תפריט
סגור

סן פרנסיסקו - תמונות

קטגוריות קשורות

נושאים

  סן פרנסיסקו ·    גשר סן פרנסיסקו ·    טיול לסן פרנסיסקו ·    תיירות בסן פרנסיסקו ·    מידע על סן פרנסיסקו · 

הודעות בפורומים

פנמה - סוף ספטמבר

שלום, לאחר חודשיים מתוכננים בפרו בין סוף יולי ועד סוף ספטמבר התכנון הוא יעד באזור דרום/מרכז אמריקה להתרגעות..

מקומות מומלצים לטיול בארגנטינה

כל מי שמעוניין בטיול לארגנטינה, אני ממליץ על האיזורים הבאים: מפלי איגוואסו 275 המפלים שגובהם מגיע עד ל-82 מטר..

נסיעה מסן פרנסיסקו ללאס וגאס

שלום לכולם, רציתי לדעת אם יש אפשרות ליסוע מסן פרנסיסקו ללאס וגאס דרך כביש 1 עד סן סמיון ומשם לחתוך ללאס וגאס..

ראש השנה במקסיקו !!

ב"ה בית חב"ד ס.קריסטובל, צ'יאפאס - מקסיקו מזמין אתכם לחגוג יחד את ראש השנה באווירה חגיגית עם מלא שמחה ושפע..

כן - יש לי המצלה על מלון מעולה

אנחנו ישנו שני לילות במלון Sir Francis Drake ביוניון סקוור בסן פרנסיסקו, מלון מיוחד ויפה עם חדרים מעוצבים,..

סן פרנסיסקו


"יושב בסן פרנסיסקו על המים
שוטף את העיניים בכחול ובירוק..."
(אריק איינשטיין)
אריק איינשטיין ישב בסן-פרנסיסקו על המים ראה את נופיה היפים והתגעגע לאהובתו שבישראל. אז בימי כתיבת השיר הייתה סן פרנסיסקו אם המהפכות התרבויות של ה"היפים" , נוער הפרחים וקהילת ההומוסקסואליים של ארה"ב וגם בימינו שרידי מהפכות אלה עדיין ניכרות באחת הערים היותר קלאסיות בארה"ב ובמדינת קליפורניה, אשר על אף גודלה וכמויות האוכלוסייה הרבות שבה מצליחה לשמור על אופייה הרגוע יחסית ועל תרבות ייחודית שמאפיינת רק אותה.
סן פרנסיסקו היושבת על מפרץ יפיפה מזמינה את התיירים הרבים הפוקדים אותה לשלל אתרים יפים ולעיר המלאה במארג תרבותי מעניין של אהבה, גאווה וסובלנות הנשקף לעיני המתבונן מבעד לגשר הזהב של סן פרנסיסקו שהוא כמובן אחד מסממניה המרכזיים של העיר.

סן פרנסיסקו- תעודת זהות

שם: סן פרנסיסקו
מדינה: קליפורניה
אוכלוסייה: 764,970 נפש (במטרופולין 7,533,000 נפש)
שעון: השעון המקומי בסן פרנסיסקו מאחר אחר שעון ישראל ב-9 שעות
מיקום: מפרץ סן פרנסיסקו, החוף המערבי של ארה"ב
אקלים: האקלים של סן-פרנסיסקו הנמצאת על חופה המערבי של ארה"ב הוא נוח ברוב ימות השנה על אף שעונת התיירות העמוסה בה היא הקיץ. הקיץ בסן פרנסיסקו חם מאוד ולח ועל כן זו לא עונה בהכרח אולטימטיבית. החודשים ספטמבר-נובמבר הם חודשים נעימים ופחות עמוסים בעיר ועל כן מיטביים לביקור.

עוד בנושא ארצות הברית
סן פרנסיסקוסן פרנסיסקו

אריק איינשטיין ישב בסן-פרנסיסקו על המים ראה את נופיה היפים והתגעגע לאהובתו שבישראל. אז בימי כתיבת השיר הייתה סן פרנסיסקו אם המהפכות התרבויות של ה"היפים" , נוער הפרחים וקהילת ההומוסקסואליים של ארה"ב...

עוד על סן פרנסיסקו
רחוב הקסטרורחוב הקסטרו

רחוב הקסטרו בסן פרנסיסקו הוא הרובע הגאה הראשון בעולם, מה שהתחיל בנסיבות עגומות של רצח חבר מועצה על רקע נטייתו המינית הפך להיות לחגיגה של סובלנות וקבלה לבני הקהילה הגאה. האזור הוא ללא ספק אחד הצבעוניים..

עוד על רחוב הקסטרו
סן פרנסיסקו- קצת היסטוריה

סן פרנסיסקו חיכתה שנים רבות עד שהמגלים האירופאים הצליחו להבחין במפרץ היפיפה מגלי ארה"ב רבים חלפו על פניו מבלי להיכנס ב"שער הזהב" בפתחו או שניסו להיכנס וספינותיהם התנפצו על הסלעים והותירו אותם נתונים לחסדי הים ורוחות השמיים.
היה זה רק במאה ה-18 כמאתיים שנה לאחר גילוי אמריקה שהגיעו לכאן בפעם הראשונה מתיישבים אירופאים שמאוד התרשמו מהמקום היפה והנופים הנשקפים ממנו. מהגרים רבים נהרו לסן-פרנסיסקו לא בשל היותה יפה או מיוחדת אלא בשל השמועות על גילוי זהב באזורה. השמועות שפרשו להם כנפיים הביאו המונים להתיישב בעיר הקטנה במאה ה-19 ולחלום אחר ההתעשרות המהירה במציאת מכרה זהב פרטי.
במאה ה- 19 ידעה סן פרנסיסקו מספר רעידות אדמה קשות אשר החמורה בהן ארעה בתחילת המאה העשרים בשנת 1906. הרעידה שהחריבה חלקים נחרבים מהר הצריכה שיקום מהיסודות דבר שאפשר לבוני העיר לבנותה מחדש בצורה מתוכננת ונוצצת מתמיד- אותה צורה המוכרת כיום כסן פרנסיסקו המרהיבה והמודרנית כאשר הבולטים בה הם כמובן גשריה המפורסמים והידוע בהם הוא "גשר הזהב של סן-פרנסיסקו" שבאופן פרדוקסאלי נבנה בכלל כפרויקט לאומי של "עבודות יזומות" עבורי תושבי העיר שסבלה בתחילת המאה העשרים משפל כלכלי ואבטלה גואה.
סן פרנסיסקו הייתה ידועה לאורך המאה העשרים כעיר של מהפכות. משום מה הייתה בה הקרקע הפורייה לצמיחתן של תנועות מהפכניות שהחלו להתפתח בשולי החברה והביאו איתן בשורה לארה"ב ולעולם כולו: הייתה זו מהפכת ההיפים של שנות השישים שהחלה בסן פרנסיסקו והתפשטה לרחבי ארה"ב, דוגלת בשלום ואהבה, אחריה הגיעה המהפכה ההומוסקסואלית שהחלה בשנות השבעים בעיר וצברה תאוצה מביאה את הבשורה לכל חלקי אמריקה ולאחר מכן לעולם כולו, ההומוסקסואלים של סן פרנסיסקו הרימו ראשם בגאווה נשאו את דגלי הגאווה ואף זכו לייצוג במועצה העירונית בשנות השבעים הרבה לפני ערים אחרות בעולם כולו.
לאורך השנים הייתה סן-פרנסיסקו ונותרה עיר קלאסית, שעל אף היותה עמוסה מאוד וצפופה אפשרה לתושביה לחיות בשלום ושלווה ובאווירה רגועה הרחק ממוקדי "הטירוף" האמריקניים דוגמת ניו-יורק או לוס אנג'לס.

סן פרנסיסקו - התמצאות

סן פרנסיסקו היא למעשה הגדולה (אך בפירוש לא היחידה) מהערים היושבות לעל אורכו של מפרץ סן-פרנסיסקו בחופה המערבי של ארה"ב. העיר לא מסובכת להתמצאות על אף גודלה. מומלץ לבקר גם בערים השכנות לסן פרנסיסקו עצמה וכמובן לעלות על גשר הזהב שהוא שנחשב לאחד הגשרים הגדולים בעולם ומחבר את שני גדותיו של מפרץ סן-פרנסיסקו ומקל על הגעה מצידו האחד לצידו האחר.

סן פרנסיסקו- מה לראות ומה לעשות?

קודם כל ולפני הכל המבקר בסן פרנסיסקו חייב לעשות "וי" על הביקור ליד ועל גשר הזהב המפורסם. הגשר שנבנה בשנת 1937 הוא הגשר התלוי הגדול והארוך בעולם, מתמשך לאורך של כ- 3 ק"מ והוא אחד היפים והמרהיבים כמו גם הידועים בעולם כולו. הביקור בגשר הזהב ותצפיות יפות עליו מושגות בביקור ב"גולדן גייט פארק" הנמצא בסביבתו ונחשב לאחר הפארקים הגדולים בעולם בו מצויות מגוון אטרקציות של טבע נופים וגם פעילויות ספורט שונות.
לאחר שתחצו את גשר הזהב לכיוון צפון, תוכלו לפנות לכיוון הדרך החדשה שנסללה הצופה על הגשר ותוכל להוביל אותך לאורך כל הרכס התוחם את מפרץ סן פרנסיסקו מצפון. הכביש יוביל אתכם ממש עד לפתחו של המפרץ, לאזור המגדול הניצב ממש מול גשר הזהב. ביום של ראות טובה תוכלו לזכות לתמונה פנוראמית מרהיבה של המפרץ כולו, כאשר מולכם יראה גשר הזהב המרהיב רחוק וקטן. שימו לב לתחנות העצירה הרבות לאורך הכביש. כל תחנת עצירה נבחרה בקפידה על מנת לספק לתיירים נקודות תצלום וראות מרהיבים על הגשר, כל נקודת תצפית מרהיבה יותר מקודמתה ועל כן מומלץ לא לפסוח על אף אחת מהן. שימו לב, הנקודה הראשונה לעצירה מצד שמאל (עם עלייתכם על הכביש) מספקת תצפית מרהיבה הנמצאת ממש "מעל" הגשר. מכאן תוכלו לזכות לצלם תמונות עוצרות נשימה שיראו ממש כגלויות אמיתיות.

אחרי שמיציתם את גשר הזהב סן-פרנסיסקו היא עיר עמוסה באטרקציות ובמקומות בילוי כאשר היותה בנויה על חופו של המפרץ הקסום מקנה לה יתרון נוסף של חופי ים מצוינים וטיילת נהדרת לאורך החוף עליה אפשר לנפוש ולתפוס צבע או להצטרף למאות תושבי סן-פרנסיסקו שמתמידים בג'וגינג והליכה לאורך טיילת החוף (או לעצלנים – פשוט לשבת באחד הפאבים ולשתות בירה ולנשנש צ'יפס...)

שכונת קסטרו בעיר היא מעוזה הבלתי מעורר של הקהילה הגאה בסן פרנסיסקו. מאז שנות השבעים ידועה קהילה זו בתור אחת ממבשרות החופש והגאווה של הקהילה ההומו-לסבית העולמית. בשכונה מקומות בילו רבים לבני הקהילה: מועדונים, פאבים ומסעדות כמו גם ממרכזים תרבותיים רבים המושכים זוגות חד מיניים רבים מרחבי העולם המרבים להגיע למקום לנפוש, לגור ואף להינשא בשל הקלות היחסית בה מתאפשרים נישואים חד-מיניים בסן-פרנסיסקו. בחודש יוני מתקיים חודש החגיגות של הקהילה הגאה העמוס באירועים ובפסטיבלים בינלאומיים ביניהם "פסטיבל הקולנוע הגאה" וכמובן "מצעד הגאווה" מהגדולים והעמוסים בעולם.

כלא אלקטרז משקיף אל חופי סן-פרנסיסקו והמבקרים בעיר לא מוותרים על ביקור באחד ממתקני הכליאה השמורים והנודעים בעולם. כלא אלקטרז שהיה לאורך עשרות שנים בית הכלא השמור ביותר בארה"ב כיום פתוח לקהל ומשמש כמוזיאון, אך המסתורין וההיסטוריה של גדולי הפושעים עוד אופפת אותו ושמשה לאורך השנים כמקור השראה להרבה במאים ויוצרים בספרות ובקולנוע שהרבו לכתוב על בית הכלא ממנו איש לא הצליח להימלט... (חוץ מכוכבי הסרט "הבריחה מאלקטרז" כמובן... )

שכונות ה"היפים" של סן-פרנסיסקו שהיו חלוצי הז'אנר בשנות השישים ובישרו את מהפיכת ההיפים שהאמינו באהבה וחיו את חייהם בשביל לאהוב עדיין קיימות ועומדות על תילן. מרכז שכונות ההיפים באזור הרחובות הייט ואשברי עוד נושאות את מירב המאפיינים של תרבות ההיפים של שנות השישים ורבים מחובבי תרבות ה"היפים" או שהיו היפים בעצמם בשנות נערותם נוהרים כיום לרחובות אלה לראות, ליהנות ובעיקר להתרפק על העבר בו הכל כמעט היה אפשרי...


רחוב לומבארד (Lombard st.) הוא ללא ספק אחת האטרקציות המרהיבות בסן פרנסיסקו, מדובר על הרחוב המפותל בעולם. מאחר וסן פרנסיסקו נבנתה שתי וערב על הרים וגבעות נוצרו בה מספר רחובות בלתי אפשריים לנסיעה. ישנם רחובות בהם התנועה אפשרית רק בירידה מאחר והעלייה בהן לא אפשרית עקב תלילות השיפוע (כזה הוא רחוב 22) אליו מגיעים רבים מהתיירים ונוסעים בו בירידה ומרגישים כאילו היו ברכבת הרים. רחוב לומבארד הוא כאמור אחד הרחובות המיוחדים בסן פרנסיסקו ויש יאמרו המפורסמים בעולם. מאחר והשיפוע של הרחוב תלול כל כך הוא נסלל בצורה של פיתולים וסיבובים וזאת על מנת שהרכבים לא ידרדרו בזה אחר זה. הרחוב קצר מאוד ויש בו עומסי תנועה דרך קבע, גם מאחר והנסיעה בו איטית מהרגיל וגם מאחר ורוב המכוניות שעוברות בו מידי יום הם מכוניות של תיירים שרוצים ליהנות מהאטרקציה התחבורתית. נסו להגיע לאזור הרחוב שלא בשעות העומס, זה בהחלט ישתלם לכם.

מגדל התצפית קוייט (Coit Tower) הוא מגדל תצפית נחמד ומומלץ למי שאוהב לחזות בתצפית יפה על ערים ממעוף הציפור. נכון שיש תצפיות יפות ממנה בערים שונות בעולם (לדוגמא התצפית מהאמפייר סטייט בניו יורק מרהיבה הרבה יותר), אך ללא ספק הנוף שנשקף מקומתו האחרונה של מגדל קויט הוא יפה כשלעצמו. מומלץ לעלות על המגדל בשעות בין הערביים אז ניתן ליהנות גם מהשקיעה היפה השוקעת על מפרץ סן פרנסיסקו וצובעת את גשר הזהב בצבעים זהובים, וגם ליהנות מהנופים של העיר ביום ובלילה. העלייה למגדל כרוכה בתשלום של כ-7 דולרים לאדם (יש הנחות לפנסיונרים וילדים).

צ'אינה טאון- כמו כל עיר אמריקאית גדולה שמכבדת את עצמה, גם סן פרנסיסקו מתהדרת בשכונה סינית לתפארת. הביקור ברחובות צ'אינה טאון בסן פרנסיסקו נותן לתיירים טעימה מניחוחות המזרח הרחוק ממש בלב ליבה של אמריקה. הארכיטקטורה, האוכלוסייה, הקישוטים, החנויות וכמובן- המסעדות. מומלץ לשלב את הביקור בצ'אינה טאון עם ארוחת ערב במסעדה סינית טובה. אם לא תכננתם לאכול סיני, ניתן לפסוח על אזור צ'אינה טאון לטובת אטרקציות מלהיבות יותר שלסן פרנסיסקו יש להציע.
   

סן פרנסיסקו - נושאים קשורים

סן פרנסיסקו - San Francisco סן פרנסיסקו

אריק איינשטיין ישב בסן-פרנסיסקו על המים ראה את נופיה היפים והתגעגע לאהובתו שבישראל. אז בימי כתיבת השיר הייתה סן פרנסיסקו אם המהפכות התרבויות של ה"היפים" , נוער הפרחים וקהילת ההומוסקסואליים של ארה"ב. גם בימינו שרידי מהפכות אלה עדיין ניכרות באחת הערים היותר קלאסיות בארה"ב ובמדינת קליפורניה, אשר על אף גודלה וכמויות האוכלוסייה הרבות שבה מצליחה לשמור על אופייה הרגוע יחסית ועל תרבות ייחודית שמאפיינת רק..

רחוב הקסטרו, סן פרנסיסקו – The Castro, San Francisco רחוב הקסטרו

רחוב הקסטרו בסן פרנסיסקו הוא הרובע הגאה הראשון בעולם, מה שהתחיל בנסיבות עגומות של רצח חבר מועצה על רקע נטייתו המינית הפך להיות לחגיגה של סובלנות וקבלה לבני הקהילה הגאה. האזור הוא ללא ספק אחד הצבעוניים וססגוניים בסן פרנסיסקו כולה, הוא מסביר פנים ופותח את שעריו לתיירים רבים הנוהרים אליו לאורך כל השנה לקחת חלק בפסטיבל וחגיגות הגאווה שלא נגמרות אף פעם. רחוב הקסטרו – מידע כללי רחוב הקסטרו הוא למעשה רובע בעיר סן..

פישרמנס וורף ורציף 39, סן פרנסיסקו (Fisherman's Wharf and Pier 39) רציף 39

רציף 39 – מידע כללי אחד האזורים התיירותיים והיפים ביותר בסן פרנסיסקו הוא אזור "רציף 39" בסן פרנסיסקו המכנה גם "רציף הדייגים". זהו אזור קסום המלא באזורי בילוי, אטרקציות לתיירים הכוללים מסעדות, חנויות, אתרי בילוי, מופעים, בתי קולנוע, אקווריום ענק ועוד והכול על רקע הנופים הקסומים של מפרץ סן פרנסיסקו המופלא. מן הטיילת שלאורך שדרת הרציפים ניתן להשקיף על המפרץ המופלא, על גשר הזהב, על האי אלקטרז..

פארק "שער הזהב", סן פרנסיסקו (ארצות הברית)- The Golden Gate Park שער הזהב

פארק שער הזהב – מידע כללי פארק "שער הזהב" הוא פארק עירוני גדול המצוי בלב ליבה של העיר סן פרנסיסקו (San Francisco) שבמדינת קליפורניה בחופה המערבי של ארצות הברית. הפארק רחב הידיים משתרע על פני שטח עצום (בקנה מידה עירוני) של 4.12 קמ"ר. הפארק בנוי בצורה מלבנית מסותתת ומדויקת ונראה ממש כפנינה ירוקה בלב ליבו של הכרך האורבאני הסואן של סאן פרנסיסקו, ובכך מהווה מעין "ריאה ירוקה" ואיזור בילוי מועדף על..

מרכז המבקרים של סוכניות ג'לי בלי, ארצות הברית ג'לי בלי

סוכריות ג'לי בלי – מידע כללי למי שלא שמע ולא מכיר סוכריות ג'לי בלי הם אחד מסוגי הסוכריות הפופולאריים ביותר בארצות הברית (שגם עשו לאחרונה "עליה" והגיעו גם לישראל לחנות הראשונה במתחם הסינמה סיטי בצומת גלילות). מדובר על תאגיד סוכריות ענק שמייצר כבר משנת 1976 סוכריות במגוון טעמים וצורות. בתחילת הדרך היו אלה סוכריות ג'לי קטנות וכיום מדובר על מגוון סוגים של ממתקים המיוצרים במגוון מפעלים ברחבי העולם..

פארק השעשועים Great America קליפורניה, ארצות הברית פארק השעשועים Great America קליפורניה, ארצות הברית

פארק Great America הוא ללא ספק אחת האטרקציות המומלצות בחוף המערבי של ארצות הברית בכלל ובמדינת קליפורניה בפרט. הנה לכם סיבה טובה להצפין עד לצפון המדינה, וזאת על מנת לספק לכם כמה שעות של אטרקציות אקסטרימיות שללא ספק יגדירו בעבורכם מחדש את המושגים: כוח סבל, סחרחורת, אדרנלין ומהירות... Great America- מידע כללי אחת האטרקציות המוצלחות בקליפורניה היא ללא ספק פארק Great America שהוא פארק שעשועים ענק לכל המשפחה הממוקם..

הפארק הלאומי יוסמיטי יוסמיטי

הפארק הלאומי יוסמיטי (Yosemite National Park) הוא אחד הפארקים הלאומיים המפורסמים והוותיקים בארצות הברית. הפארק רחב הידיים ממוקדם בחלקה המזרחי של מדינת קליפורניה (כ-4-5 שעות נסיעה ברכב מאזור סן פרנסיסקו) והוא מתפרש על שטח עצום של 3,081 קמ"ר. הפארק הוכרז כפארק לאומי בשנת 1890 ומאז מבקרים בו מעל 3.5 מליון מבקרים בשנה! הנופים הרבים והמגוונים בפארק הופכים אותו לאטרקציה תיירותית טעית ראשונה במעלה עבור התיירים הרבים המבקרים בארצות..

קליפורניה, ארצות הברית - California קליפורניה

קליפורניה היא ללא ספק אחת המדינות המלהיבות ביותר בארצות הברית. אין פלא שהיא מדורגת במקום הראשון מבחינת אוכלוסייתה, כולם רוצים לקחת חלק בפסטיבל הקרוי קליפורניה. עם ערים אדירות כמו לוס אנג'לס וסן פרנסיסקו שנחשבים ללא ספק כדובדבנים שבקצפת האמריקאית המתוקה קליפורניה היא ללא ספק אחת משיאי הביקור בחוף המערבי. הקדישו לפחות מספר ימים לסיורים בעריה הגדולות, להתענג על חופי הים הנהדרים הנפרשים לאורך קו החוף וכמובן אל תשכחו ליהנות..

פארק אולפני יוניברסל, ארצות הברית אולפני יוניברסל

ביקור בפארק השעשועים של אולפני יוניברסל (Universal Studios Theme Park) הוא אחת מהחוויות המועדפות והמומלצות לביקור הן בחוף המערבי והן בחוף המזרחי של ארצות הברית. שני הפארקים (המקורי המצוי בסמוך לאולפני יוניברסל בלוס אנג'לס קליפורניה, והחדיש יותר המצוי במתחם הפארקים בחוף המזרחי באורלנדו) מספיק חוויה נפלאה, מהנה ומרתקת של הצצה אל מאחורי הקלעים של תעשיית הסרטים המשגשגת של הוליווד בכלל ושל אולפני יוניברסל..

הוליווד, לוס אנג'לס הוליווד

לוס אנג'לס היא עיר ענקית, המכילה שכונות רבות והמון אזורים ואתרים לטיול וביקור. רבים נמשכים ללוס אנג'לס כחלק מהרצון לטעום ולו במקצת ממנעמי החיים הטובים של כוכבי הוליווד. רבים נוטים לבלבל ולהחליף בין "הוליווד" לבין "לוס אנג'לס" ובין החלום הרטוב של להיות "כוכב הוליוודי" לבין החיים הרגילים בלוס אנג'לס. בדיוק לצורך כך נועד מאמר זה, אנחנו ננסה לעשות קצת סדר בבלגן, למקד ולנסות להכווין את כל..

פארק לגולנד, קליפורניה לגולנד

פארק לגולנד (Legoland) הממוקם ליד העיר Carlsbad בדרך שבין לוס אנג'לס לסן דייגו (מרחק של כ-30 דקות נסיעה מסן דייגו). הפארק הוא למעשה שילוב שבין שני פארקים שרובם ככולם מושתתים על טהרת המשחק המופלא של אבני הלגו אותו אין ילד בעולם שלא מכיר ולא אוהב לשחק ולבנות. לגולנד הוא למעשה שילוב שבין פארק שעשועים לבין פארק מים (הפתוח בעיקר בעונת הקיץ). פארק השעשועים של לגולנד מכיל למעלה מ-60 מתקנים ומופעים שונים המתאימים..

לוס אנג'לס - Los Angeles לוס אנג'לס

לוס אנג'לס, "עיר של מלאכים" בספרדית היא העיר השנייה בגודלה בארה"ב. כ"בירת החוף המערבי" הבלתי רשמית מאגדת תחתיה לוס אנג'לס את תעשיית הסרטים המרשימה של הוליווד ופארקי שעשועים מהגדולים והמרהיבים של אמריקה, ביניהם "דיסנילנד" המקורי של קליפורניה ויוניברסל סטודיוז'. עשירי כוכבי הוליווד חיים באחוזות ענק בברלי-הילס ומספקים עבור התיירים שעות של ציפייה וחיפוש אחר הכוכבים שלרוב..

עולם הים - אורלנדו, סאן דייגו, סאן אנטוניו, ארצות הברית עולם הים

עולם הים (Sea World) הם סדרת פארקי מים הפרושים בשלוש ערים מרכזיות בארצות הברית אורלנדו שבמדינת פלורידה (בחוף המזרחי), סאן דייגו שבמדינת קליפורניה (בחוף המערבי) וסאן אנטוניו שבמדינת טקסס (דרום ארצות הברית). הפארקים משלבים מגוון אטרקציות של גן חיות ימי, תצוגות של בעלי חיים ימיים באקווריומים מרהיבים כמו דולפינים, אריות ים, כלבי ים, כרישים ואפילו לווייתנים לצד מופעי ראווה של בעלי החיים הללו שקופצים, שוחים ומשפריצים מים לכל עבר לקול..

פארק השעשועים "חוות נוטס ברי", קליפורניה נוטס ברי

פארק חוות נוטס ברי – מידע כללי קצת מדהים לחשוב אבל עד לפני מספר עשורים היה השטח העצום שעליו נמצא היום הפארק המצליח היה שדה ענק שהיה מקור ההכנסה המרכזי של משפחת נוטס וגודלו בו פירות יער לשיווק ולתצרוכת עצמית. לימים הוסב שדרה פירות היער לגן שעשועים ועיר רפאים בסגנון המערב הפרוע עד שמצאה את עצמה חוות פירות היער של משפחת נוטס במצבה הנוכחי- פארק שעשועים מרהיב ומגניב הממוקם לא הרחק מלוס אנג'לס ומהווה פארק בסגנון המערב..

סיאטל, ארצות הברית – Seattle סיאטל

סיאטל, על אף ששמה נקשר באפרוריות וגשם, זורחת תיירותית לאורך כל ימות השנה. נכון שהעיר אינה זוכה לימים רבים של שמש, נכון שהאקלים בה קריר וצפוני, אך אין הדבר אומר שהעיר אינה שוקקת ומלאה אטרקציות וחיי תרבות נפלאים שיכולים לספק חוויות תיירותיות נהדרות להמוני התיירים המבקרים בה לאורך כל ימות השנה. סיאטל – כרטיס ביקור שם: סיאטל מדינה: וושינגטון פדרציה: ארצות הברית שטח: 369 קמ"ר אוכלוסייה:..

עמק המוות - Death Valley עמק המוות

המקום הכי נמוך בחצי הכדור המערבי האמריקאים אוהבים לדרג כל דבר, בין אם זהו הגשר הכי ארוך, הבניין הכי גבוה או הסכר הכי גדול. כנראה שזו תכונה אנושית. אחרת לא היה בוודאי ל'ספר השיאים של גינס' זכות חיים, ובוודאי שלא היה הופך לפופלרי כל כך בארה"ב. במיוחד אוהבים האמריקאים לדרג את אוצרות הטבע להם זכו. בכל טיול ובכל מרכז מבקרים אפשר לשמוע על ההר הכי מושלג, הנהר הכי סוער ואפילו על הקקטוס הכי קוצני. אבל בעוד שאפילו..

נבדה (נוואדה), ארצות הברית – Nevada נבדה

נבדה מוכרת לעולם ולכולם בעיר בזכותה היהלום שבכתר שלה- לאס ווגאס. עיר ההימורים ששמה יצא למרחוק בתור "עיר החטאים" של ארצות הברית ממוקמת בשטחה ומטילה צל על יתר האתרים והאטרקציות התיירותית הממוקמות בשטחה. אז רגע לפני שאתם טובעים בהררי השטרות ונסחפים אחר קסמה של לאס ווגאס המשלהבת ראו מה עוד ניתן לעשות באזור כך שבין ז'יטון לז'יטון תוכלו גם לחוות נופים יפים, פארקים נפלאים ומסלולי טיול עוצרי נשימה. נבדה -..

מלון בלאג'יו, לאס ווגאס – Bellagio Hotel, Las Vegas מלון בלאג'יו

מלון בלאג'יו – מידע כללי מלון בלאג'יו הוא מלון 5 כוכבים יוקרתי ואקסקלוסיבי הממוקם ברצועת המלונות של לאס ווגאס באזור "פאראדיז" אשר נחשב ללא ספק לאחר המלונות היוקרתיים, המרהיבים והמפורסמים ביותר בלאס ווגאס כולה. הבלאג'יו הוא למעשה שילוב מנצח שבין מלון, קאזינו מהודר ואטרקציית מזרקות הבלאג'יו שהקנו למלון את שמו ופרסומו בכל העולם. מופע המזרקות של הבלאג'יו הפך ברבות השנים לאחד מסמליה המפורסמים..

מלון אקסקאליבור, לאס וואגס מלון אקסקאליבור

מלון אקסאליבור – מידע כללי מלון אקסקאליבור הוא ללא ספק אחד ממלונות הקונספט המרהיבים ביותר הממוקם בלבד רצועת המלונות (הסטריפ) המפוארת של לאס ווגאס במדינת נבאדה. אין ספק שמי שראה את המלון היפיפייה הזה לא יכול היה להישאר אגיש לעיצובו הייחודי והמרתק כטירה גותית עתיקה שהוצאה ממש הרגע מן האגדות. ובאמת הקונספט של מלון אקסקאליבור משחזר את ימי תור הזהב של עידן האבירים הבריטיים בימיו של המלך ארתור. לכן, הרי זה טבעי לראות כאן..

מלון לוקסור, לאס ווגאס מלון לוקסור

מלון לוקסור –מידע כללי מלון לוקסור הוא מלון ובית קזינו יוקרתיים בהשראת העיר המצרית לוקסור הממוקמים בלב רצועת המלונות של לאס ווגאס (הסטריפ). המלון נבנה בשנת 1991 ועוצב בסגנון אדריכלי ייחודי כך שצורתו נראית למרחוק כצורת פירמידה שחורה וגדולה שהיא דמוית הפירמידות העתיקות של מצריים. הקונספט של המלון הוא ללא ספק מהייחודיים שבמלונות לאס ווגאס והוא משחזר את העיר לוקסור, היא העיר תבי העתיקה המוזכרת לא אחת כמרכז היסטורי עתיק..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון