תפריט
סגור

נושאים קשורים

מקדוניה:
מקדוניה  

אירופה:
אוסטריה     אוקראינה     איטליה     איסלנד     אירלנד     אמסטרדם     בולגריה     בלגיה     בלרוס     בריטניה     ברלין     ברצלונה     גאורגיה     גרמניה     הולנד     הונגריה     טורקיה     יוון     לונדון     מדריד     נורבגיה     סלובניה     ספרד     פילנד     פראג     פריז     צרפת     קפריסין     קרואטיה     רומניה     רוסיה     שבדיה     שוויץ    

מקדוניה

מקדוניה או בשמה המלא: הרפובליקה היוגוסלבית לשעבר של מקדוניה, היא מדינה קטנה בדרום מזרח אירופה, באזור שהיה שייך לרפובליקה היוגוסלבית.
את עצמאותה היא קיבלה לאחר התפרקותה של יוגוסלביה בשנת 1991.
כיום מדובר על מדינה עצמאית שצוברת תאוצה בתחום התיירות ומושמת יותר ויותר על מפת התיירות של המטייל הישראלי באירופה.
מקדוניה מלאה באתרי תיירות ושמורות טבע יפות, מראות נפלאים ונופים עוצרי נשימה.
מסלולי הטיולים במקדוניה נעימים מאוד ונוחים מאוד למטיילים, יש כאן מראות טבע יפים, נופים הרריים שבקיץ ירוקים ובחורף מושלגים, ערים עם תרבויות עתיקות ומבנים שעומדים על תילם כבר מאות שנים וכל אלו במרחק קצר מאוד של כשעתיים וחצי טיסה מישראל!


קרא עוד על מקדוניה

מידע ומאמרים על מקדוניה

מקדוניה מקדוניה - כללי

מקדוניה או בשמה המלא: הרפובליקה היוגוסלבית לשעבר של מקדוניה, היא מדינה קטנה בדרום מזרח אירופה, באזור שהיה שייך לרפובליקה היוגוסלבית. את עצמאותה היא קיבלה לאחר התפרקותה של יוגוסלביה בשנת 1991. כיום מדובר על מדינה עצמאית שצוברת תאוצה בתחום התיירות ומושמת יותר ויותר על מפת התיירות של המטייל הישראלי באירופה. מקדוניה מלאה באתרי תיירות ושמורות טבע יפות, מראות נפלאים ונופים עוצרי נשימה. מסלולי הטיולים במקדוניה נעימים מאוד ונוחים מאוד למטיילים, יש כאן..

סקופיה, מקדוניה סקופיה

סקופיה (Skopje), עיר הבירה של הרפובליקה של מקדוניה, היא גם העיר הגדולה ביותר במדינה. היא ממוקמת בחלקה הצפוני של מקדוניה באזור עמק וארדאר ונחשבת לעיר החשובה ביותר במדינה כולה. סקופיה משמשת כמרכז תרבותי, כלכלי, תעשייתי ופוליטי של מדינת מקודניה, שהיא אחת ממדינות הבלקן הצעירות שנולדו לאחר קריסתה של פדרציית מדינות יוגוסלביה בתחילת שנות ה-90. סקופיה עברה מתיחת פנים משמעותית ותנופת בנייה ניכרת עם כניסתו של השלטון הקומוניסטי בתקופתה של יוגוסלביה ולכן..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון