תפריט
סגור

חיפושים בנושא רחוב ערב

רחוב ערב

לפניך מידע אודות רחוב ערב. התוצאות מחולקות לקטגוריות - מדינות, ערים ומקומות, מידע ומאמרים והודעות בפורומים בנושא רחוב ערב.

קטגוריות הקשורות לרחוב ערב

סינגפור - מידע כללי

סינגפור, עיר מדינה זעירה וצעירה (בת כ-50 שנים בלבד!) ממוקמת בדרום מזרח אסיה וגובלת במלזיה מצפון ובאינדונזיה מדרום (עם ים רחב ידיים המפריד ביניהן). חרף גודלה המזערי (45 קמ"ר בלבד!) הצליחה סינגפור להפוך ולהיות אחת מהמדינות האסיאתיות הצליחות ביותר בעולם. סינגפור יודעת בשנים האחרונות תנופת בנייה ושגשוג כלכלי מרשים. היא המקום לעשות קניות של הכל ובזול, לראות שילוב..

רחוב ערב - מידע ומאמרים

רחוב ערב, סינגפור - Arab Street רחוב ערב, סינגפור - Arab Street

רחוב ערב הוא האזור המוסלמי של סינגפור שם מרוכזים רוב תושביה המוסלמיים של המדינה. היא מתרכזת במספר רחובות מזרחית לרוב אורצ'רד. בהגיעכם אל אזור ערב מיד תבחינו בהבדל, האווירה תהיה כאילו הגעתם למחוזות עלילותיו של עלי באבא או לסצנה מתוך אלאדין. התרבות המוסלמית ניכרת ברחובות האווירה מזרחית, הסוחרים עוסקים בעיקר בסחר בטקסטיל, ובתעשיית הבגדים והבדים המובאים לכאן בעיקר מאזור אינדונזיה. ברחובות העיר תוכלו למצוא..

רחוב ערב - בפורומים

מתארגנת קבוצה לטיול ליפן כולל חויה אוזבקית
מאת: קובי ו 05/08/2010 13:47

שלום לחברי הפורום! מתארגנת קבוצה ליפן לטיול בן 12 יום כולל חויה אוזבקית הקבוצה היא בת 15-20 איש היציאה בן 14.09 והחזרה ב25.09 נותרו עוד 6 מקומות אחרונים נישמח לקלוט עוד חברים חדשים המעוניינים לנסוע לטיול מרתק זה. מה ניראה בטיול: טוקיו - מקדש אסאקוסה קאנון, מוזיאון אדו..

אחח פושקר..
מאת: עמי ו 09/02/2011 16:07

אחד המקומות שהכי אהבתי בהודו... הייתי שם לפני שנתיים, ולא יכולתי לעזוב את המקום, ישנתי בגסטהאוס סבבה עם בריכה ודשא מסביב והיה מדהים. כמעט כל ערב הלכתי לראות את השקיעה באגם - התמונות האלה עושות נוסטלגיה...

טולום פלאיה וקנקון
מאת: נועם ו 18/02/2011 18:51

משתזפת יקרה, גם אני כמו יניב חושב שהחופים של טולום הם היפים והבתוליים ביותר מכל השלושה. עם זאת החסרונות העיקריים שלהם (שיכולים להיתפס בעיני מטיילים מסויימים כיתורונות) הם הריחוק שלהם מהעיר עצמה (צריך לקחת מונית או אוטובוס של עשר דקות) טולום עצמה היא עיר מתפתחת ולכן האווירה..

הוסטל ללילה הראשון - זה כדאי!
מאת: נעמה ו 23/02/2011 18:45

שלום אורטל, גם אני לפני הטיול הגדול שלי לדרום אמריקה קיבלתי עצות כאלה ועצות כאלה, מנסיוני הייתי ממליצה לך כן לסגור הוסטל מראש מהארץ לפחות ללילה הראשון, ולוודא שמדובר על הוסטל שקרוב לשדה תעופה על מנת שנהג המונית לא ייקח מכם סכום אסטרונומי על הנסיעה להוסטל משדה התעופה (הנהגים..

הייתי שם בדאנס באר מעולה
מאת: מידן ו 14/03/2011 17:12

הוא נקרא הוואנה - זה דאנס באר לטיני מטורף, אווירה מדהימה, אלכוהול טוב ומוסיקה לטינית מצויינת. פתוח כל יום מ- 22:00 עד השעות הקטנות... כתובת: רחוב Hauptstrasse 30

קוקו בונגו- חוויה מטורפת!
מאת: צוות טריפו ו 19/03/2011 16:24

שלום דוד, מועדון הקוקו בונגו הוא ללא ספק חוויה ואטרקציה בפני עצמה בקנקון. לא תוכל להשלים ביקור בקנקון מבלי להיות במועדון המדהים הזה לפחות ערב אחד. הכרטיסים למועדון כוללים שתייה חופשית (קלה ואלכוהול) מתחילת הערב ועד השנה 2:00 לפנות בבוקר (מהשעה הזאת מתחילים לשלם על האלכוהול..

איפה אפשר לקנות מצות בסין?!
מאת: נתי ו 24/04/2011 15:45

אהלן חבר'ה, אני מנסה להרים עם כמה חברים ערב חג... ואנחנו מחפשים מצות בבייג'ין מישהו יודע איפה אפשר למצוא? חג שמח!

מוזיאונים וים (בדגש על ים) נראה לי קצת בעייתי עכשיו
מאת: רפי ו 27/04/2011 17:37

שלום דגנית, אני אומנם לא נמצא עכשיו באירופה, אבל בתחושתי (וגם ממה שאילנית אדלר מספרת מידי ערב בתחזית) נראה לי שהשילוב של מוזיאונים וים יהיה קצת בעייתי כעת. גם אצלינו מזג האוויר עדיין לא מושלם לים ובאירופה מן הסתם המצב קצת יותר בעייתי. המקום שיכולתי לדמיין שאולי ייתכן ויהיה..

תודה רבה
מאת: דימיטרי ו 12/05/2011 19:21

אריה ובוריס תודה רבה לכם על ההמלצות והתשובות... אני אכן אחכה קצת עד שהעומס יירד כדי שאוכל ליהנות מהטיול.. אולי אפילו וויליאם וקייט יחזרו עד אז מירח הדבש... :) ערב טוב דימיטרי

מקומות בקופנגן
מאת: ערן ו 17/05/2011 16:23

שלום שרון! אני רוצה להסב את תשומת ליבך לגבי שני תאריכים בחודש בהם יהיה קצת יותר מורכב למצוא שקט: 1. זה בערב הפולמון - שזה מעין פסטיבל ולרוב באמת הכל יותר מתרכז בהאד רין - אבל אני יודע שגם הגיע אנשים מקצוות אחרים באי. 2. זה ערב מסיבת החצי ירח - זה אמנם קצת פחות הומה, אבל ככלל..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון