תפריט
סגור

נושאים קשורים

בלרוס:
בלרוס  

אירופה:
אוסטריה     אוקראינה     איטליה     איסלנד     אירלנד     אמסטרדם     בולגריה     בלגיה     בריטניה     ברלין     ברצלונה     גאורגיה     גרמניה     הולנד     הונגריה     טורקיה     יוון     לונדון     מדריד     מקדוניה     נורבגיה     סלובניה     ספרד     פילנד     פראג     פריז     צרפת     קפריסין     קרואטיה     רומניה     רוסיה     שבדיה     שוויץ    

בלרוס

בלרוס


קרא עוד על בלרוס

מידע ומאמרים על בלרוס

בלרוס בלרוס - כללי

בלרוס היא מדינה באירופה אשר בעברה השתייכה לברית המועצות וקיימות לאחר התפרקותה גובלת ברוסיה, באוקרינה, בפולין בליטא ובלטביה ומקיימת בה משטר של רפובליקה נשיאותית. בלרוס גובלת ברוסיה ממזרח ומקיימת עימה קשרים בינלאומיים הדוקים, כהכנה למיזוג עתידי שאולי יתרחש בין המדינות. בבלרוס ניכרת ההערצה הרבה לשלטון הקומוניזם שאומנם נפל עם נפילת ברית המועצות בשנת 1991 אך יש תחושה כאילו הוא חי ובועט עדיין בבלרוס. הזיקה לאווירה של רוסיה קושרת בקשר הדוק את שתי..

מינסק, בלרוס מינסק

מינסק (Minsk) היא בירתה של מדינת בלרוס כיום רפובליקה נשיאותית עצמאית ובעבר חברה בברית המועצות. מינסק כמו בבלרוס כולה אינן יעדים תיירותיים בולטים, ואולי זהו סוד הקסם שבהם. יותר ממה שיש במינסק, מלהיב כנראה מה שאין בה. מינסק היא עולם הולך ונעלם, אחת הערים היחידות בעולם שבה עוד מפעם הקומוניזם והמשטר הסובייטיבי יש שיאמרו במלוא אונו. בעוד מדינות אחרות מנסות להיפתח למערב ולהפוך להיות קפיטליסטיות יותר ויותר, בלרוס נותרת מסוגרת מאחור, ובירתה מינסק נראית..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון