תפריט
סגור

חיפושים בנושא לימה

לימה

לפניך מידע אודות לימה. התוצאות מחולקות לקטגוריות - מדינות, ערים ומקומות, מידע ומאמרים והודעות בפורומים בנושא לימה.

קטגוריות הקשורות ללימה

פרו - מידע כללי

פרו, המדינה המערבית ביותר (מבחינת מיקום גיאוגרפי) ביבשת דרום אמריקה היא בראש ובראשונה מרכז תרבותי ורוחני של מורשת האינקה- ממלכה אדירה ששלטה ביד רמה במאה ה-15 בשטחים נרחבים והייתה ידועה בעושרה הרבה, במקדשים המרשימים שלה וכמויות הזהב הרבות שכולם נשדדו, חוללו והותירו את האינקה כתעלומה בלתי פתורה לדורות הבאים. בפרו יוכלו התיירים להתרשם ממורשת האינקה האדירה..

לימה - מידע ומאמרים

לימה, פרו - Lima לימה, פרו - Lima

לימה היא בירתה הגדולה של פרו. לימה כיאה לעיר בירה מאכלסת בתוכה מעל 8.5 מליון תושבים והיא הגדולה ביותר בפרו ואף אחת הערים הגדולות ביותר בכל דרום אמריקה. מבחינת המטיילים לימה היא אינה אטרקציה גדולה במיוחד ואין בה אתרים מרשימים במיוחד או טרקים נפלאים מסביבה- להפך היא עיר מתועשת מאוד, גדולה מאוד ועמוסה מאוד באוכלוסיה שחלקה ענייה במיוחד מה שמפתח שכונות מצוקה בהן העוני גואה ובעקבותיו גם הפשע. מטיילים רבים לא מגיעים בכלל..

לימה - בפורומים

מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר
מאת: לטוס בזול ו 09/12/2010 16:06

מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר המחיר הנמוך ביותר לדרום אמריקה לצעירים 2010-2011 מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר המחירים כוללים מיסים ותוספות המחיר הסופי של מיסי הדלק ייקבע בעת סגירת ההזמנה ..

גל עולה וגל יורד
מאת: נועם ו 17/02/2011 18:20

הי אבידן, באופן עקרוני ישנם שני מסלולי טיול עיקריים בדרום אמריקה המכונים בפי המטיילים גל עולה וגל יורד. גל עולה מתחיל בארגנטינה בדרום ועולה לכיוון צפון היבשת ואילו גל יורד מתחיל באזור אקוודור או פרו בצפון היבשת ויורד לכיוון ארגנטינה בדרום. החודשים המומלצים לכל אחד..

צריך עזרה בהבנת מחירים
מאת: ינון ו 15/03/2011 08:55

שלום, שמי ינון. אני וחברה שלי מתכננים טיול של חודשיים וחצי באוגוסט שיתחיל בפרו-לימה, משם לפיסקו(שייט לאיסלאס ביסטאס), אזנגרטה, פונו(שייט לאיים על אגם טיטיקקה), קוסקו כולל רפטינג בריו אפורימאק ולבסוף טיול של 8 ימים בפארק מאנו(אני יודע שזה יקר אבל זה חלום) משם ברזיל שמאוד חשוב..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון