תפריט
סגור
ונצואלה
צילום: PAULINO MORAN

ונצואלה בפורומים

ונצואלה אין דומה לה עולה!

הי זאב, האמת שוונצואלה היא לא המקום הבא שבו הייתי ממליץ לערוך את "הקונגרס הציוני הבא". מדובר על מדינה המונהגת..

ונצואלה לישראלים

שלום, רציתי לשמוע המלצות על טיולים בווצואלה, קראתי שלא כל כך בטוח להסתובב שם (בגלל השנאה לישראלים) זה נכון?..

נושאים קשורים

דרום אמריקה:
אורוגוואי     איי פוקלנד     אקוודור     ארגנטינה     בוליביה     ברזיל     פרגוואי     פרו     צ'ילה     קולומביה    

ונצואלה

וונצואלה - מהצפוניות שבמדינות דרום אמריקה היא אחת הארצות היפות והמרהיבות ביותר ביבשת אשר רוב המטיילים הישראלים מדירים ממנה את רגליהם בגלל מערכת היחסים הדיפלומטית הסבוכה שבין מדינת ישראל ושליט וונצואלה כמו גם הצורך בהוצאת ויזה על מנת להיכנס למדינה.
לאחר המאמצים יגיד כל תייר שהמאמץ שווה מאוד.
וונצואלה מרהיבה ביופייה ומציעה לתייר המבקר בה פארקים לאומיים רבים עם מסלולי הליכה וטראקים יפים במישוריה ובהריה המוריקים בצמחייתה הייחודית ובטבע הפראי והקסום שנמצא בה.
לוונצואלה רצועת חוף המושפעת מהחופים הקריביים של מרכז אמריקה במידת מה ועל כן ניתן למצוא בה חופים מהיפים והמרשימים שבדרום אמריקה.
רצועת חוף של 3000 ק"מ חולות זהובים תקדם את פניו של התייר שרוצה לנפוש בה ולהיזרק על החוף או לשנרקל וליהנות מהדגה העשירה ובעלי החיים הימיים שנמצאים בחופיה כמו גם ב-70 האיים הנמצאים בתחום שיפוטה.


קרא עוד על ונצואלה

מידע ומאמרים על ונצואלה

ונצואלה ונצואלה - כללי

אכן וונצואלה היא אחת הפנינות היפות והמרהיבות שבין מדינות דרום אמריקה, היא מהמפותחות מתועשות ומרשימות שבין המדינות, אך לצד הפיתוח יודעת וונצואלה לשמור על ייחודיותה התרבותית והטבעית ועל נופיה המרהיבים. בוונצואלה יש עשרות אתרים טבעיים מרשימים ונופים מגוונים ויפים הנפרשים בין רצועת החוף המרהיבה שלה בסגנון החופים הקריביים של מרכז אמריקה ועד לרמות נישאות של הרי האנדים המאופיינים בהרי שולחן שראשם שטוח וקטום. אך..

הרי האנדים – (Cordillera de los Andes) האנדים

הרי האנדים הם רכס ההרים הארוך ביותר בעולם המשתרע לאורך 8000 ק"מ וחוצה את יבשת אמריקה הדרומית לכל אורכה. שרשרת הרי האנדים חולשת על פני שטח עצום ועוברת בין רוב מדינות דרום אמריקה ביניהן: ונצואלה, קולומביה, אקוודור, פרו, בוליביה, צ'ילה וארגנטינה. פרוש שמם של הרי האנדים בשפת הקצ'ואה הוא "פסגה גבוהה" ואין ספק שזהו שם ההולם אותם מאוד. פסגותיהם הגבוהות של רכס ההרים מפאר את מדינות דרום אמריקה. רוב הפסגות הגבוהות..

קראקס, ונצואלה (Caracas) קראקס

קראקס היא בירתה המרתקת של ונצואלה. היא שוכנת בצפון המדינה לחופה הצפוני של ונצואלה והיא ללא ספק אחת הבירות המעניינות והמרתקות אם כי גם המסוכנות ובעלות אחוזי הפשיעה הגבוהים ביותר בדרום אמריקה. קראקס מונה 5 מליון תושבים ונחשבת לבירה ענקית, מרתקת, אמריקנית וחדשנית מאוד. יש בה גורדי שחקים, תנופת בנייה והשקעה עצומה בפיתוח ובתנופת בנייה של השנים העשורים האחרונים וזאת הודות לעושר הרב של ונצואלה זאת הודות לשדות הנפט המכניסים..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון