תפריט
סגור

טורקיה בפורומים

טיסות לתאילנד באוגוסט

היי אני מחפשת דרך לטוס לתאילנד במחיר נמוך יותר מהטיסות של אלעל, אבל אני לא רוצה לטוס דרך ירדן וגם לא דרך..

מאוד קשה לדעת

שלום חזי, אומנם גם אני לא נציג של משרד החוץ אבל נראה לי שגם להם לא בדיוק ברור כרגע לאן הדרכים יובילו. אני בכל..

איך הולך להשפיע החרם עם טורקיה?

שלום לכולם, אני ממש מתלבט לגבי הזמנת חופשה בטורקיה, מצד אחד החלו לפתוח קווי תיירות לאנטליה מחדש מצד שני כל..

אני לא יודע אם זה עדיין רלוונטי

בכל מקרה, זה באמת מאוד תלוי בחבילה ובעיקר במי שמשווק אותה.. צריך לשים לב שאתה מתקשר עם אתר שאתה סומך עליו או..

נושאים קשורים

טורקיה

הרפובליקה הטורקית או בקיצור "טורקיה" היא יעד תיירותי פופולארי בשנים האחרונות הממוקמת על ה"תפר" הגיאוגרפי שבין יבשת אסיה ליבשת אירופה המכילה אתרי תיירות רבים המאופיינים באזורי חוף לחופי הים התיכון דוגמת הריביירה התורכית (איזור אנטליה) ולחופי הים השחור (אזור איסטנבול) כמו גם אתרי טבע מרשימים של רכסי הרים מושלגים, עמקים ירוקים נרחבים, נהרות, מפלים ויערות עבותים.
טורקיה המודרנית מחזרת וכובשת את ליבו של התייר הישראלי.
היא מציעה מגווני אתרי נופש מפוארים במתכונת של "הכל כלול".
כפרי הנופש מוצעים במסגרת נופשונים במחירים זולים מאוד השווים לכל נפש ובכך מביאה ליצירת "רכבת אווירית" מישראל לטורקיה כמעט מידי קיץ.
התיירים הרבים בערים הגדולות נהנים לפקוד את אתרי הארכיטקטורה המרשימים, את אזורי העתיקות, השווקים המזרחיים הטורקיים הנהדרים, וכמובן רצועת החוף המפוארת, כל אלה הופכים את טורקיה המודרנית ליעד תיירותי אטרקטיבי מאין כמוהו באזור אגן הים התיכון.


קרא עוד על טורקיה

מידע ומאמרים על טורקיה

טורקיה - Turkey טורקיה - כללי

טורקיה הפכה במרוצת השנים ליעד התיירותי הפופולארי מספר אחת עבור הנופש הישראלי. עשרות ואולי מאות אלפי ישראלים גודשים מידי שנה את אזורי התיירות הפופולאריים של טורקיה ביניהם איסטנבול, ואזור הריביירה הטורקית ובירתה הלא רשמית אנטליה. כפרי הנופש המהנים הרבים, חופי הרחצה המדהימים וניחוחות של ישן מהול בחדש כבשו את לב הישראלים בסערה ובייחוד המחירים הזולים של החופשה החלומית! אך טורקיה היא לא רק ים שמש וריקודי "א-גא-דו"..

איסטנבול, טורקיה - Istanbul איסטנבול

בניגוד למה שרוב האנשים מאמינים, איסטנבול אינה בירת טורקיה, כלומר אם היינו מחשיבים את אלפי שנות ההיסטוריה שהפכו אותה לעיר המרכזית ביותר, הגדולה ביותר, והמרתקת בטורקיה היינו שמחים לכנות אותה הבירה, אך אנקרה גנבה לה את הבכורה במאה העשרים אחרי מאות שנים בהן כיכבה איסטנבול בתואר הבירה של האימפריה העותומאנית. שנים של כיבושים, אימפריות שקמו ונפלו ושליטים שהתחלפו הותירו באיסטנבול שרידים היסטוריים מרשימים של תרבויות עתיקות. יש..

אנטליה, טורקיה - Antalya אנטליה

אנטליה היא למעשה בירת הנופש של הישראלים בטורקיה. אך לומר את האמת ניתן לשמוע באנטליה יותר עברית מאשר טורקית או ערבית והישראלים גודשים את רחובותיה וסמטאות העיר העתיקה בהמוניהם בעונת הקיץ. התורכים למדנו להכיר את אהבותיהם של הישראלים ושמחים לספק להם כל שירצו (תמורת כסף כמובן). הרוכלים יפנו אליכם בעברית צחה (לעיתים אפילו יותר משופשפת משלכם) שלטים בעברית יקדמו את פניכם כמעט בכל מקום והמחירים יאמירו לגבהים חדשים כי כולם..

קפדוקיה - טורקיה קפדוקיה

אנטוליה – כינויה של אסיה הקטנה או חלקה האסיאתי של טורקיה. ביוונית פירוש המילה הוא "השמש הזורחת" כלומר כיוון מזרח ליוונים תושבי הים האיגאי. רמת אנטוליה - שטח מישורי המשתרע במרכזה של טורקיה. האזור מתוחם ע"י רכס הפונטוס המפריד בינה לבין הים השחור מצפון ורכס הטורוס המפריד בינה לבין הים התיכון מדרום. שני הרכסים נפגשים במזרח טורקיה באזור הר אררט. גובה הרמה נע בין 600 מ' ל 1200..

©2019 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון