תפריט
סגור

הפיליפינים בפורומים

טיולי לימוד גלישת גלים בפיליפינים

שלום לכולם - רציתי להציע לכם טיולי גלישה חוויתים בפיליפינים - תמיד חלמתם ללמוד לגלוש ? אז למה לא לעשות את..

הפיליפינים

היי חברים, אם אתם מתעניינים בטיול למזרח הרחוק, הפיליפינים זה המקום המושלם!!!! תוכל למצוא פרטים כמו טיפים..

נושאים קשורים

הפיליפינים

רפובליקת הפיליפינים היא ארכיפלג של למעלה מ-7000 איים בגדלים שונים הנפרש באוקיינוס השקט, צפונית לאינדונזיה דרומית לטייוואן ומכיל בו אתרי טבע מרהיבים שכוחי אל המלאים בטבע עשיר ובבעלי חיים ייחודיים כל זה באווירה של טבע פראי עוצר נשימה.
טראקים רבים מציעים טיולים ומסלולים בלתי נשכחים במעלה הרי הגעש הפעילים של הפיליפינים שהאחרון בהם התפרץ בעוצמה רבה בתחילת שנות התשעים והותיר מדרונות לבה געשיים שהתקשו ואדמה בזלתית שחרכה את כל שנקרה בדרכה.
אך הפיליפינים הם גם שילוב של השפעות אמריקאיות וספרדיות על תרבות שבטית וילידית מסורתית.
מגוון של שפות תרבויות ומנהגים נפגשים להם בארכיפלג אחד קסום המלא בפסטיבלים ועושר תרבותי לשוני וחברתי המזמן לתייר המבקר בו אינספור חוויות בלתי נשכחות.


קרא עוד על הפיליפינים

מידע ומאמרים על הפיליפינים

הפיליפינים - Philippines פיליפינים - כללי

הפיליפינים הוא ארכיפלג של למעלה מ-7000 איים חלקם מיושבים אך רובם עוד טרם יושבו או התגלו כלל ומחכים בדיוק בשבילכם שתבואו ותגלו אותם. האיים המיושבים הפיליפינים הם שילוב מעניין של תרבות אסייתית שבטית של קבוצות אתניות שונות, ניבים רבים, לשונות ותרבויות מגוונות שהתפתחו באופן מקביל לאורך שנים בצורת חיים שבטית על איי הארכיפלג. בד בבד ניכרות בהם ההשפעות של הכיבוש הספרדי והאמריקני שהחזיקו בהם שנים רבות והותירו בהם בעיקר את שרידי השפה..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון