תפריט
סגור

חיפושים בנושא פילדלפיה

פילדלפיה

לפניך מידע אודות פילדלפיה. התוצאות מחולקות לקטגוריות - מדינות, ערים ומקומות, מידע ומאמרים והודעות בפורומים בנושא פילדלפיה.

קטגוריות הקשורות לפילדלפיה

פנסילבניה - מידע כללי

פנסילבניה היא המדינה השישית בגודלה מבחינת אוכלוסייתה בארצות הברית. היא ממוקמת לחופה המזרחי של הפדרציה ונחשבת ל"אבן הפינה" של ארצות הברית כולה. בפנסילבניה הוכרזה העצמאות של ארצות הברית בעיר פילדלפיה שם התכנסו כל נציגי 13 המושבות הראשונות והכריזו בראשותו של ג'ורג' וושינגטון נשיאה הראשון של ארצות הברית על עצמאותה בשנת 1776 ב"היכל העצמאות" כמוכן בפנסילבניה נערכו..

פילדלפיה - מידע ומאמרים

פילדלפיה, ארצות הברית – Philadelphia פילדלפיה, ארצות הברית – Philadelphia

פילדלפיה היא בירתה הראשונה של ארצות הברית, אחת הערים החשובות ששמה נקשר בהכרזת העצמאות של הפדרציה החזקה בעולם לא שוכחת את מיקומה ותפקידה בהיסטוריה האמריקאית וטורחת להזכיר זאת לכל מי שכף רגלו דורכת בתחומה. העיר שמילות המפתח בה הן "עצמאות", "חוקה" ו"אמריקה" חיה את ימי הכרזת העצמאות של ארצות הברית במאה ה-18 כאילו היו ממש אתמול! פילדלפיה – כרטיס ביקור שם: פילדלפיה מדינה:..

פעמון החירות, פילדלפיה (ארצות הברית) – The Liberty Bell, Philadelphia פעמון החירות, פילדלפיה (ארצות הברית) – The Liberty Bell, Philadelphia

אחד מסמליה החשובים של האומה האמריקאית זכה לאחר יותר מ-200 שנה למשכן קבע מכובד בהיכל התואם את מידותיו בעיר פילדלפיה שם צלצל לראשונה ושם הכריז על כינוס ההמונים להכרזת עצמאותה של ארצות הברית. ברבות השנים נסדק הפעמון ואינו יכול לצלצל עוד, כיום הוא היה ונותר סמל לאומות העולם לחופש, שוויון הזדמנויות, תקווה לצדק חברתי ולחירות. פעמון החירות - מידע כללי פעמון החירות המכונה גם פעמון הדרור הוא אחד מסמליה החשובים ביותר של..

עולם השוקולד של הרשי, פילדלפיה – Hershey's Chocolate World עולם השוקולד של הרשי, פילדלפיה – Hershey's Chocolate World

ממש כמו בשירו של יונתן גפן על מפעל השוקולדים של "עלית" ("בסוף רמת גן יש מקום מיוחד שם אפשר לעמוד ולהריח שוקולד...") גם בעיירה המנומנמת הרשי (Hershey) הממוקמת במטרופולין של פילדלפיה במדינת פנסילבניה ארצות הברית אפשר לעמוד ולהריח שוקולד. עולם השוקולד של הרשי – מידע כללי השוקולד של הרשי הוא השוקולד האהוב והנמכר ביותר בארצות הברית. מדובר במפעל שוקולדים כפרי וקטן שהחל לשווק שוקולדים כבר לפני..

פנסילבניה, ארצות הברית – Pennsylvania פנסילבניה, ארצות הברית – Pennsylvania

פנסילבניה היא מהמושבות הראשונות שהוקמו באמריקה לאחר גילויה על ידי המתיישבים הראשונים, ואחת מבין 13 המושבות שמרדו בשלטון הבריטי והביאו להכרזת העצמאות של ארצות הברית שהוכרזה בפילדלפיה שבמדינת פנסילבניה עצמה. הנה לכם מדינה שכולה עצמאות והיסטוריה אמריקאית- לא בכדי מכנים אותה "אבן הפינה של אמריקה". פנסילבניה – כרטיס ביקור שם מלא: הקהילייה של פנסילבניה מדינה: ארצות הברית עיר בירה:..

פילדלפיה - בפורומים

משהו לעשות בפילדלפיה
מאת: ארז ו 12/02/2011 16:34

למישהו יש הצעה מעניינת מה לעשות בפילדלפיה? יש לי יומיים לשרוף שם ולא מצאתי יותר מידי אטרקציות באינטרנט עד עכשיו

וואו - יש כל כך הרבה
מאת: זמי ו 12/02/2011 21:49

יש כל כך הרבה מקומות לבקר בפילדלפיה שאני אפילו לא יודע איפה להתחיל.. דבר ראשון יש שם מלא מקומות היסטוריים כגון פעמון החירות, מרכז העצמאות ועוד.. הרי העצמאות של ארה"ב התחילה בפילדלפיה.. דבר שני יש שם כמה אוניברסיטאות שאולי שווה לבקר אם לא יצא לך לראות אונ' בחו"ל..

השכרת רכב
מאת: רינה סדי ו 16/07/2012 17:27

אם אני משכירה רכב בארה"ב פילדלפיה האם אני יכולה לעבור איתו לקנה למרות שאני לא תושבת ארה"ב (אלא תיירת)

השכרת רכב
מאת: רינה סדי ו 16/07/2012 17:27

אם אני משכירה רכב בארה"ב פילדלפיה האם אני יכולה לעבור איתו לקנה למרות שאני לא תושבת ארה"ב (אלא תיירת)

פילדלפיה
מאת: לילך ו 23/05/2013 09:45

במרחק של שעה וחצי נסיעה יש קהילה גדולה של בני האיימיש. מעניין לעשות שם טיול לחוות את החיים שלהם ליום אחד

פילדלפיה ביקור בכת האיימיש
מאת: astra ו 05/05/2014 01:35

איך אפשר להגיע לביקור בכת האיימיש האם יש טיולים מאורגנים אשמח לקבל פרטים

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון