תפריט
סגור
קמבודיה

קמבודיה בפורומים

למי שצריך עזרה בתכנון הטיול שלו למזרח..

ממליצה בחום על יועצת טיולים שממש עזרה לי לתכנן את הטיול שלי למזרח- לאוס קמבודיה וויאטנם והפיליפינים. היה לי..

ויזה לתאילנד בסינגפור

שלום שמי ליאור, ואני כרגע בקו פנגן, תאילנד. הויזה שלי הולכת להגמר בעוד פחות מחודש (אחרי הארכה של חודש בקו..

אוטובוס חוצה מדינה

הכי טוב זה לקחת את האוטובוס מדרום לצפון או להפך. מתחילים בסייגון עוברים 5 תחנות ב5 ערים שונות לפי לוחות הזמנים..

טיול מאורגן ויטנאם קמבודיה

מתכנןקמבודיה תכנן ביולי טיול מאורגן בווייטנאם קמבודיה עם נתור או אגד תיור מי נסע ויש לו המלצות

טיול למזרח..

היי, אנחנו 2 בנות (21) שמתכננות טיול למזרח ולא בטוחות לאן הכי מומלץ לסוע. אנחנו מתחילות בתאילנד ומתכננות לעשות..

נושאים קשורים

המזרח הרחוק ואסיה:
אינדונזיה     דרום קוריאה     האיים המלדיביים     הודו     הפיליפינים     וייטנאם     טיבט     יפן     לאוס     מונגוליה     מיאנמר     נפאל     סין     סינגפור     סרי לנקה     תאילנד    

קמבודיה

קמבודיה היא יעד תיירותי יחסית חדש על ציר המטיילים אל המזרח הרחוק, עד לפני שנים לא רבות התייר המערבי הדיר רגליו מאזור קמבודיה עקב הקרבות הקשים של כוחות מזוינים שפעלו במדינה וטבחו בצורה קשה במיליוני בני אדם שקיפחו את חייהם במאבקים הפנימיים והאתניים בתוך המדינה, אך בשנים האחרונות לאחר מאמצי שלום רבים מתחיל השקט לסרור שוב במדינה הענייה הזו.
לאחר שנים של דיכוי קומוניסטי, ניסיון למחיקת כל שוני תרבותי או דתי כחלק מהתפיסה הקומוניסטית נותרה קמבודיה עשרות שנים מאחור מבחינת ההתקדמות ההיסטורית והתרבותית שבה ומכאן אולי סוד קסמה.
עבור התייר המערבי תהיה קמבודיה מעין חידה הממתינה לפתרון- אתם מוזמנים לטייל ברחובותיה שעדין עמוסים הריסות מתקופת שלטונה של מחתרת הקמר-רוז' האכזרית ולהתרשם מחיים שעצרו מלכת ורק בשנים האחרונות עושים את צעדיהם הראשונים אל עבר הקדמה.
על אף השקט היחסי הסורר במדינה עדיין לא טוהרו לגמרי כל קיני ההתנגדות המקומיים בעיקר באזורים העזובים והרחוקים יותר של קמבודיה ועל כן חושב שלא לרדת משבילי הטיולים המסומנים ואתרי התיירות המקובלים ו/או להרחיק ולטייל לבד ביערות ובשדות עזובים שכן מוקשים פעילים רבים שפוזרו בימי שלטון הקמר-רוז' עדיין פזורים מתקתקים בשדות הפתוחים של קמבודיה.


קרא עוד על קמבודיה

מידע ומאמרים על קמבודיה

קמבודיה קמבודיה - כללי

קמבודיה, מדינה חדשה יחסית על מפת התיירות של התיירים באזורי דרום מזרח אסיה הייתה עד לפני מספר שנים מזוהה בעיקר עם מעשי הטבח הקשים שאירעו בה, מלחות פנימיות וסכסוכים עקובים מידם שהעיבו על היופי התרבותי, הנוף המגוון ושלל האתרים המרהיבים שיש למדינה הזו להציע. לאחר מאמצים רבים בשנים האחרונות ניכר כי מאמצי השלום החלו לשאת פרי והשקט מושב למדינה באופן הדרגתי. האזורים נרחבים מהמדינה כבר אפשר לטייל באופן..

סיהנוקוויל, קמבודיה – Sihanoukville סיהנוקוויל

סיהנוקוויל היא התשובה הקמבודית לרצועת החופים המפוארת של תאילנד, ואמת יש לומר שמדובר בתשובה ראויה ושווה ביותר. בשנים האחרונות יותר ויותר תיירים מעדיפים להרחיק מעט אל קמבודיה וליהנות מרצועת החופים הקלאסית של עיירת הנופש הנפלאה סיהנוקוויל שמתפתחת בקצב מואץ אך עדיין נהנית מחוסר ההמוניות שמאפיינת את חופיה הדרומיים של תאילנד. סיהנוקוויל היא עיר הנמל הבולטת בקמבודיה ובנויה על מעין לשון יבשה היוצרת ארבעה חופים עיקריים להנאת..

אנגקור, קמבודיה- Angkor אנגקור

אנגקור, הוא אחד מאתרי העתיקות המרשימים ביותר בקמבודיה ויש האומרים בעולם כולו. אזור אנגקור הוא האזור בו שכנו לאורך ההיסטוריה מספר ערי בירה מפוארות של האימפריה הח'מרית הקמבודית. האזור כולו מתפרש על שטח נרחב ובו ניתן לבקר בערי הבירה המפוארות, חלקן בצורתן המקורית וחלקן משוחזרות באופן מלא או באופן חלקי. אזור אנגקור הוכרז ע"י ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמית הראוי לשימור מה שהציבו על המפה הבינלאומית כאתר תיירות המושך אליו..

פנום פן, קמבודיה- Phnom Penh פנום פן

פנום פן היא בירתה של קמבודיה, עד לתקופת הטרור השחורה של מחתרת הח'מר-רוז' האכזרית ידעה פנום פן שגשוג ועושר והייתה לאחת הערים היפות ביותר באסיה תחת השלטון הצרפתי. עם עלייתה של המחתרת האכזרית החל עידן שחור בתולדותיה של פנום פן ושל קמבודיה כולה. מחתרת הח'מר-רוז הכריזה מלחמת חורמה באורבאניות ובמודרניזציה והטיפה לחיים פשוטים וכפריים כפי שהיו בימי הזוהר של האימפריה הח'מרית מאות שנים לאחור. במסגרת שלטון הטרור שנקטה בו..

סיאם ריפ, קמבודיה- Siem Reap סיאם ריפ

סיאם ריפ, היא אותן סיפורי הצלחה של עיירות קטנות אשר חבות את כל הצלחתן הכלכלית, שגשוגן וצמיחתן המואצת בעשורים האחרונים לאתר תיירות אטרקטיבי המצוי למזלן בקרבתן. כזו היא סיאם ריפ, אשר נחשבת לאזור היישוב הקרוב ביותר (מרחק של 10 ק"מ) למתחם מקדשי האנגקור המרשימים הנחשבים לאחד המקומות המתוירים ביותר בקמבודיה ולאחד משיאי הארכיטקטורה של העולם העתיק. בעבר הייתה סיאם ריפ (אשר פירוש שמה בעברית "ניצחון עם סיאם") לא..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון