תפריט
סגור

חיפושים בנושא קיטו

קיטו

לפניך מידע אודות קיטו. התוצאות מחולקות לקטגוריות - מדינות, ערים ומקומות, מידע ומאמרים והודעות בפורומים בנושא קיטו.

קטגוריות הקשורות לקיטו

אקוודור - מידע כללי

אקוודור היא מהקטנות והלא בולטות ומפורסמות שבמדינות דרום אמריקה הגובלת בפרו ובבוליביה והיושבת על קו המשווה החוצה את יבשת דרום אמריקה. המדינה אומנם לא גדולה בשטחה לעומת שכנותיה אך מכילה בתוכה עושר זואולוגי של מינים רבים של בעלי חיים החיים בתחומה וזוכים ליחס של כבוד על ידי הממשלה שהשכילה להגביל את הציד ובירוא היערות באזורי הפארקים הלאומיים של אגן האמזונס..

קיטו - מידע ומאמרים

קיטו, אקוודור - Quito קיטו, אקוודור - Quito

קיטו היא בירתה של אקוודור השוכנת בלב רכס הרים נישא, בגובה רב של מעל 2800 מטרים! על אף שקיטו שוכנת בלב אקוודור ביבשת דרום אמריקה היא עיר מאוד מערבית ומפותחת. העיר הגדולה מורכבת מסגנון בנייה מערבי ויש בה תרבות מערבית וחיי לילה תוססים שהתיירים המגיעים אליה שמחים ליהנות מהם ולעשות קצת הפסקה מהמסורתיות וחוסר המערביות של יבשת דרום אמריקה. בקיטו יש לא מעט אטרקציות והיא מציעה למטיילים המבקרים בה מוזיאונים המפארים את תרבות..

גואיאקיל, אקוודור (Guayaquil) גואיאקיל, אקוודור (Guayaquil)

גואיאקיל היא העיר הגדולה ביותר באקוודור (אפילו גדולה יותר מקיטו עיר הבירה). העיר שוכנת לחופה המערבי של אקוודור ומכילה יותר מ-2 מליון תושבים! העיר היא לא מרכז תיירותי והיא מצטיינת יותר בתור היותה כרך סואן ותחנת מעבר עבור רוב המטיילים המגיעים אליה מאזורים שונים באקוודור בדרך לאיי גלפאגוס המצויים אי שם בלב האוקיינוס השקט אך שייכים טריטוריאלית לאקוודור. העיר גואיאקיל שוכנת על גדות נהר גדול וטיילת נפלאה מפארת את..

קיטו - בפורומים

מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר
מאת: לטוס בזול ו 09/12/2010 16:06

מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר המחיר הנמוך ביותר לדרום אמריקה לצעירים 2010-2011 מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר המחירים כוללים מיסים ותוספות המחיר הסופי של מיסי הדלק ייקבע בעת סגירת ההזמנה ..

גל עולה וגל יורד
מאת: נועם ו 17/02/2011 18:20

הי אבידן, באופן עקרוני ישנם שני מסלולי טיול עיקריים בדרום אמריקה המכונים בפי המטיילים גל עולה וגל יורד. גל עולה מתחיל בארגנטינה בדרום ועולה לכיוון צפון היבשת ואילו גל יורד מתחיל באזור אקוודור או פרו בצפון היבשת ויורד לכיוון ארגנטינה בדרום. החודשים המומלצים לכל אחד..

הרי געש בדרום אמריקה
מאת: צוות טריפו ו 18/12/2011 18:24

שלום גילה, בדרום אמריקה יש מספר הרי געש פעילים כאשר המפורסמים בהם הם: הר הגעש ויאריקה ( Villarica) בצ'ילה הנמצא בסמוך לעיירה פוקון (Pucon). הר הגעש מרהיב ביופיו וניתן לטפס עליו ולאות את לועו המלא בדרך כלל בלבה רותחת.. עם זאת הטיפוס להר הגעה מפרך ואינו פשוט כלל. הר געש..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון