תפריט
סגור

נושאים קשורים

דרום קוריאה

דרום קוריאה – תקציר דרום קוריאה היא רפובליקה דמוקרטית השוכנת בחציו הדרומי של חצי האי הקוריאני.
מאז נפרדה במלחמה ארוכה ועקובה מדם מקוריאה הצפונית בשנות ה-50 של המאה ה-20 משתדלת דרום קוריאה לשמר את צביונה הדמוקרטי ולתפקד כמדינה מפותחת.
בעשורים האחרונים זוכה דרום קוריאה להצלחה רבה מבחינה כלכלית ולתנופה בהתפתחותה והפיכתה לאחת המדינות המשפיעות באזור מזרח אסיה.
היא בעלת אטרקציות רבות לתיירים הן בעריה הגדולות בדגש על הבירה סיאול והן באזורים הטבעיים שלה המזמינים את המטיילים למגוון נופים עוצרי נשימה- הרים, נהרות ופארקים לאומיים האוצרים בתוכם שלל בעלי חיים ומגוון צורות נוף פורסים בפני המטייל מגוון אופציות של טיול בסגנון המזרח הרחוק בניחוחות קוריאניים ייחודיים.

מידע ומאמרים על דרום קוריאה

סיאול, קוריאה הדרומית – Seoul סיאול

סיאול בירתה של קוריאה הדרומית היא ללא ספק עיר עמוסה באטרקציות. בשל גודלה וחשיבותה היא ללא ספק מיקרוקוסמוס של קוריאה כולה- יש בה הכל: ישן וחדש, מסורתי ומודרני, כלכלי, תרבותי, היסטורי ועוד. ניתן ללמוד בה, לסחור ולקנות בה, להתרשם ממבנים מרהיבים המשלבים מחד ארכיטקטורה קוריאנית מסורתית הבאה לידי ביטוי במקשים והארמונות הנפלאים ומאידך גורדי שחקים עצומים הנוגעים בשמיים. סיאול היא אטרקציה במלוא מובן המילה- עיר מרתקת שחרבה כמעט לחלוטין..

קוריאה הדרומית (דרום קוריאה) – South Korea קוריאה הדרומית

סיפורה של דרום קוריאה הוא סיפור שיכול להיות קרוב ליבו של כל ישראלי. טריטוריה אחת שחולקה לה באמצעה בעקבות סכסוך עקוב מדם בין שני עמים שנלחמו ביניהם על תפיסות עולם ודרך חיים. שיטת ה"הפרד ומשול" שהונהגה בין קוריאה הצפונית לקוריאה הדרומית משתדלת להחזיק מעמד ומתנהלת במתיחות תוך שאיפה לשלום וליישוב הסכסוך. ובין השיחות על שלום ומלחמה מנהלת הרפובליקה הדרום קוריאנית חיים שלמים של נורמאליות- הופכת יותר ויותר לאחת הכלכלות החזקות..

פוסאן , קוריאה הדרומית- Pusan פוסאן

פוסאן היא עיר הנמל הגדולה ביותר בדרום קוריאה והשנייה בגדולה אחרי סיאול הבירה. על אף שהיא ממוקמת בקצה השני של המדינה לחופיה הדרומיים היא מקושרת לערים הגדולות ולבירה סיאול בשלל אמצעי תחבורה מה שמאפשר את ההגעה אליה ביתר קלות. בנוסף הקרבה לים עיצבה את התרבות בפוסאן כתרבות רב גונית, מרתקת ותוססת המלאה ביורדי ים ומלחים הפוקדים את מסעדות מאכלי הים שלה, החופים, אזורי הבילוי ומרכזיי הקניות לאורך כל ימות השנה והופכים את האווירה בה לאווירה..

©2018 www.tripo.co.il    טיולים    אודות האתר    צור קשר    תקנון