תפריט
סגור

חיפושים בנושא בורמה

בורמה

לפניך מידע אודות בורמה. התוצאות מחולקות לקטגוריות - מדינות, ערים ומקומות, מידע ומאמרים והודעות בפורומים בנושא בורמה.

קטגוריות הקשורות לבורמה

מיאנמר - מידע כללי

מיאנמר (בורמה) היא מדינה נכשלת וקשת יום בדרום מזרח אסיה. בעבר הייתה זו ממלכה מפוארת אך קולוניאליזם אנגלי, מריבות שלטוניות פנימיות ומשטר צבאי נוקשה של דיכוי והשפעות סוציאליסטיות רדיקאליות הפכו את מיאנמר למדינה מורכבת הנלחמת יום יום על הישרדותה. אך אל תתנו לנותנים קודרים אלה לבלבל אתכם- הנופים בבורמה נפלאים, יש בה מקדשים ופגודות לתפארת, אזורים נפלאים לטיול..

בורמה - מידע ומאמרים

מנדליי, מיאנמר (בורמה)- Mandalay מנדליי, מיאנמר (בורמה)- Mandalay

מנדליי היא עיר המלכים האחרונה של בורמה. במנדליי בא אל קיצו תור הזהב של ממלכת בורמה. את הארמונות שנבנו בה הספיקו המלכים לאייש עשרות שנים בודדות בלבד, אך העושר והיופי הרב עוד ניכר ברחובותיה, זאת לצד התפתחות מוצאת והפיכתה של מנדליי המודרנית לעיר סואנת המאופיינת לצד הפגודות המסורתיות גם בבניה מודרנית ומערבית. מנדליי – כרטיס ביקור שם: מנדליי מדינה: מיאנמר (בורמה) שטח: 43 קמ"ר אוכלוסייה:..

באגו, בורמה (מיאנמר) - Bago באגו, בורמה (מיאנמר) - Bago

באגו- מידע כללי באגו היא אחת הערים המעניינות בבורמה. אומנם ממבט חטוף על העיר היא תראה לכם מבולגנת ומלוכלכת נורא, אך באגו אוצרת בתוכה יש יאמרו את האתרים היפים ביותר שניתן למצוא כיום בבורמה. העיר באגו הייתה בראשית ימיה בירת בורמה התחתונה, אז היא כונתה בשם "פאגה". במאה ה-18 חרבה העיר על ידי הבורמזים ועמדה חרבה יותר ממאה שנה. לאחר מאה שנה שוחזרה העיר אך לא חזרה לימי זוהרה טרום החרבתה במאה ה-18. באגו- מה..

מיאנמר (בורמה) - (Myanmar (Burma מיאנמר (בורמה) - (Myanmar (Burma

איחוד מיאנמר המוכר לרבים בעולם בשם "בורמה", היא אחת המדינות הפחות מתוירות באזור דרום מזרח אסיה, יש כאן לא מעט קשיים ומשטר צבאי לוחץ אך גם אנשים שמחים, נחמדים ואדיבים, תרבות מרתקת, נופים נפלאים ובעיקר- המון אזורים שטרם גילו אותם וטרם "נכבשו" ע"י המון ישראלי רועש. אם אתם מחפשים לעצמכם מקום מרתק לטייל בו באווירה בתולית שהשפעות המערב טרם ניכרות בה בצורה משמעותית בורמה היא אתר מצוין..

בורמה - בפורומים

מיאנמר בורמה
מאת: צמרת ו 30/01/2015 15:36

מתכננת טיול לבורמה אשמח לטיפים... מ

מתלבטת בין טיול להודו לבין טיול ללאוס ויאטנם
מאת: רותם ו 07/08/2011 23:52

הייתי בתאילנד ועכשיו אני רוצה לטוס לחודש ומתלבטת בין הודו(עם אופציה לנפאל) לבין לאוס-ויאטנם-בורמה. מישהו שביקר במקומות האלה יכול להמליץ/לתת עצות?.... תודה.

בורמה - תמונות

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון