תפריט
סגור
ניו-זילנד

ניו-זילנד בפורומים

מסלול טיול לניו זילנד הערות והארות

להלן מסגרת כלית למסלול טיול ללא טראקים וללא פעילות אקסטרים עקב גילנו. כאשר מטרת הטיול הינה בעיקר נופים וטבע...

חיפוש שותפים טיול לניו זילנד

אנו זוג בני 65 דתיים החושבים לטייל לא מעבר לחודש ( אם לא יסתדרו הימים ממבחינת התכנית נאריך את הטיול במספר ימים..

טיול לניו זילנד

אנחנו זוג בני 65 החושבים לטייל לא מעבר לחודש בניו זילנד לא לפני שנת 2019. ורוצים להתחיל ללמוד את הנושא. איננו..

ביטוח לטיול

היי אני בחורה בת 24 טסה בעוד שבועיים לחצי שנה אוסטרליה ניו זילנד. עשיתי את הביטוח הזה לטיול..

טרק בניו זילנד

מחפש שותף/ים לטרק בניו זילנד, גיל 50 פלוס

נושאים קשורים

שגרירויות:
שגרירות ישראל בוולינגטון, ניו-זילנד

אוסטרליה והפסיפיק:
אוסטרליה     איי מרשל     טזמניה     מלבורן     סידני    

ניו-זילנד

ניו זילנד, היא מדינת איים בדרום האוקיינוס השקט המורכבת משני איים גדולים (הצפוני והדרומי) ועוד מספר איים קטנים.
ניו זילנד ובירתה ולינגטון מרוחקת כ-2000 ק"מ מאוסטרליה וזו למעשה היבשת המיושבת הקרובה אליה ביותר ולכן במשך מיליוני שנים התפתחו בה מיני צמחייה ובעלי חיים ייחודיים לאזורים אלה כמו גם תרבות ייחודית של בני המאורים שהגיעו אליה לפני אלפי שנים וחיו בה בבידוד ובדלנות עד להגעת הבריטים במאה ה-18.
ניו-זילנד של היום היא גן עדן עלי אדמות, עם ממשלה שחורטת על דגלה במשך שנים את השמירה על הטבע ובעלי החיים.
ניו-זילנד מופלאה למטיילים שאוהבים שדות פתוחים, אגמים, נהרות רחבים ופסגות הרים גבוהות ונישאות.
תוכלו לטייל ברגל, באופניים או על גבי סוסים במאות המסלולים המסומנים בפארקים הלאומיים של ניו-זילנד המצויים גם ביבשה אך גם בים המקיף אותה מכל עבר, שם שומרים הפארקים הלאומיים ומגנים על הדגה והיונקים הימיים הייחודיים המקיפים את המדינה.
ניו זילנד משופעת בפעילויות אקסטרים מהמטורפות והנועזות בעולם - קפיצות באנג'י, נפילות חופשיות, נדנדנות מעל קניונים, שייט בסירות סילון על מימי נהר גועשים וקפואים הם רק חלק מהאטרקציות שמפירות את השלווה הניו-זילנדית האופיינית בצרחות של מטיילים שמחליטים לזרוק עצמם בקפיצות בנג'י אל קניונים עמוקים ונהרות מגובה רב.


קרא עוד על ניו-זילנד

מידע ומאמרים על ניו-זילנד

ניו זילנד - New Zealand ניו זילנד - כללי

ניו זילנד היא ללא ספק גן עדן עלי אדמות של נופים פראיים, שדות פתוחים, טבע מתפרץ מכל עבר ובעיקר המון שלווה ורוגע- לא פלא שאנחנו הישראלים למודי הסבל, המלחמות והמאבקים נושאים פעמינו מפעם לפעם וחושבים איך זה לחיות בניו-זילנד שם הדאגה הקשה ביותר היא לאיפה יוצאים מחר לטייל והאם זה יהיה טיול רגלי או באופניים... ניו זילנד הפכה בשנים האחרונות ליעד טיול מועדף ולחלומם הרטוב של ישראלים הרפתקנים רבים ששואפים לראות איך זה לחיות בלי..

הפארק הלאומי טונגרירו, ניו זילנד טונגרירו

הפארק הלאומי טונגרירו (Tongariro National Park)הוא שמורת טבע רחבת ידיים המשתרעת באזור מרכזו של האי הצפוני בניו זילנד. הפארק הלאומי משתרע על פני שטח עצום של 796 קילומטרים רבועים בשל ייחודו ויופיו הוכרז כבר בסוף המאה ה-19 כפארק לאומי והיה בכך לפארק הלאומי הראשון שהוכרז ברחבי ניו זילנד ולרביעי בעולם כולו. הפארק הוכרז גם על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית מטעמי טבע ותרבות. הפארק רחב הידיים מכיל צורות שונות של מבנים גיאולוגים ויש בו לא מעט..

קרייסטצ'רץ', ניו זילנד קרייסטצ'רץ'

קרייסטצ'רץ' היא העיר השנייה בגודלה בניו זילנד, היא ממוקמת בחלקה הדרומי של המדינה, על האי הדרומי על חופיו המזרחיים. קרייסטצ'רץ' היא בירת מחוז קנטרברי ונחשבת לאחת ממעוזי ההשפעה האנגליים ביותר בניו זילנד. על אף שתושביה המקוריים היו מאורים במאה ה-19 הגיעו אליה המתיישבים האנגלים והשפיעו מאוד על עיצובה של העיר כפי שהיא נראית כיום. ההשפעות האנגליות על קרייסטצ'רץ' ניכרות כמעט בכל פינה, החל משמות הרחובות וכלה בסגנון הבנייה, אופי..

אוקלנד, ניו זילנד אוקלנד

אוקלנד היא העיר הגדולה ביותר בניו זילנד (על אף שאינה עיר הבירה), היא מהווה אחד מהשערים החשובים בכניסה לניו זילנד, היא העיר המאוכלסת ביותר, הצפופה ביותר, המרכזית ביותר ובה מרוכז מרכז הסחר והכלכלה החשוב והגדול של ניו זילנד. יש המוצאים את אוקלנד במידה רבה דומה לתל אביב שלנו, שכן היא בולטת בחשיבותה ברמה המדינית ואף הבינלאומית אך היא כאמור אינה זוכה למעמד של בירת ניו זילנד, ואולי טוב שכך. נקייה מכל חובה רשמית או קודים שמרניים המחייבים ערי בירה, אוקלנד..

טיול בעקבות טרילוגיית "שר הטבעות" – ניו זילנד שר הטבעות

טרילוגיית הסרטים הניו-זילנדית "שר הטבעות" שבוימה על ידי הבמאי הניו-זילנדי פיטר ג'קסון ומבוססת על סדרת ספריו של הסופר הבריטי טולקין ויצאה לאקרנים בשנות האלפיים על פי הסדר הבא: "שר הטבעות- אחוות הטבעת" (2001) "שר הטבעות- שני הצריחים" (2002) ו"שר הטבעות- שיבת המלך" (2003) חוללו סנסציה בקרב אוהבי ז'אנר סרטי הפנטזיה בעולם ושמו את ניו-זילנד על המפה כבירת הפנטזיה של שנות..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון