תפריט
סגור
וושינגטון

וושינגטון בפורומים

טיול בן חודש וחצי לארה"ב (סוג של חוף לחוף)

היי, בחודש יוני אני טסה לארה"ב להדרכה במחנה קיץ בניו ג'רזי, עד אמצע אוגוסט. החל מאמצע אוגוסט ועד סוף ספטמבר..

קנברה- בירה "קלאסית"

שלום סימונה, קנברה היא לא אחת מיעדי התיירות החמים ביותר באוסטרליה, היא גם לא מעין אתר "חובה" ברשימת ה-Must..

ועכשיו ההוריקן!

אין לי מזל... נראה לי שאחרי שרעידת האדמה הרעידה את וושינגטון וגרמה נזקים למבנים עכשיו ההוריקן "איירין" שמאיים..

רעידת אדמה בוושינגטון

הי, שמעתי אתמול בחדשות על הרעידת אדמה החזקה שהייתה בוושינגטון ואני אמור לנסוע לשם ממש בשבוע הבא!! ואני קצת..

הי רותם

תגידי, ניתן לבקר בבית הלבן גם אם אינך אזרח ארצות הברית? תודה דין

וושינגטון

וושינגטון די.
סי היושבת במחוז קולומביה אשר אינו משתייך לאף מדינה בארה"ב היא בירתה המרהיבה של ארצות הברית- המעצמה מספר אחת בעולם המודרני.
כיאה לתואר המכובד בו מחזיקה העיר היא יפה, מאורגנת ומטופחת להפליא ומכילה בה את כל בנייני הממשל ומרכזי השלטון.
הבולטים בהם הם כמובן גבעת הקפיטול בה יושבים בתי הנבחרים של ארה"ב, הקונגרס והסנאט והבית הלבן- מקום משכנם של נשיאי ארה"ב.
לצד מרכזי הממשל, וושינגטון מלאה באנדרטאות ומבני הנצחה לגדולי האומה ביניהם ג'ורג' וושינגטון, אברהם לינקולן ואחרים כמו גם מרכזי הנצחה מרשימים מאוד לקרבות ולמלחמות של ארה"ב לאורך ההיסטוריה ביניהן אנדרטאות למלחמות העולם, מלחמת וייטנאם וכד'.
וושינגטון מהווה גם מרכז תרבותי חשוב ומרכזת בתוכה את המוזיאונים הפדראליים הגדולים והחשובים ביותר בארצות הברית ביניהם מוזיאון התעופה והחלל, מוזיאון ההיסטוריה האמריקאית והארכיון הלאומי כמו גם מוזיאון השואה שהוא אחד המוזיאונים המרשימים בעולם כולו העוסק בשואת יהודי אירופה.
כיאה לבירה של מעצמה מכובדת, העיר חגיגית ומכובדת מאוד ורוב האטרקציות בה, לרבות הביקור במוזיאונים המרשימים, הם בכניסה חופשית ובחינם לשמחתם של מיליוני התיירים הפוקדים את העיר מידי שנה.


קרא עוד על וושינגטון

מידע ומאמרים על וושינגטון

וושינגטון די סי - Washington, D.C וושינגטון - כללי

וושינגטון היא בירתה היפה והמרשימה של ארצות הברית. אין ספק שוושינגטון היא בירה ראויה למעצמה הגדולה בעולם. החגיגיות ניתנת להרגשה בכל פינה ברחבי הבירה שנראית ומרגישה בטוחה ונקייה להפליא. תוכלו להסתובב בה ללא חשש עד השעות המאוחרות ביותר בלילה, ליהנות ממגוון האטרקציות התרבותיות מאוד שיש לציין שפזורות ברחבי העיר ביניהן: אנדרטאות לגדולי האומה ולמלחמות היסטוריות וקרבות עטורי תהילה וכבוד לצד המוזיאונים הגדולים והחשובים בארה"ב בפרט..

מוזיאון הירשהורן, וושינגטון DC מוזיאון הירשהורן

מידע כללי מוזיאון הירשהורן (Hirshhorn Museum) הוא אחד מבין שורת המוזיאונים הנפלאים הנפרשים לאורך שדירת המול (The Mall) הניצבת בלב ליבה של וושינגטון בסמוך מאוד לגבעת הקפיטול. מוזיאון הירשהורן הוא אחד המוזיאונים היפים בעולם לאומנות מודרנית. הוא אומנם לא הגדול או המפואר מבין שורת המוזיאונים העומדים סדורים בזה אחר זה לאורך שדרות המול, אך ללא ספק הוא שווה ביקור ולו גם כביקור קצר וחטוף. לא ניתן להתעלם מהמבנה של..

הפארק הזואולוגי הלאומי (גן החיות של וושינגטון), וושינגטון DC הפארק הזואולוגי הלאומי בוושינגטון

מידע כללי גן החיות של וושינגטון המכונה בשמו הרשמי: הפארק הזואולוגי הלאומי של וושינגטון (Washington National Zoological Park) הוא חלק ממוסד סמית'סוניאן מוסד התרבות הגדול של וושינגטון הכולל מוזיאונים רבים מתחומים שונים ומגוונים של תרבות, מדע, אנתרופולוגיה והיסטוריה אמריקאית הפותחים את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום. הפארק הזואולוגי הוא למעשה גן חיות פתוח המכיל כמות אדירה של בעלי חיים שונים ומגוונים החיים להם ברווחה..

קומפלקס המוזיאונים על שם סמית'סוניאן, וושינגטון DC סמית'סוניאן

מידע כללי קומפלקס המוזיאונים על שם סמית'סוניאן המכונה גם "מוסד הסמית'סוניאן" (Smithsonian Institution) הוא אחד מאוצרות התרבות והאומנות הגדולים ביותר הקיימים כיום בעולם המודרני. המוסד אשר נוסד על ידי ג'ימס סמית'סון (1765-1829) אמריקאי ששם לו למטרה להפיץ ידע ותרבות ברחבי ארצות הברית ואשר צוואתו הייתה להקים את קומפלקס המוזיאונים המרשים הפרוס ברובו לאורכה של שדירת המול (The Mall) המפורסמת המכונה גם..

מוזיאון הזיכרון לשואה, וושינגטון DC מוזיאון הזיכרון לשואה בוושינגטון

מידע כללי מוזיאון הזיכרון לשואה בוושינגטון (United States Holocaust Memorial Museum) הוא ללא ספק אחד המוזיאונים המרשימים ביותר בעולם להנצחת השואה. המוזיאון ממוקם בקרבת שדרות המול (The Mall) הנמצאים בלב וושינגטון והוא מציג מגוון רחב של תערוכות קבועות ומתחלפות העוסקות בהנצחת השואה ובמלחמת העולם השנייה. המוזיאון הוא מצד אחד מרכז לתערוכות המכיל אוסף עצום של פריטים ומסמכים הקשורים לשואה ומצד שני גם גוף מחקרי מהחשובים ביותר בעולם..

המוזיאון הלאומי לתולדות הטבע, וושינגטון DC המוזיאון הלאומי לתולדות הטבע

מידע כללי המוזיאון הלאומי לתולדות הטבע (The National Museum of Natural History) הוא אחד המוזיאונים הגדולים והמרשימים הממוקמים בשדרת המוזיאון (שדרת ה-MALL) המצויה ממש בלב העיר וושינגטון, בסמוך לגבעת הקפיטול (בית הנבחרים והסנאט). המוזיאון אוצר בתוכו אוסף אדי של מוצגים מן החי והצומח. מאז פתיחתו של המוזיאון בשנת 1910 נוספו לתערוכה של מעל 125 מליון מוצגים שונים ומגוונים. ניתן למצוא בו אוסף פוחלצים ענק של כמעט כל בעל חיים החי..

המוזיאון הלאומי להיסטוריה אמריקאית, וושינגטון DC המוזיאון הלאומי להיסטוריה אמריקאית

מידע כללי המוזיאון הלאומי להיסטוריה אמריקאית (National Museum of American History) הוא מוזיאון מרשים ביותר האוצר בתוכו פיסות תרבות והיסטוריה של המורשת האמריקאית וסוקר תחנות עיקריות בזמן לאורך התפתחותה של האומה האמריקאית מלידתה בשנת 1776 עם הכרזת העצמאות ועד לימינו. המוזיאון ממוקם בשדרות ה-MALL השדרה המרכזית של וושינגטון בסמוך לגבעת הקפיטול. השדרה המכונה גם "שדרת המוזיאונים" מכילה את כל המוזיאונים..

המוזיאון הלאומי לתעופה וחלל, וושינגטון DC המוזיאון הלאומי לתעופה וחלל בוושינגטון

מידע כללי המוזיאון הלאומי לתעופה וחלל (National Air and Space Museum) הממוקם בלב שדרית ה-MALL, שדרת המוזיאונים של וושינגטון הוא אחד המוזיאונים היפים ביותר והמרתקים ביותר בשדרה. המוזיאון אוצר את אוסף כלי הטייס והחלליות הגדול ביותר בעולם המאוגדים תחת קורת גג אחת. המוזיאון אדיר מימדים ומכיל אולמות ענק אשר מאכלסים תערוכות קבועות של עשרות כלי טיס מגלגוליהם השונים ההיסטוריה של התעופה. מימיה הראשונים של התעופה, ימי האחים רייט, ועד..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון