תפריט
סגור

חיפושים בנושא צ'יינה טאון

צ'יינה טאון

לפניך מידע אודות צ'יינה טאון. התוצאות מחולקות לקטגוריות - מדינות, ערים ומקומות, מידע ומאמרים והודעות בפורומים בנושא צ'יינה טאון.

קטגוריות הקשורות לצ'יינה טאון

סינגפור - מידע כללי

סינגפור, עיר מדינה זעירה וצעירה (בת כ-50 שנים בלבד!) ממוקמת בדרום מזרח אסיה וגובלת במלזיה מצפון ובאינדונזיה מדרום (עם ים רחב ידיים המפריד ביניהן). חרף גודלה המזערי (45 קמ"ר בלבד!) הצליחה סינגפור להפוך ולהיות אחת מהמדינות האסיאתיות הצליחות ביותר בעולם. סינגפור יודעת בשנים האחרונות תנופת בנייה ושגשוג כלכלי מרשים. היא המקום לעשות קניות של הכל ובזול, לראות שילוב..

צ'יינה טאון - מידע ומאמרים

צ'יינה טאון, סינגפור - Singapore's Chinatown צ'יינה טאון, סינגפור - Singapore's Chinatown

צ'יינה טאון היא אולי האזור המרתק ביותר מבחינה מסורתית לביקור בסינגפור כולה. האזור כולו מלא במבנים, מקדשים, רחבות מעוצבות וחנויות בסגנון סיני מסורתי. למרות שכיום רוב התושבים של סינגפור הם סינים וניתן לראות סינים בכל מקום עדיין אזור צ'יינה טאון היה ונשאר מעוזם המסורתי החשוב ביותר וכאן נשמרו אורחות החיים המסורתיות של העם הסיני. אל צ'יינה טאון מאוד פשוט להגיע, ניתן פשוט לעלות על הרכבת התחתית ולרדת בתחנת..

צ'יינה טאון - בפורומים

מקום מבודד
מאת: רפי ברדה ו 17/11/2010 21:33

שלום אלון ! אני אישית נמצאתי בשני החופים המהממים של קרבי [תאילנד] התפנקתי כל יום וישנתי בקרבי טאון [3 חודשים] אך את רוב היום-כל היום העברתי בחופים של קרבי חוף הא - נונג חוף ריילי חופים אלה ידועים ומפורסמים בגלל שירותי התיירות הטובים שלהם אך המלונות נמצאים רק ב5% מחופים..

שנה טובה - ראש השנה הסיני חל היום (23.1.2012)
מאת: צוות טריפו ו 23/01/2012 20:02

ברכות לכל המטיילים ולכל הסינים באשר הם! היום יום ראשון, ה-23.1.2012 הוא ראש השנה הסיני מליארד סינים (שבדרך כלל גם לא טועים) יחגגו היום בסין וברחבי העולם בכל שכונות הסינים (הצ'יינה טאון) את חגיגות ראש השנה הסיני המקבל השנה את שנת הדרקון. מחזור השנים הסיני הוא בן 12 שנה..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון