תפריט
סגור
סין
צילום: Jakub Hałun

סין בפורומים

מורה מנוסה לסינית בסין נותנת שיעורי סינית דרך סקייפ במחיר 30 ש"ח לשעה

מורה סינית,דוברת אנגלית, שנמצאת בשנגחי נותנת שיעורים פרטיים בסינית דרך סקייפ לכל הרמות. השיעורים כוללים..

עצה שלי

אני הייתי מציע לך ללכת על סין. מדינה ענקית עם קצב מיוחד משלה. תתרחק מהערים הגדולות והסואנות כמו בייג'ינג או..

סין בנובמבר?

אהלן חבר'ה, אני רוצה לטוס לסין בתחילת אוקטובר. השאלה היא אם אפשר לטייל בתקופה הזו והאם אוכל להמשיך ולטייל גם..

טיול לתאילנד וסין

שני הטיולים מאוד שונים אחד מהשני... תאילנד תספק לך חוויה יותר של פאן, כיף - ים ומסיבות טיול לסין יספק יותר..

טיול למזרח סין-טיבט-נפאל-הודו

מדובר בתכנון נסיעה של כמה חודשים 5-6. ההתחלה היא בביג'ינג, טיול עצמאי של חודש בדרך המשי, סיום לאחר חודש כנראה..

סין

עם היסטוריה ייחודית של אלפי שנים סין היא ללא ספק אחת המדינות המרתקות ביותר במזרח הרחוק.
סין בעלת תרבות שונה וייחודית אשר רק בשנים האחרונות מתחילה אט אט לזוג אל עבר המערב ורק בשנים האחרונות אנחנו מצליחים להבין את שהסינים כבר הבינו שנים רבות לפניו- על אורח חיים בריא, על חיים באיזון עם הטבע, על שלוות נפש, על התעמלות, חשיבות רפואה טבעית ורפואה צמחית ועוד.
סין היא פנינה תרבותית שבשל המשטר הקומוניסטי החזק ששולט בא עדיין איננה פתוחה דיה אל המערב על מנת לאבד את ייחודה ועל כן ניתן למצוא בה היום עולם החיים, המנהגים, המאכלים, התרבות וכמובן מיליארד זוגות של עיניים מלוכסנות שמביטות אליך מכל עבר.
סין עמוסה באתרים ואטרקציות לתייר המערבי: בייג'ינג הבירה מושכת אליה מיליוני תיירים מידי שנה בעיקר בזכות ההכרה שקיבלה לאחר האולימפיאדה המופתית בשנת 2008.
בסין ניתן לחזות בשרידי הקיסרות וארמונות הפאר שעדיין פזורים בה, במקדשי הבודהיזם המרהיבים, המקדשים הסינים וכמובן לטפס על חומת סין המשתרעת על אלפי קילומטרים לאורך המדינה ונחשבת עד היום לאחד מפלאי העולם המודרני.


קרא עוד על סין

מידע ומאמרים על סין

סין סין - כללי

סין היא ללא ספק עולם ומלואו, כל שרצית לדעת, לראות למצוא לחוות ולא העזת לחלום עליו תוכל למצוא בסין. מדינה ענקית הפרוסה על שטח עצום מגוונת בנופיה בה תוכל למצוא מערים גדולות וסואנות מהחדשות והמתקדמות בעולם לצד כפרים נידחים של אנשים פשוטים שכל משאת חייהם זה שגידולי האורז שלהם יצמחו, שרידי משטר קומוניסטי של דיכוי השונה והאחר לצד גורדי שחקים המעצבים את קו הרגיע וצובעים אותו בעשרות צבעים של אורות ניאון בתצוגות משתנות. שווקים..

בייג'ינג, סין – Beijing בייג'ינג

בייג'ינג, בירתה המרשימה של סין היא ללא ספק אחת הערים הנפלאות לביקור במזרח הרחוק בכלל ובסין בפרט. היא דוגמא מייצגת של כל מה שחשוב לראות בסין. יש כאן מפגש מרתק של המורשת הסינית המסורתית המשתלבת עם ניחוחות המערב והמודרניזציה. סין היא אטרקציה לתיירים ובייג'ינג היא ללא ספק היהלום של הכתר הסיני. בייג'ינג מאגדת תחתיה כל אתרי המורשת המרכזיים של מאות שנות קיסרות, מוזיאונים, מקדשים, פגודות, פסלים והכי חשוב שווקים בהם ניתן..

מקאו, סין – Macau מקאו

מקאו הוא חצי אי בדרומה של הרפובליקה הסינית הממוקמת מערבית להונג-קונג. בדומה להונג קונג נחשבת מקאו ל"אזור מנהלי מיוחד" של הרפובליקה הסינית העממית בו שורר שלטון אוטונומי מאופיין במערביות ומודרניזציה רבה שכן עד לא מזמן הייתה מקאו מושבה אירופאית פורטוגזית ורק במאה ה-20 הוחלט בין ממשלות פורטוגל וסין לראות במקאו "טריטוריה סינית תחת מנהל פורטוגזי". נראה כי מקאו יוצאת מורווחת מכאן ומכאן ומצליחה ליהנות משני..

יונאן, סין- Yunnan יונאן

יונאן הוא מחוז עצום בדרום הרפובליקה העממית של סין, שטחו 394,000 קמ"ר (אם תחשבו על זה מדינת ישראל נכנסת בו מעל 15 פעמים!) והוא ללא ספק נחשב לאחר האזורים המרתקים לטיולים בסין לאלו שמעדיפים לזנוח את הערים הגדולות ולטייל באזורים הטבעיים, המסורתיים והכפריים יותר של סין. במחוז יונאן תוכלו ליהנות מנופים עוצרי נשימה, תרבות סינית עממית מסורתית מרתקת ובעיקר תוכלו להתרחק מהאוטוסטראדות והערפיח של בייג'ינג ושנגחאי. מחוז..

שנגחאי, סין – Shanghai שנגחאי

שנגחאי היא העיר השנייה בגודלה בסין (אחרי בייג'ינג הבירה). היא נחשבת לאחת הערים הגדולות והעמוסות ביותר בעולם והיא ללא ספר העיר המערבית ביותר בסין כולה. לכינויים רבים זכתה שנגחאי במרוצת השנים: חלקם מחמיאים, חלקם מעט פחות. כינו אותה "הזונה של המזרח", "מלכת האוריינט", "פאריז הסינית" ועוד. והאמת, הכל נכון- שנגחאי היא שילוב מרתק של עיר מערבית ושוקקת בה ניתן להתעשר בקלות, אך גם לאבד את כל הונך ברגע,..

הונג-קונג, סין- Hong Kong הונג-קונג

הונג קונג היא ללא ספק אחד האזורים המרתקים מבחינה תרבותית בכל אזור המזרח הרחוק. חבל ארץ שהחל את ימיו כחצי אי סיני, עבר לשלטון קולוניאליסטי בריטי שנתן בו אותותיו מבחינה תרבותית, והתפתחותית וכיום חסר לשליטתה של סין הקומוניסטית תחת משטר אוטונומי חלקי. אין ספק שמדובר כאן בפנינה מרתקת המהווה שילוב מעניין של מזרח ומערב. הונג-קונג היא אחד המרכזים העמוסים והשוקקים של סין. היא אחד השווקים הפתוחים והחופשיים הגדולים של המזרח..

©2019 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון