תפריט
סגור

חיפושים בנושא כרתים

כרתים

לפניך מידע אודות כרתים. התוצאות מחולקות לקטגוריות - מדינות, ערים ומקומות, מידע ומאמרים והודעות בפורומים בנושא כרתים.

קטגוריות הקשורות לכרתים

יוון - מידע כללי

יוון הממוקמת בדרומו של חצי האי הבלקני ומכילה תחת שטחה לא פחות מ-1400 איים ביניהם כריתים ורודוס שנחשבים יעדי תיירות פופולאריים בפני עצמם היא ארץ המכילה שילוב ייחודי של ישן וחדש, עתיק ומודרני, היסטוריה ותרבות יחד עם נופש חופים יש ושלווה. ביוון ניתן למצוא הכל: שרידיה של אתונה העתיקה מימי הזוהר שלה בתקופת "תור הזהב" במאה ה-5 לפני הספירה, כפרי נופש וחופים..

כרתים - מידע ומאמרים

ספינלונגה – כרתים ספינלונגה – כרתים

האי ספינלונגה הוא אי קטן הנמצא מצפון מזרח לאי כרתים ביוון במפרץ בשם מיראבלו (Mirabello), ובעבר היה חלק מהאי עד שבתקופת הכיבוש הוונציאני של כרתים (במאה ה-16) הוא הופרד מהאי והוקם עליו מבצר. שמו הרשמי של האי הוא קליידון (Kalydon) והוא ידוע בעיקר כאי אשר שימש כמושבה מבודדת וסגורה למצורעים בין השנים 1903 ל- 1957 ונקרא אי המצורעים. עד שנות ה- 50 של המאה ה-20 עדיין חיו באי מצורעים עד שפונו ממנו לקראת סוף שנות ה-50 בעקבות..

כרתים, יוון – Crete כרתים, יוון – Crete

כריתים הוא האי הגדול ביותר במדינת יוון והאי השני בגודלו בחלקו המזרחי של הים התיכון. תיירים רבים רואים בכרתים יעד תיירות מועדף, ואכן הענף הכלכלי המרכזי של האי הוא ענף התיירות המזרים לו כספים רבים אורך כל ימות השנה הודות לאקלימו הממוזג. רצועת החוף האינסופית של כריתים עמוסה בכפרי נופש ומלונות פאר אשר ממתינות לתיירים הרבים (ורובם ישראלים) שכובשים אותם עם תחילתה של עונת התיירות, אך כריתים מציעה לתייר הרבה מעבר לכך- יש בה מסלולי הליכה..

כרתים - בפורומים

יש המון אפשרויות - בכל האיים יש חופים מדהימים ושקטים
מאת: מידן ו 04/04/2011 18:48

וגם חופים רועשים עם ילדים - אני הכי אהבתי את כרתים ואת רודוס.

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון