תפריט
סגור
אורוגוואי
צילום: Jikatu

אורוגוואי בפורומים

היית בסוף במשחקים?

הי יניב, (זה אתה אותו ה"יניב" מההודעה המקורית?) היית בסוף במשחקים עצמם? ספר קצת חוויות איך היה? רפי

טורניר משמים

אני חייב להגיד שהקופה אמריקה הנוכחי היה אחד הפחות מרתקים שראיתי :) ואני לרוב עוקב... אבל יאללה אורוגוואיי..

נגמר קופה אמריקה ואוגוואי זכתה שוב!!

יאללה איזה באסה על ארגנטינה :(

מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר

מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר מחירון דרום אמריקה לצעירים דצמבר-פברואר המחיר הנמוך ביותר לדרום..

אורוגוואי

אורוגוואי היא אחת המדינות הקטנות ביותר בדרום אמריקה, שוכנת כחיץ בין שתי הענקיות שבמדינות היבשת- ברזיל מצפון וארגנטינה מדרום.
אורוגוואי אומנם אינה מצטיינת בטופוגרפיה מרשימה או ייחודית כמו שכנותיה, אך מזג האוויר המתון והחמים בה לאורך כל ימות השנה לצד חופי הים המרהיבים שלה לשפת האוקיינוס האטלנטי שמאופיינים במפרצים מרהיבים וים צלול בצבע כחול, הופכים אותה למוקד משיכה לתיירים ונופשים מכל רחבי העולם שבאים להירגע ולנפוש בה.
התרבות האורוגוואית מסבירה פנים אף היא.
תושבים שמחים וטובי לב ישמחו להציע לכם בשרים וסטייקים איכותיים ממיטב המטבח האורוגוואי שמתמחה בבשרים ומעדני בשר בקר אחרים הערבים לחיך מאוד! בנוסף אהבה רבה לכדורגל היא ללא ספק נושא משותף בין התייר הישראלי לתושב האורוגוואי המקומי ובנוסף לאהבת הבשר וה"על האש" אין ספק שלנו הישראלים ולאורוגוואים יש הרבה במשותף.


קרא עוד על אורוגוואי

מידע ומאמרים על אורוגוואי

אורוגוואי אורוגוואי - כללי

חופי ים, שמש, בשר וכדורגל- מה עוד צריך הבנאדם בשביל לחיות? אומנם אורוגוואי לא מצטיינת בכל נושא הטבע, אין בה הרים נשאים והטראקים בה לאזורים שכוחי אל לא שכיחים במיוחד... אבל יש בה המון מקום לאתנחתא קלה מהטרקים המפרכים של ארגנטינה או ברזיל. אורוגוואי מציעה למבקר בה את החופים שיש שיאמרו שהם היפים, המטופחים והמרשימים שבדרום אמריקה. האטרקציות התיירותיות, המלונות והמפרצים לאורך חופה של אורוגוואי מזמינים את התייר לנפוש להירגע..

פונטה דל אסטה, אורוגוואי (Punta del Este) פונטה דל איסטה

אם הגעתם לפונטה דל אסטה יש שתי אפשרויות: הראשונה היא שאתם דוגמנים ודוגמניות שהגיעו לצלם קטלוג אופנה, מלכים, נסיכים או לפחות עשירים מופלגים והאפשרות השנייה שכמו קמצנים טובים באתם לראות איך חיים עשירי דרום אמריקה והאזור כי פונטה דל אסטה היא ללא ספק המקום היקר, הראוותני והאקסקלוסיבי ביותר בדרום אמריקה! העיר פונטה דל אסטה היא עיירת נופש היושבת סביב לשון ים הנוצרת בין השפך של נהר ריו דה לה פלאטה לבין האוקיינוס האטלנטי..

מונטווידאו, אורוגוואי (Montevideo) מונטווידאו

מונטווידאו היא בירת אורוגוואי השוכנת על גדותיו של נהר ריו דה לה פלאטה רחב הידיים ונהנית גם מרצועת חופים נהדרת. תאמינו או לא אבל במונטווידאו הבירה מרוכזים למעלה ממחצית מאוכלוסיית אורוגוואי כולה! העיר שמונה כמעט 2 מליון תושבים היא עיר מאוד מערבית, גדולה וסואנת המציעה למבקר בה לחוות את אורוגוואי בצורה ממצה ונהדרת! יש הטוענים שמונטווידאו היא "מיני בואנוס איירס" וזאת בגלל הזיקה התרבותית בין שתי המדינות. המטייל..

אטלנטידה, אורוגוואי (Atlantida) אטלנטידה

מזרחית למונטווידאו בירתה של אורוגוואי משתרעת הריביירה המרשימה של אורוגוואי. זוהי רצועת חוף מקסימה היושבת על המפגש בין האוקיינוס האטלנטי לבין שפך נהר הריו דה לה פלאטה. האזור המקסים הזה נמצא בתנופה אדירה בשנים האחרונות ועשירי האזור מתחילים יותר ויותר להתעניין בו ולהקים בו את בתי הקיץ שלהם. החלוצה בתחום הייתה פונטה דל אסטה שכיום הפכה כבר ל"בירת הריביירה" מלאה ביאכטות- יקרה ונוצצת אך לא הרחק ממנה מרחק של כשעה נסיעה נמצאת..

©2019 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון