תפריט
סגור
פרגוואי

נושאים קשורים

דרום אמריקה:
אורוגוואי     איי פוקלנד     אקוודור     ארגנטינה     בוליביה     ברזיל     ונצואלה     פרו     צ'ילה     קולומביה    

פרגוואי

פרגוואי היא מדינה במרכז יבשת דרום אמריקה הגובלת מכל צדדיה בארגנטינה וברזיל במזרח ובבוליביה במערב דבר שלא מותיר לה כל יציאה לחוף ים.
נהר פרגוואי העצום שזורם לאורך המדינה מהווה לה תחליף לים שכל כך חסר לה ומחלק למעשה את המדינה לשני חלקים שאינם שווים בגודלם ומשפיעים רבות על הדמוגרפיה והגיאוגרפיה בה.
בחלק המזרחי לנהר פרגוואי מרוכזת רוב האוכלוסייה ברמות פוריות יותר ונוחות לגידול ועיבוד חקלאי ובחלק הגדול המהווה 60% משטח המדינה המצוי ממערב לנהר פרגוואי שוכן הצ'אקו- שממה מדברית המאוכלסת בדלילות על ידי שבטים אינדיאנים ומהווה את מקור העניין הרב במדינה.
הצ'אקו על אך צחיחותו ודלילותו ואולי בגלל זה מהווה אטרקציה תיירותית מעניינת מסוג שונה המושכת מטיילים שמחפשים את האתגר והשוני בטיול בתא שטח זה שהוא מאוד חריג בנוף של יבשת דרום אמריקה.


קרא עוד על פרגוואי

מידע ומאמרים על פרגוואי

פרגוואי פרגוואי - כללי

פרגוואי היא אחת המדינות הפחות ידועות ומתויירות בדרום אמריקה. אולי זה משטרי האימים שהתחוללו בה עד לשנות התשעים של המאה הקודמת: המשטרה החשאית והצזורה הקשה ואולי זה העובדה שהיא אינה משופעת באתרי טבע מרשימים, רמות ופסגות נישאות לצד ג'ונגלים עבותים כמו המדינות השוכנות מסביבה. אך פרגוואי יודעת להציע לתייר, בייחוד בעשורים האחרונים לאחר שהשקט והדמוקרטיה שהגיעו אליה, אטרקציות מסוג אחר. הצ'אקו- אזור מדברי ושומם המהווה..

אסונסיון, פרגוואי (Asuncion) אסונסיון

אסונסיון היא בירתה של פרגוואי ואחת הערים הגדולות ביותר במדינה. על אף שאוכלוסייתה מונה 500 אלף איש בלבד היא עדיין נחשבת לעיר הגדולה בפרגוואי שמאוכלסת רוב רובה בדלילות. אסונסיון נחשבת לאחת הערים העתיקות ביותר בדרום אמריקה שלאחר גילוי היבשת על-ידי הספרדים, העיר הוקמה כבר במאה ה-16 וממנה יצאו משלחות של חלוצים ומגלי ארצות ספרדיים על מנת להקים נקודות התיישבות שונות ברחבי היבשת. אסונסיון שהיא מקום מושבה של ממשלת פרגוואי היא..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון