תפריט
סגור
ניקרגואה

ניקרגואה בפורומים

טיול למרכז אמריקה של חודשיים וחצי

היי אני ושתי חברות רוצות לטוס למרכז אמריקה במאי לחודשיים וחצי בערך , אנחנו רוצות להספיק את מקסיקו ניקרגואה..

הרצאה מקיפה אודות קובה ומרכז אמריקה 15/8

קפיטן אבי הזאב מרצה על קובה וכל מרכז אמריקה לקראת תחילת עונת הטיולים לאזור. ההרצאה תתקיימנה בחמשת ימי החמישי..

הרצאה מקיפה אודות קובה ומרכז אמריקה 8/8

קפיטן אבי הזאב מרצה על קובה וכל מרכז אמריקה לקראת תחילת עונת הטיולים לאזור. ההרצאה תתקיימנה בחמשת ימי החמישי..

קצת המלצות

שלום ..... (לא כתבת את שמך), לגבי ארגנטינה אין לי מושג כי לא הייתי שם.. לגבי מרכז אמריקה (ואגב קצת תמוהה..

עזרה בתכנון טיול למרכז אמריקה

היי, אנחנו 2 חברות שמתכננות לטוס באמצע אפריל למרכז אמריקה לתקופה של כ3וחצי חודשים. התכנון בינתיים כולל את..

נושאים קשורים

שגרירויות:
שגרירות ישראל בסן חוזה, ניקרגואה

מרכז אמריקה:
איי הבאהמאס     אל סלבדור     בליז     ברבדוס     ג'מייקה     גואטמלה     הונדורס     מקסיקו     פנמה     קובה     קוסטה ריקה    

ניקרגואה

ניקרגואה היא אחת המדינות הפחות מתוירות ברחבי מרכז אמריקה אשר רבים המטיילים המעדיפים לחלוף על פניה במהירות בנסיעת לילה בין הונדורס לקוסטה ריקה שכנותיה, ואולי זהו הקסם הטמון בה.
ניקרגואה ידעה היסטוריה קשה ומורכבת של מרידות וסכסוכים אתניים פנימיים אשר הקשו את קיומה בראשית עצמאותה במאה העשרים, גם ההוריקן הקשה שפגע בה בשנת 1998 זרע בה הרס רב אשר רק בשנים האחרונות תוקן כמעט במלואו.
על אף ההרס והחיים הקשים תושביה של ניקרגואה ברובם שמחים על היותם עצמאיים ועל כן ישמחו לקבלכם בסבר פנים יפות.
אזורים רבים בניקרגואה נהרסו לאורך השנים עם התעצמות הסכסכנים הפנימיים במדינה אך עדיין נותרו בה אתרים רבים של טבע, נוף ואזורי צלילה נהדרים לחופיה הקריביים.
איי התירס הם יעד תיירותי פחות מוכר, אך מומלץ בחום, לחופיה של ניקרגואה אשר ניתן להגיע אליהם בטיסה במטוס קל או בהפלגה קצרה ומספקים למבקרים בהם טעימה מעניינת של שהות על אי קטן- כמעט בודד וללא אספקת חשמל סדירה בו אפשר להרגיש את החיים על בודד על רצועת חול המורכבת מחול לבן על שפת אוקיינוס כחול כאשר עצי קוקוס טרופיים סוככים עליך ומצלים מלמעלה.


קרא עוד על ניקרגואה

מידע ומאמרים על ניקרגואה

ניקרגואה ניקרגואה - כללי

עם היסטוריה קשה של אסונות טבע והוריקן אחד שבשנת 1998 הרס ומחק מבנים וערים שלמות בה, ניקרגואה ללא ספק ספגה מכה אנושה לתיירות ואורח החיים בה במאה העשרים. לא הקלו עליה גם שנים של משטר רודני ולחצים של מדינות המערב שסירבו לסייע ולהעניק תקציבים ואף על פי כן היא עושה בשנים האחרונות את הצעדים הראשונים בשיקומה ובחזרתה לעמוד על רגליה מבחינה כלכלית. רבים המטיילים שיגידו כי הם מעדיפים לפסוח על ניקרגואה בדרך בין..

איי קורן - ניקרגואה איי קורן

איי קורן (Corn Islands) - שני איים הנמצאים בים הקאריבי ושייכים למדינת ניקרגואה, הם ממוקמים ממזרח לחוף הים הקאריבי של ניקרגואה. באיי קורן תמצאו חופים זהובים, מים בצבע טורקיז, דקלים ותיירות לא ממוסחרת. שני האיים נקראים Great Corn Island ו- Little Corn Island והם נמצאים במרחק לא רב אחד מהשני. האי הראשון גדול ומתוייר יותר - אליו ניתן להגיע בטיסה או מעבורת מהיבשת. האי השני נחשב למבודד יותר, פחות מתוייר עם חופים יפים..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון