תפריט
סגור

חיפושים בנושא הודו הקטנה

הודו הקטנה

לפניך מידע אודות הודו הקטנה. התוצאות מחולקות לקטגוריות - מדינות, ערים ומקומות, מידע ומאמרים והודעות בפורומים בנושא הודו הקטנה.

קטגוריות הקשורות להודו הקטנה

סינגפור - מידע כללי

סינגפור, עיר מדינה זעירה וצעירה (בת כ-50 שנים בלבד!) ממוקמת בדרום מזרח אסיה וגובלת במלזיה מצפון ובאינדונזיה מדרום (עם ים רחב ידיים המפריד ביניהן). חרף גודלה המזערי (45 קמ"ר בלבד!) הצליחה סינגפור להפוך ולהיות אחת מהמדינות האסיאתיות הצליחות ביותר בעולם. סינגפור יודעת בשנים האחרונות תנופת בנייה ושגשוג כלכלי מרשים. היא המקום לעשות קניות של הכל ובזול, לראות שילוב..

הודו הקטנה - מידע ומאמרים

הודו הקטנה, סינגפור - Little India הודו הקטנה, סינגפור - Little India

הודו הקטנה או כפי שהיא מכונה בפי התיירים "ליטל אינדיאה" היא מיקרוקוסמוס של הודו האמיתית. זהו האזור בו מתרכזת רוב הקהילה ההודית שחיה כיום בסינגפור. על אף שכיום הגבולות היטשטשו והחלוקה המסורתית בין ההודים הסינים והמוסלמים היא חלק מן העבר אזור "הודו הקטנה" הוא עדיין מעוזם של ההודים והסיור בו מהווה טעימה קטנה מן הדבר האמיתי- הודו. מטיול ברחובות "הודו הקטנה" עולה ההרגשה כאילו נמצאים בסרט..

הודו הקטנה - בפורומים

שלום לכולם, אני מתכנן טיול של חודש להודו. צריך המלצות על ראג'סטאן
מאת: בן ו 17/08/2009 19:01

רציתי לדעת איל להפיק את המקסימום מחודש בראג'סטאן, והאם חודש אוקטובר יתאים מבחינת מזג אוויר. תודה

אני הייתי לפני שנתיים חודש בהודו באוקטובר
מאת: אורי ו 17/08/2009 19:08

התחלתי בדלהי, ישנתי לילה במיין באזר ויום אחרי זה לקחתי אוטובוס לדרמסלה. ישנתי שם בכפר דרמקוט שבוע והיה מעולה. משם חזרתי לדלהי (כי התחילו גשמים חזקים) וישר נסעתי באוטובוס לפושקאר. הייתי שבוע בפושקאר, ישנתי בגסטהאוס נחמד עם בריכה בשם Navratan שנמצא ממש בקצה של פושקר לפני שהדרך..

נשמע טוב אבל...
מאת: גל ו 17/08/2009 19:10

הקטע של דרמסלה נראה לי מיותר ולא משתלם מבחינת הנסיעות. אני חושב שאם יש לו רק חודש שיעשה רק את ראג'סטן, ההמלצה שלך על ג'איסלמר קולעת בול. זה בדיוק הטיול שאני עשיתי שם. כלומר כל מה שאתה עשית ובמקום דרמסלה ג'איסלמר, שאותה גם הכי אהבתי בראג'סטן.

אני הייתי מציע לך ללכת על הודו
מאת: אורי ו 14/09/2009 20:58

נראה לי שכדאי לך לכוון לאחד החופים המבודדים של דרום הודו. דרומית לגואה יש באזור גוקרנה את חוף אום ביץ' - חוף שקט ומבודד שנראה לי מתאים להגדרה שלך. התנאים שם די בסיסיים אבל המקום מדהים ושקט. כאן תוכל לקרוא על..

אני ואשתי מתכננים נסיעה להודו במאי
מאת: שי ו 01/02/2010 17:18

רציתי לדעת איפה הכי מומלץ לטייל בתקופה של מאי - יוני בהודו. אני יודע שהדרום לא מתאים לחודשים האלה מבחינת מזג אוויר. רציתי לדעת אם ראג'סטן מתאים..

כדאי לנסוע לצפון הודו במאי?
מאת: יותם ו 13/02/2010 19:22

אני וחבר רוצים לנסוע למזרח במאי ומעדיפים להתחיל מצפון הודו...זה מתאים? יש הצעות אחרות?

טיול לסין,מונגוליה,ודרום הודו
מאת: גדעון 67 ו 18/03/2010 09:49

שלום .אני מעונין לנסוע לטיול לסין ,מונגוליה ודרום הודו ..

מאי זה חודש מצוין לצפון הודו
מאת: רוני ו 19/03/2010 09:20

הי יותם מאי זה חודש מצוין לביקור בהימלאיה. כבר חם ונעים ועדיין לא התחילו גשמי המונסון.... במישורים של הודו כבר חם מאד. לכמה זמן אתה נוסע? הייתי מציעה לך לבקר במדינת הימצ'ל פראדש. * בדרמסלה, במנאלי , בעמק פרווטי ובשימלה. רוני לגעת בהודו

במאי יוני מומלץ לטייל בצפון הודו
מאת: רוני ו 19/03/2010 09:33

היי שי. במאי ויוני רג'סטן לוהטת. 40 ומשהו מעלות בצל..... לעמת זאת, בהרי ההימלאיה מאד חמים ונעים ועדיין לא התחילו גשמי המונסון. אני ממליצה לך לטייל באזור מדינת הימצ'ל פראדש. במקומות כמו - מנאלי, דרמסלה, שימלה, עמק קינור, ביוני גם אפשר כבר להכנס לעמק ספיטי גם. שיהיה..

בקשר לדרום הודו
מאת: רוני ו 19/03/2010 10:27

גדעון שלום בקשר לדרום הודו - קח בחשבון שהעונה המתאימה לטיול בדרום הודו היא בין אוקטובר למרץ. עלות הטיול היא כמובן בהתאם לתנאים ולכמה זמן תהיו שם. שיהיה לכם טיול מוצלח רוני לגעת בהודו

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון