמריקאית הפופולארית. אין עוררין על כך שהרדיו והטלוויזיה כבשו את לב הצופים האמריקאים מהרגע שהגיחו לתודעה הציבורית: הרדיו במאה ה-19 והטלוויזיה..

מוזיאון השעווה מאדאם טוסו, ניו יורק מדאם טוסו בניו יורק

מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו (Madame Tussaud's New York Wax Museum) מזוהה בדרך כלל עם לונדון והמורשת האנגלית. אכן הסניף הראשון של המוזיאון הוקם בלונדון והוא נחשב היום כאחת האטרקציות מרכזיות לביקור בעיר הבירה של הממלכה המאוחדת, עם זאת ברוב השנים התרחב מפעל "מאדאם טוסו" וכיום יש לא מעט סניפים מקבילים אשר איכותם אינה נופלת מהמוזיאון המקורי, הממוקמות במספר ערים ובירות בעולם. הסניף של מאדאם טוסו בניו יורק,..

טיימס סקוור, מנהטן, ניו-יורק - Times Square טיימס סקוור

כיכר הטיימס היא ללא ספק אחת האטרקציות המרכזיות והחשובות ביותר במנהטן בפרט ובניו-בכלל. יש הטוענים שהטיימס סקוור הוא סימן ההיכר החשוב ביותר של ניו-יורק ועל כן אף תייר לא יכול להרשות לעצמו לפספס את אחת מפנינות התיירות החשובות ביותר בעת הביקור במנהטן ובכלל אם חושבים על זה כל החיים הניו-יורקים עוטפים ומתנהלים סביב הטיימס סקוור. התייר הממוצע יחלוף בכיכר הטיימס לפחות פעם אם לא פעמיים ביום. אם בטעות לא הזדמנתם במהלך שהותכם במנהטן לטיימס..

המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע , ניו יורק המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע בניו יורק

אחד המוזיאונים הפופולאריים ביותר בניו יורק המצוי בשדרת המוזיאונים הנמצאת בסמוך לסנטרל פארק הוא המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע (American Museum of Natural History) או בשמו התמציתי והקצר: "מוזיאון הטבע". המוזיאון הוא אחד המוזיאונים הוותיקים בעיר והוקם כבר לפני למעלה מ-125 שנים. מאז הקמתו נחשב במוסד מחקרי מוביל בתחום חקר ההיסטוריה של הטבע במגוון תחומים כמו ביולוגיה, זואולוגיה חקר האבולוציה, גיאולוגיה, אסטרונומיה..

מוזיאון המומה לאומנות מודרנית, ניו יורק מוזיאון המומה

מוזיאון ה"מומה" (MoMa) הוא אחת מגולות הכותרת של המוזיאונים לאומנות הממוקמים בניו יורק. עם מקום מעולה ממש בלב מנהטן כובש המוזיאון לאומנות מודרנית (Museum Of Modern Art) את ראש מצעד המוזיאונים הפופולאריים של מנהטן. גם מי שאינו חובב של אומנות מודרנית או של תרבות גבוהה בכלל יוכל למצוא במומה את מבוקשו ויוכל להתלהב. לצד יצירות פוסט מודרניסטיות מופשטות שקצת קשה להתחבר ולהבין יש במוזיאון גם לא מעט יצירות אומנות..

מנהטן, ניו-יורק (ארצות הברית) – Manhattan מנהטן

מנהטן ארץ האפשרויות הבלתי מגובלות של ניו-יורק היא האזור השוקק ביותר של העיר השוקקת ביותר של ארצות הברית. אזור מנהטן הוא מרכז תרבותי, כלכלי, מדיני ודיפלומטי המאגד תחתיו עשרות רבות של אטרקציות תיירותיות, תרבויות ובידוריות לכל המשפחה מצעירים ועד מבוגרים יוכלו "לטעום" את טעמה של אחת הערים המדהימות ביותר בעולם! מנהטן – כרטיס ביקור שם: מנהטן עיר: ניו-יורק מדינה: ארצות..

מוזיאון גוגנהיים, ניו יורק מוזיאון גוגנהיים

מוזיאון גוגנהיים (Guggenheim Museum), הוא אחד המוזיאונים הפופולאריים בניו יורק פחות בגלל יצירות האומנות שבו (על אף שמביני העניין יאמרו שגם יצירות האומנות נפלאות) ויותר בשל עיצובו הארכיטקטוני הייחודי של המוזיאון, אותו ממש לא ניתן לפספס למרחקו. המוזיאון מעוצב בצורה חיצונית במעין מבנה ייחודי ולולייני במיוחד שיש המדמים אותו למעין "גבעה הפוכה" או "כוס תה" הפך ברבות השנים להיות אחד המבנים המרתקים ומושכי..

ברוקלין, ניו יורק (ארצות הברית) - Brooklyn ברוקלין

ברוקלין- לא לדתיים בלבד. רבים מאיתנו משייכים את ברוקלין עם יהודים לובשי שחורים עמוסי שטריימלים פאות וציציות. אכן ברוקלין היא אחד המרכזים היהודיים החשובים של קהילת יהודי ארצות הברית ומכילה מאות אלפי יהודים חרדיים המרוכזים בה במספר שכונות, אך ברוקלין היא גם אחד מרובעיה העמוסים והשוקקים של העיר ניו יורק. התיירים שנוהגים לראות את ניו יורק כמתחילה ומסתיימת במנהטן שוכחים את האזורים האחרים של העיר המלאים באטרקציות, חוויות, טעמים..

מוזיאון המטרופוליטן, ניו יורק מוזיאון המטרופולין

מוזיאון מטרופולין לאומנות בניו יורק (Metropolitan Museum of Art) הוא אחד המוזיאונים הגדולים ופופולאריים ביותר בקרב תיירים בניו יורק. המוזיאון אשר נפתח בשלהי המאה ה-19 (שנת 1872 אם נדייק) מכיל תערוכות רבות ומגוונות ואוצר בתוכו מעל 3 מליון מוצגים שונים ומיוחדים בשלל נושאים כמו: אוסף מומיות מיוחד, אוסף של יצירות אומנות, אוסף של עיצובי אופנה, יצירות מתחלפות, מוצגים ארכיאולוגיים בעלי ערך היסטורי ועוד. המוזיאון כל כך עצום..

קווינס, ניו יורק (ארצות הברית) – Queens קווינס

קווינס הרובע הגדול ביותר מבחינת שטח של העיר ניו יורק זוכה ליחס אפרורי מצד התיירים, רבים מוצאים בו אזור נוח וזול יחסית ללון בדרכם אל מנהטן רובע השעשועים והבילויים של ניו יורק, אך אם תביטו בעיון סביבכם תוכלו למצוא גם בקווינס לא מעט אתרים ונקודות חן הראויות לביקור- כאלו שיהפכו את הביקור שלכם בניו יורק לשונה מעניין ומגוון הרבה יותר. קווינס – כרטיס ביקור שם: קווינס עיר: ניו יורק מדינה: ארצות..

עולם השוקולד של הרשי, פילדלפיה – Hershey's Chocolate World הרשי

ממש כמו בשירו של יונתן גפן על מפעל השוקולדים של "עלית" ("בסוף רמת גן יש מקום מיוחד שם אפשר לעמוד ולהריח שוקולד...") גם בעיירה המנומנמת הרשי (Hershey) הממוקמת במטרופולין של פילדלפיה במדינת פנסילבניה ארצות הברית אפשר לעמוד ולהריח שוקולד. עולם השוקולד של הרשי – מידע כללי השוקולד של הרשי הוא השוקולד האהוב והנמכר ביותר בארצות הברית. מדובר במפעל שוקולדים כפרי וקטן שהחל לשווק שוקולדים כבר לפני..

הריסבורג, פנסליבניה (ארצות הברית) הריסבורג

הרסיבורג – כרטיס ביקור שם: הריסבורג מדינה: פנסילבניה פדרציה: ארצות הברית אוכלוסיה: 47,200 נפש מטבע: דולר אמריקאי שפה: אנגלית הריסבורג – מידע כללי העיר הריסבורג היא לא עיר גדולה במיוחד, היא מדורגת כתשיעית בגודלה במדינת פנסילבניה ועם זאת היא זוכה לתואר בירת מדינת פנסילבניה. על אף שהעיר אינה תיירותית במיוחד ואינה מלאה באטרקציות תיירות יש בה לא מעט מרכזי בילוי שהיו הולמים עיר..

המוזיאון הלאומי לתעופה וחלל, וושינגטון DC המוזיאון הלאומי לתעופה וחלל בוושינגטון

מידע כללי המוזיאון הלאומי לתעופה וחלל (National Air and Space Museum) הממוקם בלב שדרית ה-MALL, שדרת המוזיאונים של וושינגטון הוא אחד המוזיאונים היפים ביותר והמרתקים ביותר בשדרה. המוזיאון אוצר את אוסף כלי הטייס והחלליות הגדול ביותר בעולם המאוגדים תחת קורת גג אחת. המוזיאון אדיר מימדים ומכיל אולמות ענק אשר מאכלסים תערוכות קבועות של עשרות כלי טיס מגלגוליהם השונים ההיסטוריה של התעופה. מימיה הראשונים של התעופה, ימי האחים רייט, ועד..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון