תפריט
סגור
סינגפור
צילום: chensiyuan

נושאים קשורים

שגרירויות:
שגרירות ישראל בסינגפור

סינגפור:
סינגפור   רחוב ערב   הודו הקטנה   צ'יינה טאון  

המזרח הרחוק ואסיה:
אינדונזיה     דרום קוריאה     האיים המלדיביים     הודו     הפיליפינים     וייטנאם     טיבט     יפן     לאוס     מונגוליה     מיאנמר     נפאל     סין     סרי לנקה     קמבודיה     תאילנד    

סינגפור

סינגפור, עיר מדינה זעירה וצעירה (בת כ-50 שנים בלבד!) ממוקמת בדרום מזרח אסיה וגובלת במלזיה מצפון ובאינדונזיה מדרום (עם ים רחב ידיים המפריד ביניהן).
חרף גודלה המזערי (45 קמ"ר בלבד!) הצליחה סינגפור להפוך ולהיות אחת מהמדינות האסיאתיות הצליחות ביותר בעולם.
סינגפור יודעת בשנים האחרונות תנופת בנייה ושגשוג כלכלי מרשים.
היא המקום לעשות קניות של הכל ובזול, לראות שילוב מרתק של נצרות, אסלאם, הדתות הסיניות ובודהיזם תחת שטח טריטוריאלי אחד.
אולי אחד המקומות הבודדים בהם ניתן לחגוג את ראש השנה הסיני ולאחריו את חג הרמאדאן ועוד לא דיברנו על ניחוחות המטבח: בישול סיני, עם ניחוחות הודיים ומלאזים יוצרים מטעמים ערבים לחיך ושילובים קולינאריים מעוררים תאבון.


קרא עוד על סינגפור

מידע ומאמרים על סינגפור

סינגפור- Singapore סינגפור - כללי

סינגפור היא עיר מדינה או מדינה שהיא עיר. סיפורה המרתק של פיסת הארץ הקטנה הזו שנועדה לכישלון כלכלי חרוץ (מה ניתן לצפות מאסופה של מיעוטים אתניים ומהגרים מהמדינות השכנות שנכפתה עליהם עצמאות ללא רצונם), ללא כל משאבים טבעיים או ענפי כלכלה בולטים ולמרות הכל הצליחה להפוך עצמה לסיפור הצלחה משגשג. אין ספק כי זו אחת הדוגמאות הבולטות של סיפורי סינדרלה כלכליות על פני הגלובוס. סינגפור כיום היא מעצמה כלכלית וטכנולוגית, אחת המדינות העשירות..

הודו הקטנה, סינגפור - Little India הודו הקטנה

הודו הקטנה או כפי שהיא מכונה בפי התיירים "ליטל אינדיאה" היא מיקרוקוסמוס של הודו האמיתית. זהו האזור בו מתרכזת רוב הקהילה ההודית שחיה כיום בסינגפור. על אף שכיום הגבולות היטשטשו והחלוקה המסורתית בין ההודים הסינים והמוסלמים היא חלק מן העבר אזור "הודו הקטנה" הוא עדיין מעוזם של ההודים והסיור בו מהווה טעימה קטנה מן הדבר האמיתי- הודו. מטיול ברחובות "הודו הקטנה" עולה ההרגשה כאילו נמצאים בסרט..

רחוב ערב, סינגפור - Arab Street רחוב ערב

רחוב ערב הוא האזור המוסלמי של סינגפור שם מרוכזים רוב תושביה המוסלמיים של המדינה. היא מתרכזת במספר רחובות מזרחית לרוב אורצ'רד. בהגיעכם אל אזור ערב מיד תבחינו בהבדל, האווירה תהיה כאילו הגעתם למחוזות עלילותיו של עלי באבא או לסצנה מתוך אלאדין. התרבות המוסלמית ניכרת ברחובות האווירה מזרחית, הסוחרים עוסקים בעיקר בסחר בטקסטיל, ובתעשיית הבגדים והבדים המובאים לכאן בעיקר מאזור אינדונזיה. ברחובות העיר תוכלו למצוא..

צ'יינה טאון, סינגפור - Singapore's Chinatown צ'יינה טאון בסינגפור

צ'יינה טאון היא אולי האזור המרתק ביותר מבחינה מסורתית לביקור בסינגפור כולה. האזור כולו מלא במבנים, מקדשים, רחבות מעוצבות וחנויות בסגנון סיני מסורתי. למרות שכיום רוב התושבים של סינגפור הם סינים וניתן לראות סינים בכל מקום עדיין אזור צ'יינה טאון היה ונשאר מעוזם המסורתי החשוב ביותר וכאן נשמרו אורחות החיים המסורתיות של העם הסיני. אל צ'יינה טאון מאוד פשוט להגיע, ניתן פשוט לעלות על הרכבת התחתית ולרדת בתחנת..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון